Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TK Maxx opuszcza Coney Street w Yorku – spojrzenie wstecz na zdjęciach

TK Maxx opuszcza Coney Street w Yorku – spojrzenie wstecz na zdjęciach

Downtown York straciło w ostatnich latach wiele dużych sklepów firmowych, a teraz możemy dodać kolejną markę – TK Maxx.

Dyskont — który po raz pierwszy został otwarty na Coney Street w 2010 roku, sprzedając przecenione ubrania dla kobiet — wycofuje się z centrum, aby zrobić miejsce dla Hard Rock Café.

Utrata TK Maxxa do centrum Yorku – będzie Nadal kupuj w głównym parku handlowym Monks Cross – Następuje w następstwie innych odjazdów z Coney Street, w tym BHS, Dorothy Perkins, Wallis, River Island, sklepów i biur.

Powrót do 2010 roku, kiedy firma TK Maxx po raz pierwszy została otwarta na Coney Street w Yorku

Było sporo fanfar, gdy TK Maxx po raz pierwszy otworzył się na Coney Street, około 12 lat temu, przejmując dawny sklep Boots. W tym czasie było to prawdziwym dobrodziejstwem dla śródmieścia, ponieważ sklep Boots był pusty od lipca 2008 roku, kiedy apteki przenieśli się do dawnego sklepu Woolworths po drugiej stronie ulicy.

Nasze archiwum zawiera zdjęcia z pierwszego otwarcia sklepu Coney Street TK Maxx – a nasza historia z tego czasu opisuje, jak podekscytowani kupujący ustawili się w kolejce wokół budynku, aby znaleźć się wśród pierwszych klientów, żądając kuponu o wartości 10 GBP, który został wręczony pierwszym 500 osobom za pośrednictwem drzwi.

Zabraliśmy też fotografa na sesję zdjęciową, aby zobaczyć jesienne typy TK Maxxa. W chwili otwarcia sklep sprzedawał wyłącznie odzież i akcesoria damskie.

Wyjście TK Maxx z centrum miasta to najnowszy rozdział w historii firmy w Yorku.

York Press: TK Maxx na Monks Cross w 2007 r.TK Maxx na Monks Cross w 2007 r.

Po raz pierwszy został otwarty w Yorku w Monks Cross – obok Sainsbury, w 2000 roku.

Prasa została zaproszona, aby uczcić tę okazję sesją zdjęciową pokazującą niektóre z ofert TK Maxx – wszystkie ubrania były mocno przecenione, co było częścią jej USP.

READ  BlackRock sprzeciwia się głosowaniu przez radę dyrektorów BP w sprawie rezolucji klimatycznej

Ta polityka cenowa znalazła odbicie w siostrzanym sklepie HomeSense, który sprzedawał artykuły do ​​domu i ogrodu i został otwarty w Foss Islands Retail Park, niedaleko Morrisons. Gospodarz Earth Force, Tommy Walsh, był w sklepie na imprezie otwierającej w 2010 roku, jak przypominają nasze dzisiejsze zdjęcia.

York Press: osobowość telewizyjna Tommy Walsh otworzył HomeSense w Yorku w 2010 rokuOsobowość telewizyjna Tommy Walsh otworzył HomeSense w Yorku w 2010 roku

Zarówno sklep HomeSense na Foss Islands, jak i sklep TK Maxx w pobliżu Sainsbury’s w Monks Cross zostały zamknięte w 2020 r. i zostały połączone we wspólną jednostkę w głównym parku handlowym Monks Cross dawnej jednostki Outfit.

Jakich sklepów w Yorku ci brakuje? Podziel się swoimi wspomnieniami w naszej grupie na Facebooku, Dlaczego kochamy York – wspomnienia.