Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Roma 3-2 Manchester United (w dwumeczu 5-8): „Wiara w Ole Gunnara Solskjaera jest bliska nagrody”

Manchester United osiągnął swój pierwszy wielki finał w jakimkolwiek konkursie pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera, przegrywając w czterech poprzednich półfinałach.

Trzy tygodnie po tym, jak mężczyźni prowadzący Manchester United zostali oczerniani przez swoich kibiców i nazwani wężami przez prezydenta UEFA, postęp przeciwko Romie w finale Ligi Europy mógł dać im przynajmniej satysfakcję z jednego odważnego pokazu wiary. Krok od premii.

Po tym, jak Ole Gunnar przyznał Solskjaerowi trzyletni kontrakt jako stały trener United w 2019 roku, podobnie jak wyniki zbliżały się do gorącego końca sezonu, który zakończył się porażką u siebie z Cardiff, od tego czasu były co najmniej dwa razy. Zastanawiał się, czy Glazers i wiceprezes wykonawczy Ed Woodward porzucą Norwegów.

Ostatni był na początku grudnia, kiedy United odpadli z Ligi Mistrzów w fazie grupowej.

Osoby z zewnątrz, wzywające do zainstalowania Mauricio Pochettino w miejsce Solshire, spotkały się z oporem.

Dwa dni po tym, jak zespół Paris Saint-Germain, prowadzony przez Pochettino, został wydalony z Europy przez zespół Manchesteru, drugi doszedł do pierwszego finału od 2017 roku i pierwszego pod wodzą Solskjaera.

Zapewnij następny stos urządzeń Solshire jest bardzo zdenerwowany Nie zniszczył swojej drużyny w ostatnich pięciu meczach swojego programu krajowego i zajmie drugie miejsce w Premier League od czasu przejścia na emeryturę Sir Alexa Fergusona w 2013 roku. Dzięki temu będą bliżej mistrzów pod względem punktów. ten sam punkt.

Z ich największym wysiłkiem do tej pory, aby ukończyć Leicester o 15 punktów pod Louisem Van Gaalem w 2016 roku, nie ma o czym pisać. Jednak biorąc pod uwagę, że w poprzednim sezonie mieli 33 punkty straty do Liverpoolu, zmniejszenie deficytu o ponad połowę powinno być postrzegane jako postęp w bardzo trudnym dla wszystkich sezonie.

„Zawsze jestem szczęśliwy, bez względu na to, co ktoś myśli” – powiedział Solskjaer.

„Doświadczyliśmy wzlotów i upadków, ale chociaż jestem rozczarowany porażką, dotarliśmy do finału i daliśmy sobie dobre zakończenie sezonu. Jestem bardzo szczęśliwy z chłopców, ponieważ mają na co czekać. „

READ  Chyna Marston ze Sky Racing zostaje zaatakowana przez stewardów

Jest coś do zaprezentowania na spotkaniu z Villarreal w Gdańsku 26 maja.

W czterech poprzednich meczach z hiszpańską drużyną, wszystkie w fazie grupowej Ligi Mistrzów, żadna z drużyn nie strzeliła gola. Prawdopodobnie najbardziej pamiętny moment we wszystkich czterech meczach miał miejsce w pierwszym, kiedy Wayne Rooney został wyrzucony za sarkastyczne brawa od sędziego Kim Milton Nielsen za drugą żółtą kartkę.

Mając do tej pory 14 europejskich meczów w tym sezonie strzelili 49 goli, nudny remis w Polsce wydaje się mało prawdopodobny.

Zanim nadejdzie finał, powinno być więcej Przyszłość Edinsona Cavaniego Być może także kontrakt Paula Pogby, którego kontrakt wygasa w 2022 roku, mniej więcej w tym samym czasie, gdy wygasa kontrakt jego menedżera.

Wydaje się, że odnowienie Solskjaera następuje automatycznie. Po wszystkim, przez co przeszedł, odkąd został sprowadzony w celu zastąpienia Jose Mourinho i przeprowadził kulturowy restart klubu, w tym był publiczną twarzą United, odpowiadając na pytania dotyczące Ligi Europejskiej i protestów, które spowodowały przełożenie meczu z Liverpoolem, wielu wierzę, że na pewno to dostał.

O BBC - pingiO BBC Footer - pingi