Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung przedstawia rozszerzoną linię monitorów do gier 2021 Odyssey – Samsung Newsroom Polska

Nowe, wszechstronne opcje zapewniają graczom z całego świata oszałamiającą jakość obrazu i doskonały wygląd

Samsung Electronics, gracz numer jeden na rynku monitorów do gier,1 Dzisiaj ogłoszono, że linia 2021 Odyssey Extended Monitor będzie dostępna na rynkach światowych od 21 czerwca 2021 r., zapewniając graczom o wszystkich umiejętnościach doskonałą jakość obrazu i futurystyczny design.

Po wprowadzeniu na rynek zakrzywionego monitora do gier w 2020 r. Samsung oferuje teraz różnorodne monitory Odyssey z płaskim ekranem o przekątnej od 24 do 28 cali. Nowa linia oferuje ultrarealistyczną jakość obrazu, wyższą responsywność, dostosowaną ergonomię i łatwość użytkowania. Wraz z tymi najnowszymi funkcjami gracze mogą cieszyć się realistycznymi kolorami, niezwykłą dokładnością i szybką reakcją swoich komputerów i konsol do gier rozrywkowych.

Wraz z rozwojem branży gier na całym świecie, Samsung Odyssey szybko staje się numerem jeden wśród graczy, którzy poszukują oszałamiającej jakości obrazu i wysokiej wydajności, a wszystko to w jednym pakiecie. Rozszerzona oferta zapewnia teraz graczom możliwość wyboru monitora, który może dokładnie dostosować się do ich preferencji i potrzeb związanych z grami.

„Gry łączą cały świat dzięki wspólnym doświadczeniom, przenosząc ludzi z różnych środowisk do przygody w nowych rzeczywistościach” — powiedział Hyesung Ha, starszy wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics. „Rozszerzona gama ekranów do gier w Odyssey wzbogaci te wrażenia dla większej liczby graczy, niezależnie od tego, czy ścigają zwycięstwa w turniejach, czy po prostu chcą odkryć kolejną świetną grę”.

Najnowsze dodatki do linii monitorów do gier Samsung Odyssey obejmują:

  • 28″ Odyssey G7 (Model: G70A)Odyssey G7 łączy urzekające efekty wizualne z wydajnością nowej generacji dla graczy. Wyposażony w szerokokątny panel Ultra High Definition (UHD) 178 stopni w połączeniu z HDR400, G7 zapewnia oszałamiające kolory z większym kontrastem, głębszą czernią i jaśniejszą bielą, zapewniając niesamowitą głębię i żywe szczegóły. Z wiodącą w branży częstotliwością odświeżania 144 Hz w rozdzielczości 4K i 1 ms2 Czas reakcji w połączeniu z NVIDIA® Technologia G-SYNC® Dzięki kompatybilności z AMD FreeSync Premium Pro gracze otrzymują realistyczną rozdzielczość. Dzięki kompatybilności z HDMI 2.1, który zapewnia maksymalne rozdzielczości i częstotliwości odświeżania nie tylko na PC, ale także na konsole nowej generacji z obsługą 4K 120 Hz, G7 zapewnia wysoką jakość w każdym odtwarzaniu. Charakterystyczna dla G7 konstrukcja CoreSync przenosi kolory w grach poza ekran do rzeczywistych środowisk, pozwalając graczom zanurzyć się w mieszaniu świata z osobistym akcentem.
  • 27″ Odyssey G5 (Model: G50A)Odyssey G5 jest idealny dla graczy, którzy chcą przenieść swoje gry na wyższy poziom, zarówno na PC, jak i na konsolach nowej generacji. To pierwsza odyseja, w której zastosowano czteropanelową technologię wysokiej rozdzielczości (QHD) z częstotliwością odświeżania 165 Hz oferującą 1 ms.3 Czas reakcji plus HDR10 dla oszałamiającej grafiki, gotowy do działania. Kompatybilność zarówno z G-SYNC, jak i AMD FreeSync Premium podnosi wydajność, zapewniając wolną od zacinania przewagę nad konkurencją. Dzięki podstawie o regulowanej wysokości gracze mogą przechylać, obracać i obracać monitor wokół własnej osi, tworząc całkowicie ergonomiczną konfigurację, która jest wygodna do gry przez wiele godzin.
  • Odyssey G3 27″ i 24″ (Model: G30A)Odyssey G3 jest idealny dla wszystkich graczy, którzy szukają przystępnego sposobu na ulepszenie swojej gry. Z szybką częstotliwością odświeżania 144 Hz i 1 ms4 (MPRT) Czas reakcji, piksele przesuwają się z niemal natychmiastową reakcją, zapewniając szybką pracę i szybkie działanie na ekranie. Technologia AMD FreeSync Premium wygładza ruch, zapewniając nieprzerwane strumieniowanie gier, umożliwiając graczom oglądanie gier dokładnie zgodnie z zamierzeniami projektantów. G3 jest wyposażony w podstawkę z regulacją wysokości, dzięki czemu gracze są tak samo wygodni, jak są w niej zanurzeni.

Monitory do gier Samsung G70A i G50A Odyssey zawierają również zestaw intuicyjnych funkcji wielozadaniowości, aby maksymalnie wykorzystać każdą interakcję, niezależnie od tego, czy jest to gra, czy tworzenie treści. Każdy monitor oferuje wiele narzędzi do zarządzania monitorami do wielozadaniowości. Użytkownicy mogą łatwo odtwarzać, oglądać i rozmawiać jednocześnie za pomocą funkcji Picture-by-Picture (PBP) lub tworzyć wirtualny drugi ekran za pomocą funkcji Picture-in-Picture (PIP) z elastyczną personalizacją. Dzięki funkcji Easy Setting Box gracze mogą łatwo zarządzać wieloma monitorami na jednym monitorze z w pełni zoptymalizowanymi ustawieniami okien, aby zapewnić lepszą wielozadaniowość, dzięki czemu gracze nie muszą już wybierać między oglądaniem ulubionego urządzenia do przesyłania strumieniowego a graniem w swoją grę.

READ  Wygląda na to, że nowy iPad Pro pojawi się w 2022 roku wraz z trzema modelami Apple Watch

Dodatkowo, dzięki funkcji Auto Source Switch+, gracze mogą szybciej uzyskiwać dostęp do swoich treści bez konieczności przechodzenia przez wiele wejść. Użytkownicy mogą łatwo obsługiwać komputery lub konsole, dzięki czemu monitor rozpoznaje aktywne wejście i natychmiast się do niego przełącza.

Więcej informacji na stronie: https://displaysolutions.samsung.com/monitor/detail/1841/G28AG70.

[Spec Table]

Formularz G70A G50A G30A
Pokazać Rozmiar ekranu 28 27″ 27, 24
płaski / zakrzywiony poziom
wyważone wymiary 16:9
Jasność (typowa) 300 cd /

(szczyt 400 cd/)

350 cd / 250 świec /
HDR Wyświetlacz VESAHDR 400 HDR10
Decyzja 3840×2160 2560 x 1440 1920 x 1080
czas odpowiedzi 1 milisekunda (GTG) 1 milisekunda (MPRT)
Kąt widzenia 178° (w poziomie) / 178° (w pionie)
częstotliwość wyświetlania klatek Maks. 144 Hz Maksymalnie 165 Hz Maks. 144 Hz
gry
Funkcja
FreeSync FreeSync Premium Pro FreeSync Premium
Technologia G-SYNC Kompatybilny z G-SYNC
+. automatyczny przełącznik źródła Tak
itp. (1) Tryb ochrony oczu Bez migotania Stabilizator czerni Optymalizator częstotliwości odświeżania
itp. (2) Tryb niskiego opóźnienia wejścia, Super Arena Gaming UX, Ultra Wide Gaming View, CoreSync Lighting
itp. kolor czarny
interfejs użytkownika 1.4 Displayport (1 na sztukę),
HDMI 2.1 (2 na urządzenie), USB3.0 w górę (1 na urządzenie) i w dół (2 na urządzenie)
Port ekranu 1.2 (1EA),

HDMI 2.0 (1 na urządzenie)

Port ekranu 1.2 (1EA),
HDMI 1.4 (1 na urządzenie)
Środowisko pracy HAS (stojak z regulacją wysokości), pochylenie, obrót, obrót
mocowanie ścienne 100×100

1 Na podstawie globalnego udziału w rynku w raporcie końcowym IDC za I kwartał 2021 r.

2 W oparciu o standard branżowy od szarości do szarości (GTG), który mierzy, ile czasu zajmuje pikselom zmiana poziomów szarości.

3 W oparciu o standard branżowy od szarości do szarości (GTG), który mierzy, ile czasu zajmuje pikselom zmiana poziomów szarości.

4 W oparciu o branżowy standard Moving Picture Response Time (MPRT), który mierzy „rozmycie ruchu” szybko poruszających się obiektów w serii obrazów.