Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

US Open: Polka Linette awansowała do trzeciej rundy gry podwójnej kobiet – liga angielska

US Open: Polka Linette awansowała do trzeciej rundy gry podwójnej kobiet – liga angielska

Lynette I Pera Pokonaj Amerykę Nicole Melchar Martinez i Australijka Elaine Perez 6-3, 7-6 w drugiej rundzie na Flushing Meadows w ten weekend.

Następny dla Polaka i Amerykanina Na turnieju Wielkiego Szlema w Nowym Jorku wystąpi amerykański duet Sophie Chang i Alicia Parks.

Tymczasem Polak Jan Zieliński dotarł do trzeciej rundy gry podwójnej mężczyzn na US Open, współpracując z Hugo Niceą z Monako..

A w singlu kobiet numerem 1 polskiego świata jest Iga Schwietek będzie W poniedziałek zmierzy się z Łotyszką Jeleną Ostapenko umieścić w Ćwierćfinały w US Open.

Wyleczyłem cię Ostatni Polak nadal pozostaje w grze pojedynczej Podczas tegorocznego US Open, który potrwa do 10 września.

Lynette Przychylać się singla kobiet w drugiej rundzie US Open po wyeliminowaniu przez faworytkę gospodarzy Jennifer Brady.

Polska nr 77 na świecie Tymczasem Magdalena Frisch. Został wyeliminowany w drugiej rundzie Przez Czecha nr 10 na świecie Karolina Motova.

W grze pojedynczej mężczyzn zwyciężył Polak Hubert Hurkacz, rozstawiony z numerem siedemnastym Został wyeliminowany z turnieju po wyprzedzeniu przez Wielką Brytanię Jacka Drapera W drugiej rundzie.

(P)

Źródło: IAR, PAP