Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

US TikToker z Bobby Pinem zawarł 28 transakcji zakupu domu. Teraz planujesz zrobić to od nowa

Demi Skipper szła w oczekiwaniu do swojego nowego domu w Tennessee w USA ze splecionymi rękami i szerokim uśmiechem. Dostałem dom z dwiema sypialniami o wartości 80 000 $ (117 488 NZ $) po 18 miesiącach umów, które zaczęły się od jednej szpilki.

„To takie surrealistyczne”, powiedział 30-letni Skipper 12 grudnia. Wideo Tik Tok. „Ja to zrobiłem.”

TikToker handlował Demi Skipper, która zaczęła

Demi Skipper / Projekt Trademe

TikToker Demi Skipper, która rozpoczęła „Projekt Wymień mnie” szpilką bobby w maju 2020 roku, sprzedała 27 przedmiotów, dopóki nie dostała domu w Tennessee 26 listopada.

ten Trademeproject konto TikTok, który zgromadził 5 milionów obserwujących i prawie 64 miliony polubień, opowiadał o dramatycznych wzlotach i upadkach związanych z próbą osiągnięcia celu, który Skipper wyznaczył sobie w pierwszych miesiącach pandemii.

Jej 28 transakcji obejmowało odkurzacze snowboardowe, Apple TV dla bezprzewodowych słuchawek Bose z redukcją szumów oraz iPhone 11 Pro Max dla Dodge Caravan z 2008 roku. Po drodze miałem do czynienia z zamkniętymi granicami, nieudanymi wycenami diamentów i odrzuconymi komentatorami.

Czytaj więcej:
* Levi’s Clay Tomato ma nadzieję, że będzie źródłem jego pierwszego domu dzięki zamianom na Instagramie
* Jaki jest najtańszy dom na sprzedaż w Nowej Zelandii?
* To najdroższe i najtańsze ulice w Nowej Zelandii
* Para z Auckland kupuje ogromną rezydencję z 67 pokojami – niewidoczna

Ale pomimo tych przeszkód, Skipper mówi, że nie skończyła jeszcze gry handlowej – zrobi to ponownie.

Powiedziała w wywiadzie dla Washington Post. „Dam dom każdemu, kto naprawdę go potrzebuje”.

Skipper, która pracuje w Cash App, usłudze płatności mobilnych, została poddana kwarantannie w swoim mieszkaniu w San Francisco w maju ubiegłego roku, kiedy czerpała inspirację z 2015 roku Dyskusja TEDx na YouTube. .

To był film z Kyle MacDonald, wideo Kyle’a MacDonalda, kanadyjskiego blogera, który w 2005 roku zawarł 14 transakcji — począwszy od czerwonego spinacza do papieru — aż po dotarcie do domu.

Oglądając McDonald’s, Skipper szukał, czy ktoś inny nie dokonał podobnych transakcji w ciągu ostatnich lat.

– Nikt tego nie zrobił – powiedział Skipper. „Więc od razu pomyślałem: „Robię to. Będę drugą osobą. „

Utrzymywała milczenie Targetu, nawet nie mówiąc o tym mężowi. Powiedziała, że ​​to doświadczenie jest dla niej samej i będzie przestrzegać dwóch zasad: nie handluj z ludźmi, których znasz i nie wydawaj pieniędzy. Skipper prowadziła również dziennik wideo swoich transakcji, który można było publikować w TikTok.

Nie spodziewała się, że ktokolwiek będzie za nią podążał, ale nagle wideo z jej pierwszych dwóch transakcji – szpilka bobby do pary różowych kolczyków na trzy okulary Margarita – zaczęło zyskiwać na popularności. (TikTok ma teraz ponad 30 milionów wyświetleń.)

„Poszłam do mojego męża i powiedziałam:„ Myślę, że coś zrobiłam ”- powiedziała. Myślę, że ludzie są tacy”. „W tamtym momencie było około tysiąca obserwujących, a ja już byłem w oszołomieniu”.

W ciągu pierwszych kilku tygodni filmy Skippera uzyskały miliony wyświetleń. Powiedziała, że ​​ludzie, którzy odkryli jej podróż w handlu 10 lub 11, chcieli wrócić i oglądać od początku.

Skipper spędzała godziny nad każdą transakcją, poświęcając swoje poranki i wieczory na wysyłanie wiadomości do setek osób na Craigslist i Facebook Marketplace, tylko po to, by otrzymywać niezliczone „bezinteresowne” odpowiedzi.

Sprawdziłem internetowe grupy sneakers heads i opublikowałem elektryczny wózek rowerowy z jedzeniem, który ostatecznie zarejestrowałem w grupach dla ulicznych sprzedawców żywności.

„W końcu znalazłem faceta w Północnej Karolinie, który powiedział mi, że jego marzeniem jest sprzedawanie lodów na plaży” – powiedział Skipper. – A ja na to, czy mam dla ciebie odpowiednią rzecz, sir.

Jej 28 transakcji obejmowało cztery samochody, trzy pary butów, MacBook Pro, Peloton i mini kabinę na kółkach. Zwerbowała do pomocy zwolenników w całym kraju, z których niektórzy przechowywali pojazdy w swoich garażach lub dołączali je do osób zainteresowanych rzemiosłem.

„tam [are] Dzieje się wiele złych rzeczy… a świat jest w tak trudnej sytuacji, że wspaniale jest mieć tak jasny punkt w świadomości, że ludzie są naprawdę dobrzy” – powiedział Skipper.

Okazuje się, że ostatnia transakcja przed domem była najtrudniejsza. Wśród nich była karta Chipotle Celebrity Card, którą wyselekcjonowana grupa superfanów otrzymuje w zamian za darmowe jedzenie przez rok.

Kobieta zainteresowana kartą, którą Skipper nazwał „najlepszym fanem chipotle, jakiego kiedykolwiek spotkałem”, mieszkała w Kanadzie i chciała sprzedać przyczepę za 40 000 dolarów wyposażoną w panele słoneczne i Tesla Powerwall, system akumulatorów przechowujący energię słoneczną .

Ale zamknięte granice i zaległości w papierkowej robocie utrudniają handel od miesięcy.

Kiedy czekała na przeniesienie przyczepy do Stanów Zjednoczonych, Skipper uporządkowała oferty handlu domem. Ona i jej mąż byli gotowi przenieść się wszędzie, ale chcieli mieć dom jednorodzinny.

Kobieta z Clarksville w stanie Tennessee, małego miasteczka położonego około 50 mil (80,5 km) na północny zachód od Nashville w pobliżu granicy z Kentucky, zaoferowała handel w domu o powierzchni 750 stóp kwadratowych, który zamierzała kupić, aby kupić przyczepę.

„Sam dom jest bardzo uroczy i mały” i ma „ogromne podwórko” – powiedział Skipper.

Po przejściu inspekcji domu, Skipper i jej mąż udali się do Clarksville dzień po Święcie Dziękczynienia, aby osobiście zobaczyć to miejsce.

„Po prostu nie mogłem uwierzyć, że to będzie ostatnia umowa, jakbym była jakaś część mnie, nawet ja byłem w samolocie, kiedy pomyślałem: „To jest takie dobre. Na przykład coś się tu wydarzy”, wspomina Skipper.

Para planuje przeprowadzić się w styczniu i rozpocząć przygotowania do domu. Firma sponsorująca, której Skipper nie mogła ujawnić publicznie, zaoferowała pokrycie remontów.

Gdy skończysz, znajdziesz kogoś, kto zamieni dom na szpilkę bobby i spróbuj ponownie.

„Byłoby bardzo wyjątkowe, gdybym mógł go komuś dać, a następnie ponownie rozpocząć swoją podróż” – powiedział Skipper.

Powiedziała, że ​​Skipper wiele się nauczył w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Na początku przypisywała swoim transakcjom szczęście, ale teraz zdaje sobie sprawę, że jej wytrwałość pozwoliła jej wykonać 28 transakcji.

Jest gotowy na kolejne wyzwanie.

„Jest tak, jakby ktoś inny zrobił to raz, ale nikt nie jest na tyle szalony, żeby zrobić to dwa razy” – powiedział Skipper. „Więc będę tą osobą, która zrobi to dwa razy.”

READ  Covid-19: Jest 18 nowych spraw społecznościowych, wszystkie w Auckland