Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Adele o swojej pierwszej wygranej Emmy za program telewizyjny: „Zaufaj mi, że zdobędę oficjalne EGO” | Ents & Arts News

Adele wygrała swoją pierwszą nagrodę Emmy, otrzymując nagrodę za program telewizyjny, który był emitowany przed wydaniem jej najnowszego albumu.

One Night Only zdobył nagrodę Emmy w kategorii Best Variety Special (wstępnie nagrany) podczas niedzielnego wieczoru Creative Emmy Awards, które odbyło się przed głównym show. pośpiech Amy impreza w przyszłym tygodniu.

To dodaje 15 nagród Grammy i Oscara dla piosenkarza za motyw Jamesa Bonda Skyfall. Teraz po prostu musi dostać się na Broadway, aby mieć szansę na EGOT – to prawdopodobnie trudna prośba dla większości ludzi, ale mówimy o Adele.

Status EGOT odnosi się do wykonawców, którzy zdobyli wszystkie cztery główne nagrody rozrywkowe – Emmy, Grammy, Oscara i Tony.

Adele udostępniła zdjęcie swojego trofeum fanom w mediach społecznościowych, podziękowała producentowi Benowi Winstonowi za otrzymanie nagrody i napisała: „Haha, jestem taka szczęśliwa!” Dziękuję @mrbenwinston za porzucenie mnie tej popołudniowej wycieczki!

„Zaufaj mi, że mam oficjalne EGO 🤣 Dziękuję bardzo @televisionacad, jestem bardzo zaszczycony, że to otrzymałem. Wielkie dla wszystkich uczestników.griffithobservatory Dziękuję za pozwolenie mi śpiewać na twojej górze i wielką miłość do wszystkich innych kandydatów x.”

Stając się Jennifer Hudson Dopiero 17. gwiazda do uzyskania statusu EGOT W czerwcu zdobyła nagrodę Tony za rolę producenta musicalu A Strange Loop.

Lord Lloyd Webber, Rita Moreno, John Legend i Whoopi Goldberg są wśród innych artystów ubiegających się o nagrodę.

Specjalny program Adele One Night Only został wyemitowany w listopadzie 2021 roku przed wydaniem jej popularnego, czwartego albumu, 30.

Zawierał piosenki z występu w Griffith Observatory w Los Angeles, przeplatane wywiadem Oprah Winfrey.

W kategorii Emmy w reżyserii Adele znalazły się: The Closer Dave’a Chappelle’a, 20. rocznica Harry’ego Pottera: Powrót do Hogwartu, Norm Macdonald: Nic specjalnego i Ostatni raz: Wieczór z Tonym Bennettem i Lady Gagą.

READ  Ekologiczna bojowniczka Emma Watson ląduje w Chelsea prywatnym helikopterem

Reżyser One Night Only, Paul Dugdale, otrzymał również nagrodę Emmy za wybitną reżyserię za specjalną odmianę, a serial zdobył również nagrody za oświetlenie, pracę kamery i miksowanie dźwięku.

Wśród innych zwycięzców jest Barack Obamaza pracę nad serialem dokumentalnym Netflix, Our Great National Parks.

Obama zabrał do domu nagrodę w kategorii Wybitny Narrator, pokonując konkurencję Kareema Abdula-Jabbara za Black Patriots: Heroes of the Civil War, Sir Davida Attenborougha za The Goding Game, W Kamau Bella za We Need to Talk About Cosby i Lupita Nyong’o dla Serengeti II.

Nieżyjący już Chadwick Boseman otrzymał również pośmiertną nagrodę za głos T’Challa Black Panther w Disney + What If…?

Nagrody Creative Arts Emmy poprzedzają główne wydarzenie Emmy, które odbędzie się w przyszły poniedziałek w Los Angeles i będzie transmitowane na antenie NBC.