Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina Królewska NA ŻYWO: Książę Harry bardzo „nie szanuje” Camilli | Królewski | Aktualności

Meghan, księżna Sussex, „nienawidzi” porównywania do szwagierki Kate, księżnej Cambridge, stwierdza nowa książka.

Dziennikarz śledczy Tom Bower sensacyjnie twierdził, że Meghan Markle „wydawała się być zazdrosna” o Kate podczas jej pierwszych miesięcy jako pełnoetatowego członka firmy.

W swojej nadchodzącej książce Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami pan Power stawia zarzuty dotyczące związku między dwiema księżnymi po ślubie Meghan i Harry’ego.

We fragmencie biografii opublikowanej przez Sunday Times, Bauer stwierdził: „Żaden inny członek rodziny królewskiej nie cierpiał z powodu zakłopotania swojej rodziny tak jak Meghan.

„Istniała pewna symetria w pogardzie Meghan dla jej przyrodnich braci, Samanthy i Thomasa, a teraz Harry’ego w szczególności dla Kate i Williama.

Wierzyła, że ​​Cambridge nie zapewniło uznania i hojności, na jakie zasługiwało.

„Nienawidziłem porównań do niczego niepodejrzewającej Kate. Bez wysiłku Cambridge wydawało się idealne.

Meghan wydaje się być dotknięta zazdrością Kate.

– Z kolei przyszła królowa uznała lekceważenie sąsiada.

Dzieje się to ponad rok po tym, jak księżna Sussex podczas wywiadu z Oprah Winfrey omówiła raport, który sprawił, że księżna Cambridge płakała przed ślubem w 2018 roku.

Po powiedzeniu „stało się odwrotnie” i Kate prywatnie przeprosiła, ale pałac nie powiedział mediom, aby poprawili tę historię, Meghan powiedziała: „Myślę, że wiele z tego, co widziałem, to idea polaryzacji, gdzie jeśli kochasz mnie, nie musisz tego nienawidzić. A jeśli ją kochasz, nie musisz mnie nienawidzić.”

READ  Jesteśmy aktywni!: Smak wolności po Covidzie na imprezie testowej w Liverpoolu | Liverpool