Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skomentuj Nathan Cleary, Kiedy wraca Nathan Cleary?

Skomentuj Nathan Cleary, Kiedy wraca Nathan Cleary?

Legenda Panter, Scott Sattler, ostrzegł, że supergwiazdowy rozgrywający Nathan Cleary może nie być w najlepszej formie w finale kwalifikacji do Penrith po pięciu tygodniach gry na boku.

24-latek otrzymał ogromne zawieszenie za poważne ingerowanie w podnoszenie Dylana Browna podczas meczu urazy w mieście w rundzie 20.

Cleary powróci w pierwszym tygodniu finałów, a Sattler uważa, że ​​niebieski obrońca będzie musiał „odkurzyć pajęczyny”, zanim weźmie udział w konkursie.

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Posłuchaj najnowszego odcinka transmisji FOX LEAGUE z gościem SPECIAL SCOTT SATTLER

„Myślę, że jego wyczucie czasu może być trochę nietrafione, nie ma wątpliwości, że pracuje ciężej niż wszyscy inni, ale dopóki nie wyjdziesz na boisko i nie staniesz w twarz, musisz zacząć dostosowywać swój czas” – powiedział. Podcast Fox League.

„W finale robi się szybciej, więc musisz cofnąć się o dwa kroki, więc wydaje mi się, że jest trochę wyczerpany na początku gry.

„W ciągu tygodnia rozmawiałem z wielkim Garym Freemanem, ponieważ był jedną z wielkich połówek.

„Powiedziałem: „Jeśli masz sześć tygodni wolnego i jesteś w drodze do finału, poczujesz, że będziesz musiał się przystosować do biegania”.

Pantery goszczą gwiazdy w swoim ostatnim meczu RD | 02:24

– Jasne – powiedział – rzeczy, które robiłem sześć tygodni temu, będą zupełnie inne w finałach.

– Może będzie musiał trochę za wcześnie strzepnąć pajęczyny.

Podczas gdy Sattler nie wątpi, że Cleary zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przygotować się do ostatniego chrztu bojowego – przedstawiciel bordowych nalegał, aby rozgrywający przyjął podejście „obronne”.

Więcej aktualności NRL

Analiza różnic: Gwiazda południa staje w obliczu kryzysu, gdy Cowboys nazywają szok numer 6

READ  Mistrzostwa Sześciu Narodów: Anglia przegrywa z Irlandią po czerwonej kartce w drugiej minucie

różnica: Laetrile został nazwany pomimo osobliwej nieobecności; Kiffy wymachuje toporem, podczas gdy gwiazdy Penrith odpoczywają

Rezerwy: Jak psia gwiazda o wartości 750 000 dolarów zareagowała na siekierę, podczas gdy następna generacja kogutów siała spustoszenie?

szept: Rycerze podpisują Broncos po nieobecności Milforda; Zawodnicy latający kowbojami

„Ale jeśli wchodzi w defensywę, nie przejmuj się tym, co zrobisz z piłką w dłoni, po prostu daj sobie trochę miejsca, szczególnie w grze kopnięciami” – powiedział Sattler.

„Po prostu wejdź z defensywnym nastawieniem, wejdź w ramię, odłóż głowę na bok, uzyskaj naprawdę dobry kontakt, a kiedy już masz defensywne nastawienie, wchodzisz do gry bardzo wcześnie.

„To, co z tego zostało, po prostu to rozpuszcza”.

RLPA zaniepokojona karami dla graczy | 05:21

Pantery są faworytami do pokonania Premiership, a trener Evan Cleary odpoczął większość swoich 17 uczniów z pierwszej ligi w rundzie 25, aby zmierzyć się z Cowboys.

Ale Sattler wierzy, że rywale byliby przygotowani na niespodziewany atak, gdyby przejęli stanowisko premiera – i wymienili jedną drużynę, która może mieć coś w zanadrzu.

„Myślę, że w szczególności Cowboys, myślę, że mieliby w zanadrzu coś, czego nie używali przez cały rok” – powiedział Sattler.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

„Nie sądzę, żeby wykorzystali to w tym tygodniu przeciwko nim w Townsville, ale myślę, że mają coś w zanadrzu, co zastawią i spróbują zerwać kajdany.

„Coś nieprzewidywalnego, a ty musisz być nieprzewidywalny wobec panter, nie możesz iść od stóp do głów.

„Myślę, że będą jakieś kluby, zwłaszcza Cowboys, i myślę, że mają coś w zanadrzu”.