Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skomentuj Nathan Cleary, Kiedy wraca Nathan Cleary?

Legenda Panter, Scott Sattler, ostrzegł, że supergwiazdowy rozgrywający Nathan Cleary może nie być w najlepszej formie w finale kwalifikacji do Penrith po pięciu tygodniach gry na boku.

24-latek otrzymał ogromne zawieszenie za poważne ingerowanie w podnoszenie Dylana Browna podczas meczu urazy w mieście w rundzie 20.

Cleary powróci w pierwszym tygodniu finałów, a Sattler uważa, że ​​niebieski obrońca będzie musiał „odkurzyć pajęczyny”, zanim weźmie udział w konkursie.

Transmituj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip Live & Ad-Break za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Posłuchaj najnowszego odcinka transmisji FOX LEAGUE z gościem SPECIAL SCOTT SATTLER

„Myślę, że jego wyczucie czasu może być trochę nietrafione, nie ma wątpliwości, że pracuje ciężej niż wszyscy inni, ale dopóki nie wyjdziesz na boisko i nie staniesz w twarz, musisz zacząć dostosowywać swój czas” – powiedział. Podcast Fox League.

„W finale robi się szybciej, więc musisz cofnąć się o dwa kroki, więc wydaje mi się, że jest trochę wyczerpany na początku gry.

„W ciągu tygodnia rozmawiałem z wielkim Garym Freemanem, ponieważ był jedną z wielkich połówek.

„Powiedziałem: „Jeśli masz sześć tygodni wolnego i jesteś w drodze do finału, poczujesz, że będziesz musiał się przystosować do biegania”.

Pantery goszczą gwiazdy w swoim ostatnim meczu RD | 02:24

– Jasne – powiedział – rzeczy, które robiłem sześć tygodni temu, będą zupełnie inne w finałach.

– Może będzie musiał trochę za wcześnie strzepnąć pajęczyny.

Podczas gdy Sattler nie wątpi, że Cleary zrobi wszystko, co w jego mocy, aby przygotować się do ostatniego chrztu bojowego – przedstawiciel bordowych nalegał, aby rozgrywający przyjął podejście „obronne”.

Więcej aktualności NRL

READ  Rugby: Dan Carter i Richie McCaw ujawniają zmagania po rugby

Analiza różnic: Gwiazda południa staje w obliczu kryzysu, gdy Cowboys nazywają szok numer 6

różnica: Laetrile został nazwany pomimo osobliwej nieobecności; Kiffy wymachuje toporem, podczas gdy gwiazdy Penrith odpoczywają

Rezerwy: Jak psia gwiazda o wartości 750 000 dolarów zareagowała na siekierę, podczas gdy następna generacja kogutów siała spustoszenie?

szept: Rycerze podpisują Broncos po nieobecności Milforda; Zawodnicy latający kowbojami

„Ale jeśli wchodzi w defensywę, nie przejmuj się tym, co zrobisz z piłką w dłoni, po prostu daj sobie trochę miejsca, szczególnie w grze kopnięciami” – powiedział Sattler.

„Po prostu wejdź z defensywnym nastawieniem, wejdź w ramię, odłóż głowę na bok, uzyskaj naprawdę dobry kontakt, a kiedy już masz defensywne nastawienie, wchodzisz do gry bardzo wcześnie.

„To, co z tego zostało, po prostu to rozpuszcza”.

RLPA zaniepokojona karami dla graczy | 05:21

Pantery są faworytami do pokonania Premiership, a trener Evan Cleary odpoczął większość swoich 17 uczniów z pierwszej ligi w rundzie 25, aby zmierzyć się z Cowboys.

Ale Sattler wierzy, że rywale byliby przygotowani na niespodziewany atak, gdyby przejęli stanowisko premiera – i wymienili jedną drużynę, która może mieć coś w zanadrzu.

„Myślę, że w szczególności Cowboys, myślę, że mieliby w zanadrzu coś, czego nie używali przez cały rok” – powiedział Sattler.

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!

„Nie sądzę, żeby wykorzystali to w tym tygodniu przeciwko nim w Townsville, ale myślę, że mają coś w zanadrzu, co zastawią i spróbują zerwać kajdany.

„Coś nieprzewidywalnego, a ty musisz być nieprzewidywalny wobec panter, nie możesz iść od stóp do głów.

„Myślę, że będą jakieś kluby, zwłaszcza Cowboys, i myślę, że mają coś w zanadrzu”.

READ  „To boli”: ukraińska gwiazda Marta Kostyuk krytykuje milczenie rosyjskich tenisistów