Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozdziały peletonu nadchodzące na twoją następną przejażdżkę z Delty

Podczas lotu ciężko się zrelaksować, ale Peloton ma nadzieję, że pomoże. Firma fitness współpracuje z Delta Air Lines, aby wprowadzić niektóre ze swoich kategorii do systemów rozrywki na pokładzie.

Ciężko się zrelaksować podczas lotu, ale peleton Nadzieje na pomoc. Współpraca z firmą fitness linie lotnicze Delta Wprowadzenie niektórych kategorii do systemów rozrywki pokładowej.

Pięć zajęć rozciągania i medytacji produkowanych wyłącznie dla Delty jest teraz dostępnych na samolotach wyposażonych w monitory w oparciach siedzeń. Ta współpraca to pierwszy raz, kiedy dostępne są klasy peletonu Przesyłaj strumieniowo własną aplikację Lub urządzenia, takie jak bieżnia i rower stacjonarny.

Zajęcia trwają od pięciu minut do 20 minut i pomogą pasażerom zrelaksować się, rozciągnąć lub zasnąć. Uczą ich znani trenerzy, m.in. Mattie Magiacomo, Adrian Williams i Chelsea Jackson Roberts.

Jane Cotter, dyrektor ds. treści w Peloton, powiedziała, że ​​jest „zaskoczona”, gdy ludzie nie zdają sobie sprawy, że marka oferuje dodatkowe zajęcia fitness poza jazdą na rowerze lub bieganiem. Firma zajmuje się sprzedażą rowerów i bieżni, ale także oferuje lekcje dla abonentów, którzy nie posiadają sprzętu Peloton.

„Daje nam to możliwość dla osób, które nie są członkami Peletonu, o tym dostępie i o tym, że mamy najlepsze treści fitness na świecie” – powiedział Kotter w wywiadzie dla CNN Business. „Wiemy, że gdy ktoś pobierze aplikację Peloton i spróbuje jednej z naszych zajęć, zakocha się w Pelotonie”.

Jako zajęcia początkowe wybrano zajęcia rozciągania i medytacji, ponieważ członkowie Peloton często proszą o ćwiczenia przyjazne dla podróżowania. Te opcje, które według Kottera są „kluczowe w codziennej rutynie wellness”, to dwie kategorie, których ludzie mogą nie znać w ofertach Peloton.

Linia lotnicza zwróciła się do Peloton o współpracę, a warunki finansowe nie zostały ujawnione. Zajęcia nie są dostępne w aplikacji Peloton i plan jest aktualizowany co kilka miesięcy.

READ  Spoilery Emmerdale: Kto ginie, gdy zawali się most nad wodospadem?

Delta jest w trakcie rewitalizacji swoich opcji rozrywki podczas lotu po tym, jak nie była aktualizowana przez ostatnie dwa lata z powodu Cięcia kosztów napędzane przez Covid-19. Na przykład niedawno współpracowałem ze Spotify, aby dodać spersonalizowane podcasty i listy odtwarzania do telewizorów.

Peleton rozwija się na większą skalę Marka zdrowia i dobrego samopoczucia Ponieważ ma na celu dywersyfikację poza samą sprzedażą sprzętu. Niedawno wypuściła swoją pierwszą kolekcję ubrań, która była Opracowany i zaprojektowany W domu.

Firma rozwija się również w branży turystycznej dzięki nowej stronie internetowej, która pomaga Ludzie szukają hoteli oferujących sprzęt Peloton A nowy zestaw w aplikacji o nazwie „Made for Travel” to eklektyczna kolekcja zajęć, które nie wymagają sprzętu, takiego jak zajęcia z masą ciała czy bieganie na świeżym powietrzu.

Firma dąży do rozszerzenia swoich produktów i przyciągnięcia nowych członków, którzy mogą zostać zniechęceni, ponieważ uważają, że jej produkty są przeznaczone wyłącznie dla osób zamożnych.

W sierpniu Peleton odciął Cena jej roweru jest niska O około 20% i również zaczął sprzedawać młynek dolny Miesięczna cena jego aplikacji, która zwykle kosztuje 12,99 USD, również była Zniżka dla niektórych osób lub podane za darmo Dla członków wybranych towarzystw ubezpieczeń zdrowotnych. Ma około 900 000 osób, które płacą tylko za członkostwo cyfrowe.

Akcje Peletonu spadły o około 40% w ciągu roku, co jest trudnym okresem dla firmy. To było jakieś firmowe polerowanie oszpecony ogromnym wezwaniem Najwyższej klasy bieżnia opublikowała rozczarowujące prognozy w swoim najnowszym raporcie o zarobkach.

Peleton opublikuje wyniki w czwartek.