Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dr Disrespect buduje własne studio do tworzenia gier

Dr Disrespect, jedno z najsłynniejszych urządzeń do strumieniowania w historii gier, podejmuje nowy projekt w branży, uruchamiając własne studio gier.

w Poczta Na stronie internetowej Champions Club operator poinformował, że jego nadchodząca firma jest w trakcie poszukiwania szefa studia gier. W ramach listy przyjrzeliśmy się bliżej niektórym celom firmy.

„Dr Disrespect we współpracy z BoomTV szturmem podbija branżę gier i inkubuje nowe studio gier AA / AAA, które ma swój własny, unikalny zwrot akcji” – napisano w liście.

Studio planuje nawiązać współpracę z wybraną listą głównych wpływowych osób, a następnie ściśle z nimi współpracować, aby wydać swój wymarzony tytuł gier. Te gry będą albo inkubowane i rozwijane, albo opracowywane przez partnerów/partnerów z istniejącymi twórcami gier niezależnych i wprowadzane jako mega tytuły”.

Nie jest tajemnicą, że wykorzystanie twórców treści jako narzędzi reklamowych zapewnia ogromny sukces gier, które już są na rynku. To ambitne studio chce posunąć ten pomysł o krok dalej, czyniąc influencera częścią rozwoju, a nie tylko marketingu.

W ciągu ostatnich kilku lat dr Disrespect dzielił się przebłyskami swojego planu wejścia do branży produkcji gier. Operator udostępnił niedawno swoje koncepcje gry battle royale pod roboczym tytułem Vertical BR.

Gdy Doc gromadzi swój zespół i zaczyna rozwijać swoje studio, wygląda na to, że fani w końcu zobaczą, jak niektóre z jego pomysłów się urzeczywistniają.

READ  Assassin's Creed Odyssey obsługuje 60 klatek na sekundę na PS5 i Xbox Series X/S.