Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowsze wiadomości z sądu księcia Harry’ego: książę Sussex opowiada o próbie włamania do telefonu Chelsy Davy i tańca na kolanach

Najnowsze wiadomości z sądu księcia Harry’ego: książę Sussex opowiada o próbie włamania do telefonu Chelsy Davy i tańca na kolanach

Książę Harry przybywa do Sądu Najwyższego na bitwę hakerską z MGN

Książę Harry omówił „cytaty z litewskiej baletnicy, która siedziała mi na kolanach” w artykule prasowym, podczas gdy był przesłuchiwany na temat raportów z jego pobytu w Akademii Wojskowej Sandhurst i jego związku z Chelsy Davy na miejscu dla świadków podczas historycznej konfrontacji z gazetami Mirror Group.

Książę Sussex należy do grupy celebrytów, którzy chcą pozwać wydawcę o odszkodowanie, twierdząc, że dziennikarze w swoich tytułach są powiązani z metodami obejmującymi hakowanie telefonów, tzw. śledczych do łamania prawa. zajęcia.

W ciągu ponad siedmiu godzin przesłuchania przez prawników MGN, były Harry’ego został oskarżony Lustro Redaktor naczelny Piers Morgan „przeraził się osobistymi atakami i zastraszaniem” i zasugerował, że artykuły prasowe, według których jego ojciec był byłym kochankiem księżnej Diany, miały na celu zdystansowanie go od rodziny królewskiej.

Gdy rozpoczęło się kolejne przesłuchanie przez jego prawników, książę twierdził, że nie ma danych kontaktowych między nim a dziennikarzami MGN, twierdząc, że mogli używać „telefonów komórkowych”, aby uzyskać dostęp do jego poczty głosowej.

1686140836

Przeczytaj w całości wszystkie 55 stron zeznań księcia Harry’ego w sprawie włamania do telefonu

Gdy sąd wstał na lunch, poniżej możesz przeczytać zeznania księcia Harry’ego:

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 13:27

1686139732

Harry mówi, że „telefony komórkowe” są używane do hakowania poczty głosowej, ponieważ twierdzi, że nie były to żadne dane kontaktowe

Adwokat MGN, Andrew Green, zakończył właśnie przesłuchanie przeciwko księciu Harry’emu, który teraz odpowiada na pytania swojego adwokata, Davida Sherborne’a.

Po ponad siedmiu godzinach zeznań pan Sherburne zaczął od stwierdzenia: „Biorąc pod uwagę czas, nie zamierzam wracać do każdego artykułu”.

Książę podobno wywołał śmiech w sądzie, kiedy odpowiedział: „Dziękuję”.

Prawnik zaczął odnosić się do braku jakichkolwiek danych dotyczących połączeń, które wskazywałyby, że otrzymał telefony od dziennikarzy Mirror Group.

Zapytany, czy miał na myśli, że nikt tak naprawdę nie zhakował jego telefonu, Harry odpowiedział, że jego zdaniem „telefony komórkowe” zostały opublikowane, dodając: „Myślę, że zrobiłaby wszystko, co w jej mocy, aby zatrzeć ślady”.

Sąd wstał teraz do obiadu.

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 13:08

1686139224

Nie pamiętam konkretnych wiadomości głosowych, mówi Harry

Podczas niedawnej wymiany zdań z adwokatem Andrew Greenem, książę Harry został zapytany, kiedy po raz pierwszy zwrócił się o pomoc do prawników w związku z potencjalnym pozwem przeciwko niemu. Lustro wydawca.

Po tym, jak adwokat MGN, Andrew Green, upierał się, że nie rozpoznaje żadnej wiadomości, którą zostawił na poczcie głosowej i przedostał się do wiadomości, książę powiedział, że nie pamięta niektórych wiadomości głosowych.

Książę odpowiedział, że istnieją „nieodparte dowody na podejrzenie” i zgodził się, że wierzy, że został zhakowany w ciągu 15 lat.

Zapytany przez pana Greena, czy „dochodzi o odszkodowanie na tej podstawie, że twój telefon był codziennie hakowany”, Harry odpowiedział: „Mogło tak być. Po prostu nie wiem, proszę pana. To jest jeden z powodów, dla których ja jestem tutaj.”

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 13:00

1686138882

Harry mówi, że artykuł Chelsy Davy na temat „separacji próbnej” mógł zostać uzyskany poprzez włamanie do telefonu

Książę Harry i Chelsy Davy „nie dzielą się z nikim niczym” w raporcie, w którym w listopadzie 2007 roku starali się o „proces separacji”, powiedział Sądowi Najwyższemu.

the Codzienne lustro W artykule napisano, że pani Davey „podobno poprosiła o rozdział procesu w emocjonalnej rozmowie telefonicznej”.

„Myślę, że można to uzyskać za pośrednictwem poczty głosowej” – powiedział Harry w sądzie, ale dodał, że „spekuluje”, gdy zostanie zapytany, czy pamięta, czy on lub Lady Davy zostawili taką wiadomość.

Andrew Green KC z MGN powiedział, że informacje zawarte w tej historii zostały wcześniej zgłoszone przez inne media.

Książę powiedział, że cytaty w artykule są „przypisywane przyjaciołom”, dodając: „W tym momencie Chelsea i ja nie dzieliliśmy się z nikim niczym”.

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 12:54

1686138676

Harry odrzuca twierdzenie laika, że ​​​​oskarżenia o zhakowanie jego telefonu to „całkowite spekulacje”

Sąd usłyszał, że książę Sussex „nigdy nie omawiał z pałacem” szczegółów swojego związku z byłą dziewczyną Chelsy Davy.

Prawnik MGN przesłuchał Harry’ego w sprawie września 2007 roku ludzie Artykuł twierdził, że związek pary był „w kryzysie po serii gorzkich zawirowań”.

„Cały artykuł jest podejrzany” – powiedział Harry przed sądem, dodając: „Nie rozmawiałem z pałacem o żadnych szczegółach mojego związku z moją dziewczyną”.

Green zapytał księcia, czy twierdzi, że informacje zawarte w tej historii pochodzą z włamania do telefonu, na co odpowiedział: „Tak”, dodając: „Mówię, że wszystko, co zostało przypisane źródłu w pałacu… zostało zdobyte nielegalnie. Pałac nie dowie się o tym.” informacja „.

Książę nie zgodził się z sugestią pana Greena, że ​​„dobrze połączone źródło było w pełni przygotowane” do dostarczenia informacji autorowi artykułu, a Harry odmówił również zasugerowania, że ​​jego zarzuty dotyczące włamania do telefonu były „całkowitą spekulacją”.

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 12:51

1686138450

Książę Harry wypytywał o artykuł o jego kolacji z Caroline Flack

W swoim zeznaniu Harry powiedział wówczas, że był „tak zszokowany i zły”, że dwóch paparazzi wiedziało, gdzie będziemy i „ukryci pod samochodem” czekali na nasz przyjazd.

Mówi, że w tamtym czasie był „wyraźnie podejrzliwy” w stosunku do Caroline – która podobno wyglądała na zranioną, ponieważ powiedział, że „nie ma jej już z nami” – i „nawet nie ufał” przyjacielowi, który był gospodarzem przyjęcia, powodując, że on i William zrazili go na jakiś czas z powodu zamieszania związanego z tym, jak ich prywatne spotkania są atakowane przez paparazzi.

Książę powiedział, że teraz wierzy, że informacje pochodzą ze zhakowanych wiadomości głosowych, oskarżając agencję fotograficzną o „prześladowanie mnie przez dekadę”.

(ROCZNIE)

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 12:47

1686137705

Harry mówi, że fotograf, na którego czekał z Chelsy Davy, był „bardzo podejrzliwy”

Odnosząc się do artykułu z grudnia 2007 roku, w którym książę Harry porzucił Chelsy Davy po tym, jak spędziła noc w Pałacu Kensington, który zawierał jej zdjęcie paparazzi, Andrew Green KC zasugerował, że było to coś, „kto mógł zauważyć”.

Adwokat powiedział, że przed pałacem często byli paparazzi, a Harry powiedział: „Byli tam tylko w nagłych wypadkach lub ważnych chwilach dla rodziny królewskiej – ślubach, przemówieniach, wizytach w szpitalu”.

„Był tam przy tej okazji”, powiedział pan Green, na co Harry odpowiedział: „Dlatego jest podejrzany, proszę pana”.

A książę dodał: „Dla mnie to jest niesamowicie podejrzane, tak jak mówię. Spędziła ze mną noc, umieściłbym ją tak blisko Kensington High Street, jak tylko mogłem, nie obserwując jej. Wiedzieć, że jest fotograf, który był tam dla nas, czekał, był bardzo podejrzany.” „.

Książę powiedział, że podejrzewa, że ​​widział artykuł w momencie jego publikacji, ponieważ wierzył, że jego zespół bezpieczeństwa dałby mu cynk.

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 12:35

1686137516

– Nie chodzi o to, żebyś zadawał mi pytania – powiedział Harry’emu prawnik.

Sąd przeniósł się do 2008 r ludzie Artykuł twierdzący, że książę Harry został „zakazany” powrotu do Afganistanu.

Książę Sussex w swoim zeznaniu opisał tę historię jako kolejny „jasny” przykład nielegalnego pozyskiwania przez portal szczegółów dotyczących jego życia prywatnego.

Po tym, jak adwokat Andrew Green upierał się przy nim, że jego służba wojskowa była „kwestią uzasadnionego interesu publicznego, która powinna być odzwierciedlona w prasie” i że historia koncentrowała się na jego karierze, a nie na życiu prywatnym, Harry zapytał: „Czy sugerujesz, że podczas gdy ja czy w wojsku było tam wszystko, o czym prasa mogła pisać?” o nim?

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 12:31

1686136345

Książę Harry potępia artykuł o rozpadzie Chelsy Davy jako „trochę podły”

Obrady zostały wznowione po krótkiej przerwie.

Wcześniej adwokat MGN Andrew Green KC przesunął przesłuchanie na listopad 2007 roku Niedzielne lustro Artykuł zatytułowany „Brawo rzucił Harry”.

Historia mówi, że książę poszedł do klubu nocnego Amica w zachodnim Londynie i „utopił swoje smutki” w związku z rozstaniem, a Harry narzekał na rzekome wykorzystanie jego prywatnych informacji.

Książę powiedział sądowi, że tytuł artykułu „wydaje się sugerować, że ludzie imprezują”, dodając, że był „trochę podły”.

Ale pan Green powiedział sądowi, że nagłówek był w rzeczywistości odniesieniem do przyjaciela, który był „zmęczony swoim hałaśliwym stylem życia”, dodając: „On nie świętuje upadku waszego związku”.

(ROCZNIE)

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 12:12

1686136036

Książę Harry omawia cytaty litewskiej tancerki brzucha, która siedziała mi na kolanach

Książę Harry omawiał „cytaty z litewskiej baletnicy, która siedziała mi na kolanach”. Niedzielni ludzie Artykuł z kwietnia 2006 o jego wizycie w Spearmint Rhino Club niedaleko Slough.

Odnosząc się do zapisów płatności MGN dokonanych mniej więcej w tym czasie w związku z artykułem, Harry powiedział: „Myślę, że jedna z tych płatności mogła być na rzecz bramkarza lub kogoś, kto pracował w Spearmint Rhino”.

Adwokat Andrew Green, MGN, wskazał A codzienna poczta Artykuł o tej samej historii, w którym napisano, że jeden z tancerzy „wyglądał jak” jego ówczesna dziewczyna Chelsy Davy.

Harry wtrącił się, mówiąc, że artykuł jest „niedokładny pod względem faktycznym”, dodając: „Mówię, że to nieprawda”.

zasugerował pan Green ludzie Artykuł nie zawierał informacji, których nie było w Mail, na co Harry odpowiedział: „Nie widzę cytatów z litewskiej baletnicy, która siedziała mi na kolanach, jak w (ludzie) stan : schorzenie.”

Książę opisał to jako „klasyczny przykład” historii o nim pochodzącej z organizacji medialnej, a następnie „grupa lustrzana lub ktokolwiek inny, kto był o krok za nią, byłby zachęcany do pójścia i dowiedzenia się więcej”.

(ROCZNIE)

Następnie Greene pyta Harry’ego o część artykułu, którą, jak zauważa, pani Davey „krzyczała do niego przez pół godziny” przez telefon, i skąd jego zdaniem mogła pochodzić ta informacja.

Harry powiedział przed sądem: „W tym momencie, wiedząc, że numer mojej dziewczyny był dziwnie w rękach dziennikarzy Mirror, jest prawdopodobne, że spojrzeli na jej dane połączeń i zobaczyli nieodebrane połączenia, spóźnione połączenia… i byli w stanie złożyć historię opartą na tym”.

Dodał: „To było bardzo podejrzane, że mieli jej numer telefonu. Jak powiedziałem, nie sądzę, żeby podała swój numer telefonu Mirror Group lub jakiemukolwiek dziennikarzowi”.

Andy’ego Gregory’ego7 czerwca 2023 12:07