Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Koreański Box Office: „Ciche miejsce, część II” robi trochę hałasu

Ciche miejsce, część drugaKorea Południowa na szczycie okno biletowe W pierwszy oficjalny weekend premiery. Zrobił znacznie większy plusk niż „Luca” Disney-Pixar, który zanurkował na trzecie miejsce.

Horror zarobił 2,43 miliona dolarów w weekend, po otwarciu w środę. Łącznie z zapowiedziami zgromadził 3,36 miliona dolarów w ciągu pięciu dni, zgodnie z danymi z usługi śledzenia Kobis koreańskiej Rady Filmowej.

„A Quiet Place Part II” zdobył 36% udziału w rynku, co oznacza, że ​​w całym kraju łączna wartość weekendu wyniosła 6,68 miliona dolarów. Stanowi to 19% wzrost w porównaniu z poprzednim weekendem i jest to piąty weekend z rzędu, w którym kina działają na poziomie prawie dwukrotnie wyższym niż w ciągu sześciu miesięcy od końca 2020 r. Średnia cena biletów w ciągu ostatnich pięciu weekendów wyniosła 6,48 mln dolarów.

Spokojne miejsce, część druga “Zdetronizowany”Cruella”, która została otwarta 26 maja, ale zajęła pierwsze miejsce dopiero w trzeci weekend. „Cruella” zarobiła 1,48 miliona dolarów w czwarty weekend, co oznacza spadek o zaledwie 17% w porównaniu z poprzednimi 1,79 milionami. Po czterech weekendach łączna suma Cruelli wynosi 10,4 miliona dolarów .
Podejrzany film „Luca” trafił w czwartek do koreańskich kin. Zarobił 942 000 dolarów w weekend i 1,08 miliona dolarów w ciągu czterech dni.

„Witchcraft: The Devil Made Me Do It” szybko spadło z poprzedniego drugiego miejsca na czwarte. Jego łączne zarobki weekendowe spadły o 66% z 1,42 miliona dolarów do 470 000 dolarów. Po trzech weekendach suma wynosi 6,39 miliona dolarów.

Krajowy horror „Whispering Corridors 6: The Humming” był jednym z niewielu koreańskich filmów wydanych w obecnych anemicznych warunkach. Zarobił 397 000 $ w weekend i 520 000 $ w ciągu czterech dni otwarcia. Zajął piąte miejsce, jedyny koreański tytuł nietypowo w pierwszej dziesiątce.

Na drugim miejscu znalazły się zapowiedzi „Bodyguard Żony Hitmana”, „F9”, „Wrath of Man”, „Pogromca demonów: film: pociąg Mugen” oraz remake japońskiego filmu „Love Me, Love Me Not”.