Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podsumowanie sukcesji: sezon 4, odcinek 3 — brawurowy odcinek to jeden z najlepszych odcinków serialu  telewizja

Podsumowanie sukcesji: sezon 4, odcinek 3 — brawurowy odcinek to jeden z najlepszych odcinków serialu telewizja

Niezupełnie czerwony ślub, ale zdecydowanie czarny ślub. Oto kolejność obsługi z niszczycielskiego trzeciego odcinka, zatytułowanego Connor’s Wedding…

Alert spoilera: To podsumowanie jest przeznaczone dla osób oglądających 4. sezon Sukcesji. Nie czytaj, jeśli nie obejrzałeś trzeciego odcinka.

’To nie koniec.’

Cóż, wiedzieliśmy, że może nadejść — wskazówka znajduje się w tytule programu — ale nie tak szybko. Odcinek, który zmienia zasady gry, zaczyna się od tego, że srebrny miliarder Logan Roy (Brian Cox) wydaje się być w złym stanie zdrowia. Wsiadając do prywatnego odrzutowca lecącego do Sztokholmu w celu bezpośrednich negocjacji z magnatem technologicznym Lucasem Mattsonem (Alexander Skarsgård) w sprawie zbliżającej się sprzedaży Waystar Royco, szczeka instrukcje „Loganus Maximus, morderca Wikingów”. Nadszedł czas, aby „oczyścić stragany, ponownie skupić się strategicznie i być trochę bardziej agresywnym”. Często jest najbardziej dynamiczny pod presją.

A przynajmniej tak się wydaje — do 18 minuty odcinka, kiedy syn Romana (Kieran Culkin) odbiera telefon od „The Slick Brigade”. Logan miał problemy z oddychaniem i wkrótce stracił przytomność w łazience samolotu – echo jego udaru na pokładzie „Flying Bird” w pierwszym sezonie. Klatka piersiowa była desperacko ściśnięta. Córka szefa (Sarah Snook) ignoruje telefony od swojego męża, z którym była w separacji, Toma Wambsgansa (Matthew Macfadyen).

Tom przyłożył telefon do ucha Logana i poprosił rodzeństwo, aby porozmawiało z ojcem, na wypadek gdyby była to ich ostatnia szansa. Czy to tylko ja, czy też tymczasowo podejrzewałem jakąś paskudną sztuczkę? Niestety, wszystko było zbyt realne.

Marzenie Jeromana również umarło

Logan nie chciał, aby długoletni radca prawny Jerry Kellman (J. Smith-Cameron) był obecny na spotkaniu Mattsona i wiedzieliśmy dlaczego. Podczas gdy Logan zwolnił Master Peach (Jenny Berlin), weteran szefa podobnego do ATN Fox News, Roman jest zmuszony zwolnić Jerry’ego – ponieważ potajemnie planował pozwolić jej upaść z mocą wsteczną z powodu skandalu w dziale rejsów wycieczkowych. Tom wykrzyknął: „Sid płaci, noże rzymskie Jerry’ego, wszystko w ciągu jednego dnia pracy”.

READ  Meghan Markle broni Karen Brady przed urodzinowym filmem „wyczyn reklamowy”

Romulus był bardzo niezdecydowany i był prowokatorem. Zmienił swoje ciało w niezręczne kształty i nie jest w stanie nawiązać kontaktu wzrokowego ze swoim byłym mentorem, kontrolującą wiceprezydentem, paplającą o jej powolnej pracy nad śledztwem Departamentu Sprawiedliwości i utracie zaufania Logana. „Tańczyliśmy przez burzę, nie mocząc się”, odpowiedziała, jej oczy płonęły. Nie pomogło, że Roman wysłał jej „powtarzające się zdjęcia twoich genitaliów”. Roman obiecał hojną nagrodę. Gotujący się ze złości, ale zawsze zawodowiec, Jerry chłodno go uciszył.

Dzwoni do Logana, aby powiedzieć mu, że czyn się skończył, ale zostawia wiadomość ociekającą nienawiścią do samego siebie: „To było okropne. Nie możesz oczekiwać, że będę się pochylać. Czy po prostu jesteś ze mną głupi? Oto jest pytanie, czy ty suka? Cóż, daj mi udział. Nie jest to idealna pożegnalna poczta głosowa.

Bieg Logana dobiegł końca

Podczas tych wezwań na łożu śmierci zagubiony mały chłopiec Roma szeptał: „Dasz sobie radę, bo jesteś bestią i zawsze wygrywasz. Jesteś dobrym człowiekiem i dobrym ojcem. Wykonałeś dobrą robotę”. Kendall (Jeremy Strong) powiedział: „Nie mogę ci wybaczyć, ale jest w porządku i kocham cię”. Schiff napisał podobną notatkę: „Tato, proszę, nie odchodź. Nie teraz. Żadnych wymówek”. [betrayal] Ale w porządku, kocham cię”. Podczas tych scen wystąpiło naprawdę znane rodzeństwo. Zacznij dopracowywać nagrody Primetime Emmy 2024.

Reakcje całej grupy na tę wiadomość były odkrywcze. Kendall poprosił o „najlepszego kardiologa na świecie” i zażądał rozmowy z pilotem. Roman zaprzeczał, nawet gdy Logana już dawno nie było. Shiv miał przelotną nadzieję, że to ich matka go rzuciła i potrzebował Advila na napięciowy ból głowy. „Nie miałem okazji być z niego dumny” – mruczy wzruszająco Connor (Alan Ruck).

READ  Gra mobilna Wiedźmin firmy CD Projekt napotyka problemy techniczne w dniu premiery

Zepsuta fasada Toma na chwilę zblakła, ukazując człowieka w środku – aż ponownie wkrótce zobaczyliśmy, jak bardzo knuje. Wysyła swojego kuzyna Grega (Nicholas Brown) bezpośrednio do biur ATN, aby usunął pliki komputerowe, które silnie obciążają i przylegają do Cyd. Tom ubolewał, że „stracił swojego opiekuna”, ale od razu chciał usłyszeć, że był z Loganem, kiedy umierał.

W międzyczasie „przyjaciel, pomocnik i doradca” Logana, Kerry (Zoe Winters), miał dziwny uśmiech i natychmiast nazwał go „Clown Chuckle”. Logan rozmawia z nią w ostatnich chwilach. To, co zostało powiedziane, może być kluczowe. Nic dziwnego, że dyrektor finansowy Carl (David Raschi) wpada na „solidną” rzecz.

Zapomnij o Bridezilli, poznaj groomzillę

Connor był fanem Leonarda Cohena, marzącym o ślubie pod Statuą Wolności z towarzyszącym mu „Razzmatazzem”. Jego nędzna fantazja prawie się spełniła. Podczas gdy orkiestra dęta grała na nabrzeżu, goście weselni byli prowadzeni przez patriotyczne czerwono-biało-niebieskie balony i wsiadali na jacht na Ellis Island. Prasa została poproszona o wznowienie kandydatury Connora na prezydenta. Logan i tak miał przegapić zaślubiny, ale kupuje obsesyjnemu Napoleonowi Connorowi kilka listów między opętanym władzą Korsykaninem a cesarzową Józefiną. Coś w rodzaju antycznego odpowiednika najdroższego przedmiotu na liście prezentów Johna Lewisa.

Pamiętasz, jak Connor rozwijał mini bułeczki na przyjęciu w sezonie 1? Teraz ma obsesję na punkcie tortu, mówiąc konsultantom ślubnym, że „nie nadaje się” do „tylko pokazu, a nie usługi”, ponieważ nie chce widzieć jej „wewnętrznych cech”. Niestety, słyszymy, że kiedy jego mama została umieszczona w zakładzie opieki psychiatrycznej, Logan dał Connorowi małe ciastko, aby go uspokoić. Jedz to „przez tydzień z rzędu”. Victoria Sponge jest od tego czasu znana jako „Looney Cake”. O kon.

Poprosił pannę młodą, by była Willą (Justin Loeb), gdyby była z nim tylko dla pieniędzy. Cóż, hm. Willa delikatnie zapewniła go, że bezpieczeństwo finansowe było ważnym czynnikiem, ale była też zadowolona. Czy koncert powinien zostać odwołany, czy „z czegoś złego wynika coś dobrego”? Końcowe ujęcie pokazało, jak wiążą węzeł, podczas gdy kilku pozostałych gości biło brawo. Jasny punkt w ciemności. Dopóki śmierć nas nie rozłączy.

READ  Pub w Essex, w którym policja złapała lalki Gollywug, zamyka swoje drzwi | Wiadomości z Wielkiej Brytanii
Pomiń promowanie poprzednich biuletynów

Pogrzeb Reagana, z pewnymi modyfikacjami

Były to w zasadzie dwie części komory – jedna w powietrzu, a druga na wodzie. Gdy jego ciało znajdowało się zaledwie kilka stóp od niego, pomocnicy Logana zebrali się, by sformułować wspólną odpowiedź. Rywalizacja o to stanowisko rozpoczęła się od razu. „Ważne jest, aby wymienić nas po imieniu” – nalegał zespół seniorów. Gdy szef PR Karolina (Dagmara Domińczyk) zebrała harmonogramy i listę kontaktów („Zarząd, POTUS”), COO Frank (Peter Friedman) powiedział Rebel Alliance: „To istotne wydarzenie, więc musimy uspokoić Kiedy Carl zasugerował, że rodzina „wyobcowuje”, Kendall wziął na siebie winę i zaprzeczył, że tak było.

Po powrocie na Ziemię zaczął przejmować kontrolę. Schiff zasugerował utrzymanie samolotu w korkociągu podczas opracowywania planów. Kendall mądrze zauważył, że można to uznać za bezduszność. Ich zachowanie było kluczowe dla oficjalnego zapisu i ich perspektyw na przyszłość. Reporterzy już się kręcili (dzięki uprzejmości Grega, który zaaprobował Tom). Musieli sami złożyć oświadczenie, wskazujące na ciągłość rodziny. „Jesteśmy zdeterminowani, aby zadbać o firmę, niezależnie od jej przyszłości”, powiedział Schiff mediom.

Gdy ceny akcji gwałtownie spadają, Kane i Roman przeklinają się nawzajem w słodko-gorzkiej próbie przywrócenia normalności. Nie chcąc patrzeć, jak worek na zwłoki jej ojca startuje z samolotu („Nie byłby zły, gdybyśmy tego nie zrobili”), Shiv wrócił na kolana Toma. Roman podwinął koszule i zagryzł kulę, wciąż martwiąc się o Jerry’ego i ostatnią wiadomość głosową. Kendall obserwował z daleka w mroku zgromadzenia. Rodzeństwo wydawało się zjednoczone i wspierające się nawzajem, ale mamy do czynienia z perspektywą siedmiu odcinków pozbawionych Logana. Gra toczy się pełną parą. jeszcze raz.

spadkobierca

Twoje przypuszczenia są równie dobre jak moje po tym, jak bitwa o sukcesję została ponownie otwarta. Kendall wydawał się przejąć inicjatywę. Schiff złożył publiczne oświadczenie. Roman był tym, który miał ucho Logana. ktokolwiek? ktokolwiek?

kolejka tygodnia

To mogła być tylko ważna informacja prasowa Schiffa: „Śmierć mojego ojca, Logana Roya, została ogłoszona po jego przybyciu na lotnisko Teterboro… Moi bracia i ja chcemy powiedzieć, że Logan Roy stworzył wielką amerykańską firmę rodzinną… To naród stracił namiętnego bohatera i wielkiego Amerykanina. Straciliśmy ukochanego ojca.

Notatki i notatki

  • Pomyśl o biednym ochroniarzu Colinie (Scott Nicholson), którego ostatnio widziano, jak w szoku spoglądał przez bok limuzyny Logana. Jego „najlepszy przyjaciel” i bilet na posiłek stają na palcach.

  • Czy Logan był oznaką jego pogarszającego się stanu zdrowia – stąd jego rozmyślania o życiu pozagrobowym i nietypowe wyznania miłosne? Czy Jesse Armstrong wiedział, że ten odcinek zostanie wyemitowany w Niedzielę Wielkanocną?

  • Nawet na rodzinnym weselu hierarchia bogactwa pozostała na swoim miejscu, z kolorowymi zaproszeniami i strefami dla VIP-ów. Tom ufał personelowi pokładowemu, ale Ruiz z pewnością nie.

  • Ten chwytający za serce odcinek został napisany przez showrunnera Armstronga i wyreżyserowany przez Marka Millhauda — zespół marzeń odpowiedzialny za 11 z 31 dotychczasowych odcinków Sukcesji. Ścieżka dźwiękowa do Elegii Nicholasa Britela również była piękna.

Godna szacunku minuta ciszy za jedną z najlepszych godzin kalifatu. Dołącz do nas ponownie w następny poniedziałek. W międzyczasie, koledzy twórcy fortuny, zostawcie poniżej swoje przemyślenia, teorie i pochwały zapięte na guziki.