Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda telewizyjna została uznana za największą historię sukcesu Strictly Come Dancing po tym, jak zarobiła 1,2 miliona funtów od czasu pojawienia się w programie

Gwiazda telewizyjna została uznana za największą historię sukcesu Strictly Come Dancing po tym, jak zarobiła 1,2 miliona funtów od czasu pojawienia się w programie

Według doniesień gwiazda telewizyjna zarobiła aż 1,2 miliona funtów od czasu występu w „Strictly Come Dancing”, co czyni go jednym z jego największych sukcesów w dotychczasowej historii.

35-letni AJ Odudu, który obecnie wraz z Willem Bestem jest współgospodarzem programu Big Brother, otrzymał pieniądze pomimo wcześniejszego wycofania się z zawodów z powodu kontuzji kostki w 2021 r.

Tymczasem jej zapłata w wysokości 500 000 funtów za gościnę Wielkiego Brata nie została uwzględniona w najnowszych danych uzyskanych od nowo złożonej firmy księgowej.

według słońce„Przed Strictly była powszechnie znaną nadawcą, który od lat pracował w przestrzeni szczepień, ale nigdy nie udało jej się przebić” – powiedział informator telewizyjny.

„Ale po tym, jak AJ zachwyciła na parkiecie, stała się powszechnie znana, a nadawcy ustawiali się w kolejce, aby wykonać jej utwór.

Wow: według doniesień gwiazda telewizyjna zarobiła aż 1,2 miliona funtów od czasu występu w „Strictly Come Dancing” – co czyni go jednym z jego największych sukcesów w dotychczasowej historii
Najlepiej zarabiający: 35-letni AJ Odudu, który obecnie wraz z Willem Bestem jest współgospodarzem programu Big Brother, zarobił te pieniądze pomimo wcześniejszego wycofania się z zawodów z powodu kontuzji kostki w 2021 r.

„Nie wahała się przyjąć tylu prac, ile tylko mogła. W rezultacie jest obecnie jedną z najlepiej zarabiających i osiągających największe sukcesy nadawców w Wielkiej Brytanii.”

Z publikacji wynika, że ​​firma AJ-a, Piggy and Tuffs, pokazała, że ​​ma w banku 1,8 miliona funtów, co obejmuje zarobki z ośmiu lat pracy w małych modelach.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami AJ w celu uzyskania komentarza.

Na Strictly AJ zdobył pełne 40 punktów szybkim ruchem w półfinale, ale został zmuszony do wycofania się z finału.

AJ i jej zawodowy partner Kai Widdrington (28 l.) nie byli w stanie konkurować z gwiazdą EastEnders Rose Ayling-Ellis i zwycięzcą Great British Bake Off Johnem Whitem, ponieważ dzień przed finałem zerwała więzadła na treningu.

AJ pojawiła się w programach The Big Breakfast, Married At First Sight, Celebrity Bake Off i Konkursie Piosenki Eurowizji.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak AJ ujawniła, że ​​„płakała miesiącami” po wyeliminowaniu z programu Big Brother w 2013 roku.

READ  Wiadomości Meghan Markle: Księżna Sussex przywraca koszmar dla królowej | Królewski | Aktualności

W wywiadzie prezenterka opowiedziała, jak była „całkowicie zdruzgotana” i „zmiażdżona”, gdy została wyeliminowana z Bit On The Side Big Brother.

Niewiarygodne: AJ rywalizowała ze swoim partnerem tanecznym Kaiem Widdringtonem, ale musiała wycofać się w ostatniej chwili po kontuzji kostki (2021)
Jej ostatnia praca: Jej zapłata w wysokości 500 000 funtów za gościnę Wielkiego Brata nie została uwzględniona w najnowszych danych uzyskanych od nowo złożonej firmy księgowej (na zdjęciu z Willem)
Ona myśli poważnie: magazyn ustalił, że firma AJ, Piggy and Tuffs, pokazała, że ​​ma w banku 1,8 miliona funtów, co obejmuje zarobki z ośmiu lat pracy w małych modelkach
GLAMOUR: AJ pojawiła się w programach The Big Breakfast, Married At First Sight, Celebrity Bake Off i Konkursie Piosenki Eurowizji.

Jako jedyna z prezentującego trio, wraz z Rylanem Clarke i Emmą Willis, nie została poproszona o powrót na kolejny serial.

Mówiła o porzuceniu tego w 2013 roku: „Myślałam, że to jest to dla mnie. To miało iść z serii na serię, z siły na siłę, a kiedy to nie wyszło, byłam całkowicie zdruzgotana. Byłam zgnieciony.

„To coś więcej niż użądlenie”. Płakałam miesiącami. Byłem taki smutny. Pomyślałem: o mój Boże, co ja zrobię?

To był po prostu tragiczny czas. Moja umowa nie została przedłużona, chłopak mnie zdradzał i zerwaliśmy. To niesamowite, jak te drzwi zamknęły się przede mną, a dziesięć lat później czułem się, jakbym znów był właścicielem całego budynku.