Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Audi TT RS Racing R8 i 911 Turbo S w pojedynku 3400 KM

Masz dość samochodów rywalizujących w wyścigach drag? Cóż, najnowszy wyścig dragowy firmy carwow jest dla Ciebie, ponieważ składa się z trzech samochodów, z których każdy został zmodyfikowany do ponad 1000 koni mechanicznych. Co się dzieje, gdy bierzesz udział w wyścigu? Audi TT RSA Audi R8 V10 i Porsche 911 Turbo S, które są dostrojone do poziomów mocy Bugatti Veyron? Dowiedzmy Się.

Po pierwsze, mamy skromne Audi TT RS, pięciocylindrową bestię, która dobrze przystosowuje się do modyfikacji. W magazynie turbosprężarka rzędowa 5 w Audi TT RS o mocy 400 KM. Dzisiejszy model wyścigowy jest dostrojony przez Storm Motorsport i obecnie wytwarza 1100 KM (820 kW) i przeznacza na modyfikacje więcej niż pierwotna wartość samochodu. Ten silnik jądrowy kierował moc przez dwusprzęgłową automatyczną skrzynię biegów, która przekazuje moc na podłoże za pośrednictwem napędu na cztery koła Audi Quattro.

Audi R8 V10 To szczyt osiągnięć Audi, ale wymagało trochę pracy, aby dorównać TT RS w tym wyścigu drag. Na szczęście pełny zestaw podwójnego turbosprężarki Auto Torque zwiększa moc do 1200 KM (895 kW). Ulepszony 5,2-litrowy silnik V10 podwaja teraz swoją moc i jest gotowy na najtrudniejsze wyścigi drag racing.

Wreszcie, mamy 991.2 Porsche 911 Turbo S, zawsze ulubiony samochód do wyścigów drag, Porsche 911 Turbo S jest jednym z najszybszych samochodów na świecie w formie magazynowej. Sześciocylindrowy silnik o pojemności 3,8 litra w 911 Turbo S wytwarza 1100 KM (820 kW). Ten wzmocniony silnik przekazuje moc za pośrednictwem 7-biegowej, dwusprzęgłowej automatycznej skrzyni biegów PDK i kieruje ją na nawierzchnię za pośrednictwem napędu na wszystkie koła.

Więc który z tych szalonych modeli o mocy 1000 KM jest najszybszy w wyścigu drag? Dowiedzmy Się.