Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sonic i Tails są w drodze na Super Monkey Ball: Banana Mania

Wszystkie sesje Transform 2021 są już dostępne na żądanie. patrz teraz.


Sonic i Tails słyną z toczenia się w kulki, ale teraz się toczą w Gigantyczna piłka. Sega dodaje parę jako grywalne postacie w formacie Super Monkey Ball: Banana Mania.

Banana Mania to kompilacja zawierająca kopie trzech pierwszych gier konsolowych z serii Super Monkey Ball. Premiera 5 października na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC. Sega ogłosiła na początku tego miesiąca, że ​​Beat z Jet Set Radio dołączy do gry jako postać crossover, ale to był dopiero początek.

Będziesz mógł odblokować Sonic and Tails w sklepie punktów w grze. Nie, nie są to mikrotransakcje, które wymagają prawdziwych pieniędzy. Kupujesz go za punkty, które zdobywasz podczas gry.

„Wynik dla każdej postaci jest bardzo skromny, więc większość graczy powinna być w stanie odblokować go bez większego wyzwania” – powiedział GamesBeat, dyrektor Banana Mania, Masao Shirosaki.

Dyskusja internetowa

Trzech najlepszych specjalistów od inwestycji opowiada o tym, czego potrzeba, aby sfinansować swoją grę wideo.

Oglądaj na żądanie

Powyżej: Uciekaj, Sonic! On biegnie!

Źródło obrazu: Sega

Z przyjemnością informuję również, że Sega używa klasycznych wersji Sonic i Tails do tego przekaźnika Monkey Ball, który uważam za fajniejszy i bardziej atrakcyjny niż jego nowoczesny wygląd.

„Czułem, że klasyczny projekt lepiej pasuje do świata Super Monkey Ball” – powiedział Shirosaki GamesBeat. “Ma krótsze proporcje ciała niż nowoczesny projekt z dłuższymi kończynami i wygląda lepiej wewnątrz piłki. Czułem też, że klasyczny projekt wyglądał bardziej zrównoważony obok modeli postaci AiAi i reszty gangu małp.”

Nie mogłem się powstrzymać od pytania, czy Ecco the Dolphin zostanie kolejną gościnną postacią Segi. Po prostu uwielbiam pomysł toczenia Ecco wokół kuli wypełnionej wodą.

READ  Samsung Galaxy A22 5G do przeglądu

“Kto wie, co przyniesie przyszłość! Mamy kilka nowych postaci, którymi będziemy się dzielić z fanami w nadchodzących tygodniach.” Będę trzymać płetwy skrzyżowane, powiedział Shirosaki.

GryBeat

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „Gdzie pasja spotyka biznes”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Świetni, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • możliwości nawiązywania kontaktów
  • Wywiady prywatne tylko dla członków, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Rozmawiaj z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discord
  • A może fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do imprez o podobnych poglądach

Zostań członkiem