Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto 5 rzeczy, których nigdy bym nie zrobił jako chirurg plastyczny

Oto 5 rzeczy, których nigdy bym nie zrobił jako chirurg plastyczny

Lekarz medycyny estetycznej ujawnił pięć rzeczy, których nigdy by nie zrobił jako lekarz kosmetyczny, jako ostrzeżenie dla ludzi przed zarezerwowaniem zabiegów kosmetycznych.

Doktor Richard Devine to londyński lekarz kosmetyczny, który często dzieli się wskazówkami i poradami na TikToku.

W niedawnym filmie odradzał klientom stosowanie szeregu popularnych kosmetyków, w tym rosyjskich wypełniaczy do ust i solariów.

the wideo Od tego czasu doczekał się ponad 1,6 miliona wyświetleń, a wiele z nich w sekcji komentarzy podzieliło się swoimi przemyśleniami na temat rad doktora Devine’a.

Doktor Richard Devine (na zdjęciu) podzielił się na TikToku pięcioma zabiegami kosmetycznymi, których nigdy nie zrobi

Po pierwsze dr Devine przestrzegła widzów przed liftingiem nici – niechirurgicznym zabiegiem kosmetycznym, w którym wykorzystuje się nici pod skórą, aby uzyskać bardziej uniesiony wygląd.

Chociaż tymczasowa procedura okazała się popularna jako znacznie mniej inwazyjna alternatywa dla liftingu twarzy, dr Devine przestrzegł innych przed liftingiem niciami, ponieważ są one „bolesne, drogie i nietrwałe”.

Następnie lekarz zajął się ustami rosyjskimi, co polegało na wstrzyknięciu wypełniacza od wewnętrznej strony wargi na zewnątrz, aby uzyskać bardziej napięty wygląd niż pulchny wygląd, jaki można uzyskać po zastosowaniu zwykłych wypełniaczy.

„To całkowicie nie do przyjęcia, chyba że chcesz wyglądać jak kaczka” – powiedziała dr Devine.

Trzecie ostrzeżenie wydane przez dr Devine dotyczyło stosowania zabiegów kosmetycznych przez kosmetologa lub specjalistę niemedycznego.

„Nie-lekarze nie mają odpowiedniego przeszkolenia medycznego. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie będą w stanie odpowiednio zaradzić powikłaniom” – powiedział.

„Jest bardziej prawdopodobne, że znikną, jeśli coś pójdzie nie tak”.

„Nigdy nie użyję wypełniaczy Juvederm” – brzmiało jego czwarte ostrzeżenie.

Lekarz kosmetyczny ostrzegł widzów przed rosyjskimi wypełniaczami do ust, ponieważ mogą sprawić, że będą wyglądać jak kaczka.

Juvederm to rodzaj wypełniacza skórnego stosowanego w celu zwiększenia objętości niektórych obszarów twarzy, w tym policzków i ust.

„Z mojego doświadczenia wynika, że ​​z biegiem czasu wypełniacz stopniowo pęcznieje, więc początkowy efekt może zostać zniekształcony” – powiedział.

READ  Megan Markle odwiedza Teksas z „głębokim problemem”

Na koniec dr Devine wydał surowe ostrzeżenie przed korzystaniem z leżaków.

„Nigdy nie skorzystałabym z solarium. Solarium z czasem niszczy kolagen, przez co skóra wygląda na pomarszczoną.

„To także istotny czynnik ryzyka raka”. Nie rób tego.

Widzowie w sekcji komentarzy dzielili się swoimi przemyśleniami na temat rad doktora Devine’a i wielu się z tym zgodziło

Widzowie zaczęli gromadzić się w sekcji komentarzy, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat rad doktora Devine’a.

Jeden z nich powiedział: „W końcu wartościowa informacja o TikToku”.

Inna osoba dodała: „Bardzo sprytnie! Całkowicie się zgadzam!”

Trzecia napisała: „To absolutna prawda i jeśli niektórzy ludzie nie znoszą, gdy ktoś mówi prawdę, to ich problem”.

Inny powiedział: „Leżaki są za duże!” Zniszcz nie tylko swoją skórę, ale także DNA!

Piąta dodała: „Osobiście chodzę do lekarzy tylko po botoks. Daje mi to spokój ducha, wiedząc, że mają takie doświadczenie i wykształcenie!”