Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Josie Gibson wygląda nie do poznania, gdy porzuca swoje blond warkocze podczas dzisiejszego porannego występu na Halloween, podczas gdy Rylan wygląda jak legenda popu lat 90.

Josie Gibson wygląda nie do poznania, gdy porzuca swoje blond warkocze podczas dzisiejszego porannego występu na Halloween, podczas gdy Rylan wygląda jak legenda popu lat 90.

Prezenterzy „This Morning”, Rylan Clarke i Josie Gibson, wyglądali bardzo seksownie podczas obchodów Halloween we wtorkowym odcinku programu.

Para przemieniła się na potrzeby swoich obowiązków gospodarza, ponieważ Josie wyglądała nie do poznania, gdy porzuciła swoje blond loki na rzecz brązowej peruki, podczas gdy Rylan objął swojego wewnętrznego wampira.

Gwiazda Big Brother, Josie, zachwyciła nowym kolorem włosów i wybrała efektowną koronkową sukienkę, czarny gorset i czarny kapelusz ozdobiony czerwonymi różami.

W międzyczasie Rylan wykorzystał swoje ciemne włosy, aby stworzyć wdowigo szczytu, podkreślając ciemne brwi i założył czarną jedwabną koszulę.

Prezenter zażartował, że ze swoimi kruczoczarnymi włosami i ciemnym makijażem przypomina legendę popu z lat 90. Marcellę Detroit z „Siostry Szekspira”.

Halloween! Josie Gibson (38 l.) wyglądała nie do poznania, gdy porzuciła swoje blond loki na potrzeby specjalnego wydarzenia na Halloween „This Morning Halloween”, a 35-letni Rylan wyglądał jak siostra Szekspira, legenda popu z lat 90.
Obejmując swojego wewnętrznego wampira: Raylan użył swoich ciemnych włosów, aby stworzyć wdowi szczyt, podkreślając ciemne brwi i mając na sobie czarną jedwabną koszulę

Były

Rylan komplementował swojego gospodarza, zauważając, że Josie wygląda „niesamowicie”, przyznając jednocześnie: „Wiesz, co chcę nosić gorset przez resztę życia”.

„Ja też” – zażartował Raylan.

„Wiesz, czym nie mogę oddychać, ale myślę, że to tak na mnie działa” – powiedziała Josie.

To nie jest pierwsze Halloween Rylana w serialu, ponieważ następnie wyświetlono zbiór jego najlepszych strasznych kreacji z jego występów w programie „This Morning”.

Pojawił się u boku Allison Hammond w starszych klipach i nie powstrzymał się, gdy on i Allison zostali przemienieni w złoczyńców Disneya, Maleficent i Ursulę.

Rylan wyglądał oszałamiająco z ogromnymi czarnymi rogami wiszącymi na głowie, podczas gdy Allison uzupełniła pazurami i niebieskim cieniem do powiek, aby uzyskać wygląd małej syreny.

W innym klipie oboje przebrali się za Marka Antoniusza i Kleopatrę, podczas gdy Raylan wpadł w panikę, gdy ktoś wyszedł z trumny.

„Straciłem prawie każdą pracę, kiedy zeskoczył ze stołu” – powiedział Raylan, myśląc ze strachem.

– Prawie powiedziałem bardzo złe słowo.

Niesamowite podobieństwo: Prezenter zażartował, że przypomina legendę popu z lat 90. Marcellę Detroit z „Siostry Szekspira” ze swoimi kruczoczarnymi włosami i ciemnym, zadymionym makijażem oczu.
Hit Song: Marcela odniosła ogromny sukces na listach przebojów jako część duetu najbardziej znanego z przebojowego singla „Stay” (na zdjęciu w teledysku z 1992 roku).
Wow: prezenterzy „This Morning” wyglądali bardzo seksownie, gdy uczestniczyli w obchodach Halloween we wtorkowym odcinku programu
Zaczarowana: Gwiazda Big Brother olśniła nowym kolorem włosów, wybierając efektowną koronkową sukienkę, czarny gorset i czarny kapelusz ozdobiony czerwonymi różami
Blond bomba: Josie na jeden dzień porzuciła swoje charakterystyczne loki
To nie jest jego pierwsze rodeo: zagrali kilka najlepszych przerażających kreacji Raylana z jego występów w serialu
Kultowy: pojawił się u boku Allison Hammond w fragmentach retrospekcji i nie powstrzymał się, gdy on i Allison zostali przemienieni w złoczyńców Disneya, Maleficent i Ursulę
Zobacz numer dwa: w innym klipie oboje przebrali się za Marka Antoniusza i Kleopatrę, podczas gdy Raylan wpadł w panikę, gdy ktoś wyszedł z trumny
RODZINA: Rylan pojawi się na Halloween po tym, jak gwiazda poinformowała o aktualnym stanie zdrowia swojej matki Lindy, która przeszła operację po strasznym upadku

Rylan pojawi się na Halloween po tym, jak gwiazda poinformowała o aktualnym stanie zdrowia swojej matki Lindy, która przeszła pilną operację po strasznym upadku.

READ  „Czasami ludzie próbują cię zabić”: Joss Stone opowiada o przerażającym spisku morderstwa w 2011 roku

We wrześniu 71-letnia Linda została zabrana do szpitala i musiała przejść pilną operację po strasznym upadku podczas wakacji w Hiszpanii, co było jej pierwszą podróżą od 10 lat.

Prowadząca Josie Gibson powiedziała: „Wspaniale jest mieć cię z powrotem, ale muszę zapytać, jak się ma twoja mama?” Co sprawiło, że Raylan uśmiechnął się i odpowiedział: „To dobrze – naprawdę, naprawdę dobrze”. Dziękuję wszystkim za piękne wiadomości.

– Ona dzisiaj ogląda. Kuleje w swojej małej ortezie na nogę i jest na poczcie – wszystko z nią w porządku!

„Wydawało się, że powrót do domu prywatnym samolotem jest magiczny, ale kiedy przylecieli, było trochę… ale nakręciłem filmy i wyciągnąłem z tego Miki!”