Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Channel 4 odnawia umowę Great Britton’s Bake Off na trzy lata | Wielkie brytyjskie wypieki

Kanał 4 zawarł nową umowę, aby ją utrzymać Wielkie brytyjskie wypieki, największy przebój komentatorów, przez kolejne trzy lata.

Program, który przyciąga do 9 milionów widzów, ma kluczowe znaczenie dla oferty Channel 4 dla reklamodawców i stanowi podstawę jego strategii komercyjnej.

Chociaż wartość nowej umowy z producentem Bake Off, Love Productions, kanał 4. nie została ujawniona Za pierwszą trzyletnią umowę zapłaciła 75 milionów funtów Kiedy ukradł program BBC w 2016 roku.

„Cieszymy się, że Channel 4 nadal dostarcza unikalną mieszankę ciepła, humoru i mokrego dna Bake Off przez nadchodzące lata”, powiedział Ian Katz, Chief Content Officer w Channel 4. „Bake Off to optymizm, świętowanie dziwności i zjednoczenie narodu, co jest dokładnie tym, co robi publiczny Channel 4”.

Rząd Wielkiej Brytanii prowadzi konsultacje w sprawie Możliwość prywatyzacji Kanału 4Jest własnością państwa, ale jest finansowany głównie z przychodów z reklam.

Subskrybuj codzienną pocztę Business Today lub śledź Guardian Business na Twitterze w BusinessDesk

Umowa o utrzymaniu Bake Off obejmuje również rosnącą liczbę spin-offów, w tym Junior Bake Off i Bake Off: An Extra Slice, a także The Great Pottery Throw Down, wykonane przez tę samą firmę produkcyjną.

„Cieszymy się, że możemy przedłużyć pobyt Bake Off na Channel 4 o kolejne trzy lata” – powiedział Richard Makiro, dyrektor generalny Love Productions należącej do Sky Studios. „Długotrwałe zaangażowanie Love Productions w Channel 4 pokazuje głęboki, ciepły, wzajemny szacunek i partnerstwo, które umożliwia nam udostępnienie Bake Off jak najszerszej publiczności”.

Chociaż Love Productions stale utrzymuje Bake Off w bezpłatnej telewizji w Wielkiej Brytanii, pomimo plotek o zainteresowaniu Netflix w przeszłości, zawarła umowę z Doliną Krzemową na transmisję programu w USA.

READ  Polska udziela azylu białoruskiej olimpijce Kristinie Tsimanoskiej w związku z obawami o bezpieczeństwo