Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Późna poczta NRL 2023, aktualności drużynowe w 3. rundzie, zmiany drużynowe, składy drużyn, najnowsze wiadomości drużynowe i informacje o kontuzjach w meczach tego tygodnia

Cała poczta z powrotem dla rundy 3 NRL Telstra Premiership 2023.

Rycerze kontra delfiny

Piątek, 18:00 AEST na McDonald Jones Stadium

Rycerze: Blok zmienił się po heroicznej wygranej z West Tigers w zeszłym tygodniu. Rycerze dokonali jednej dodatkowej zmiany w stosunku do swojego zespołu we wtorek, ponieważ Thomas nie mógł usiąść na ławce zamiast Jacka Jonesa (kostka). Tyson Gamble jest nowym numerem 6, Phoenix Crossland jest prostytutką, Jack Hetherington rozpocznie jako rezerwowy, a Brody Jones wchodzi do składu startowego po tym, jak w zeszłym tygodniu był 18. zawodnikiem. Ryan Reffett i Dylan Lucas zadebiutują w NPL, podczas gdy Matt Crocker wróci z zawieszenia i dołączy do ławki.

delfiny: Ray Stone wrócił po kontuzji kolana. Pomimo tego, że został mianowany 18. zawodnikiem, nowicjusz z zeszłego tygodnia, Mason Teague, wrócił na ławkę w miejsce Connelly’ego Limillo, który zacznie wspierać Jarroda Wallace’a, którego trener Wayne Bennett powiedział, że odpadł z powodów „osobistych”. Cody Nikorima jest nową prostytutką pod nieobecność Jeremy’ego Marshalla Kinga, który będzie pauzował przez następne dwa tygodnie z zawieszeniem.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Koguty kontra Rabbitouch

Piątek, 20:00 na stadionie Allianz

koguty: Reprezentanci Jared Weria-Hargreaves (plecy/ścięgno podkolanowe) i Victor Radley (gałka oczna/głowa) powracają. Hooker Brandon Smith miał skan swojej klatki piersiowej i jasne jest, że odgrywa dodatkową rolę we wzmacnianiu swojego penisa. Fletcher Baker wraca na ławkę, a Navajo Whites do 18. zawodnika. Nie ma żadnych zmian w czwartkowej aktualizacji 24-godzinnej, w której Corey Allan pozostaje w składzie, a Ben Thomas, Sandon Smith i Siwa Wong wycofują się. Debiutant Nathan Brown nie został nazwany i nie pojawi się w tym tygodniu.

króliki:Prop Tevita Tatola powraca po opuszczeniu drugiej rundy kopnięciem, podczas gdy napastnik Hame Sele (łydka) również powraca w podwójnym pchnięciu króliczka. Davvy Moale idzie na ławkę, Daniel Suluka-Fifita spada do rezerwy, a Jed Cartwright idzie do 18. zawodnika. Ben Lovett, Tan Millen i Peter Mamouzelos wycofali się w czwartek, kiedy skład został skrócony.

READ  Sędzia All Blacks vs Argentyna: Kim jest urzędnik półfinału Pucharu Świata w Rugby, Angus Gardner?

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Tytani przeciw burzy

Sobota, 15:00 AEST na Super C Bus Stadium

Tytani: Hooker Sam Ferrells (ramię) odpada, zastąpiony przez Chrisa Randalla. Nowe twarze w wymianie to Joseph Vona, który zagrał swój pierwszy mecz od 2021 roku po opuszczeniu 2022 roku z powodu kontuzji ACL, oraz Isaac Faaswamaloy, młodszy brat kapitana Tino, debiutujący w AFL.

Burza: Xavier Coates (ramię), Toei Kamikameka (stopa), Tarik Sims (łydka) i Justin Ulam (ramię) zostali wymienieni, ale cała czwórka pozostaje wątpliwa w sobotnim meczu. Aby zagrać w tym tygodniu, będą musieli przejść testy sprawnościowe, a ostateczne decyzje zostaną podjęte w dalszej części tygodnia. Oczekuje się, że Junior Jonah Pezet przejdzie do drużyny startowej, a Tyran Wishart prawdopodobnie wpadnie z ławki.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Kowboje kontra wojownicy

Sobota, 17:30 AEST na Queensland Country Bank Stadium

Kowboje: Zawieszenia Scotta Drinkwatera i Pety Heiko powodują, że Tom Chester wchodzi na boisko jako boczny obrońca, a Jehamat Shibasaki w środku, w jedynych zmianach w składzie Todda Paytena. Helium Luki może być jednym z ostatnich na ławce rezerwowych, ponieważ zbliża się do powrotu po kontuzji ACL.

wojownicy: Josh Curran (hip) został nazwany, ale nie ma wątpliwości. Jazz Tevaga jest w rozszerzonym składzie i może zostać powołany, jeśli Curran się nie pojawi. Jackson Ford i Charnes Nicol-Klokstad również opuszczą mecz, pozostawiając Tine Topiki i Paili Sironen na 17. miejscu – ten ostatni wrócił po kontuzji w zeszłym tygodniu jako 18. miejsce.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Bronco kontra smok

Sobota, 19:35 EDT na stadionie Suncorp

Dziki koń: Jedyną zmianą w składzie Kevina Waltersa jest to, że Jesse Arthars zastąpił skrzydłowego Coreya Oatesa, który przeszedł operację szczęki i wypadł z gry dwa miesiące temu. Patrick Carrigan podejrzewa, że ​​ma kontuzję zęba i może przegapić mecz, otwierając drzwi Xavierowi Willisonowi lub Brendanowi Biakura, aby dostać się na bok.

READ  St. George Illawarra Dragons, Ben Hunt, Strata rekinów, Co on powiedział, Konferencja prasowa, Ryan Carr, Will Stay, 2024, Tytani, Matty Jones, Jacques De Bellen

smok: Nowicjusz Toby Coachman czeka na protokoły wstrząśnienia mózgu weterana, podczas gdy weteran Aaron Woods i junior Talatao Amon są wśród rezerw. Dostępność Couchmana mogłaby sprawić, że Michael Molo byłby w boku po tym, jak został nazwany w 18. mężczyźnie, podczas gdy Jacob Liddle mógłby zacząć od dziwki dla Mosesa Mbye po imponującym pokazie w zeszłym tygodniu przeciwko Tytanom.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Buldogi kontra zachodnie tygrysy

Niedziela, 16:05 na Belmore Sports Ground

Buldog: Weteran Josh Reynolds wyzdrowiał po kontuzji uda i jest częścią rozszerzonego składu wraz z ekscytującym młodzieńcem Carlem Oluapu, ale żaden z nich nie powinien wystąpić przeciwko West Tigers, a trener Cameron Ciraldo zachował te same 17 punktów, które wykonał pracę przeciwko Melbourne w zeszłym tygodniu.

Zachodnie Tygrysy: Nowy rekrut John Bateman został wybrany spośród rezerw, ale nie oczekuje się, że pojawi się przed 4. rundą po późnym przybyciu do Australii z Anglii. Shawn Blore wrócił po wstrząśnieniu mózgu, a Fonua Pole wrócił po kontuzji kolana, a Joe Ofahengaue usiadł na ławce. Justin Matamoa i Alex Seyfarth zostali wymienieni z rezerw i są w gotowości. Adam Douaihy doznał urazu łydki w zeszłym tygodniu, ale został wymieniony na piątej ósmej pozycji, a Brandon Wickham zastąpił Jake’a Simpskina (głowa) jako asystent z ławki. Douaihy nie trenował w środę z Pittmanem.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com

Najeźdźcy kontra rekiny

Niedziela, 18:15 na stadionie Geo

Najeźdźcy: Trey Mooney jest nowym człowiekiem na ławce rezerwowych zamiast Aty Marioty (ręka) w jedynej zmianie w drużynie Ricky’ego Stuarta, która ma zakończyć się wynikiem 1-17.

Rekiny: Jack Williams wrócił do gry po tym, jak w zeszłym tygodniu odpadł bez uderzenia, a Conor Tracy wrócił do rezerw. Nadal nic nie wskazuje na to, że Nico Hines będzie musiał pauzować przez kolejny tydzień z powodu kontuzji łydki.

READ  NRL 2022 Late Mail, Wiadomości drużynowe z 3 tygodnia finałów, Zmiany w drużynach, Najnowsze aktualizacje drużyn i informacje o kontuzjach w meczach w tym tygodniu

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com