Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EKSKLUZYWNIE: Jason Momoa jest „tak szczęśliwy”, że jego pasierbica Zoë Kravitz zaręczyła się z jego „najlepszym przyjacielem” Channingiem Tatumem

EKSKLUZYWNIE: Jason Momoa jest „tak szczęśliwy”, że jego pasierbica Zoë Kravitz zaręczyła się z jego „najlepszym przyjacielem” Channingiem Tatumem

Autorzy: James Vitoska i Nola Ojomo dla Dailymail.Com

20:12 31 października 2023, aktualizacja 21:15 31 października 2023

  • W weekend przyłapano 34-letniego Kravitza z ogromnym pierścionkiem z brylantem
  • Źródło poinformowało DailyMail.com, że Tatum i Momoa są „najlepszymi przyjaciółmi od lat”.
  • Gwiazda Magic Mike (43 lata) i aktorka Batmana spotykają się od dwóch lat

Mówi się, że Jason Momoa jest „uszczęśliwiony” swoją pasierbicą Zoe Kravitz, mimo że spekuluje się, że jest ona zaręczona z Channingiem Tatumem, a nawet przypisuje sobie pogodzenie tej pary.

Zoe (34 l.) trzymała olśniewający diament na palcu serdecznym, gdy w zeszły weekend wystąpiła w kostiumie z 43-letnią gwiazdą Magic Mike.

Jason, który przez 12 lat był w związku z mamą Zoe, Lisą Bonet, jest zadowolony z tej pary i już uważa swojego przyjaciela Channinga za „rodzinę”.

„Jason jest bardzo zadowolony z zaręczyn Zoe i Channinga” – źródło poinformowało wyłącznie DailyMail.com. Zoe to jego córka, a Channing od wielu lat jest jednym z jego najlepszych przyjaciół [Zoe] Umawiał się [him].’

Jason Momoa jest podekscytowany swoją pasierbicą Zoe Kravitz pomimo spekulacji, że aktorka i partner Channing Tatum zaręczyli się po dwóch latach randkowania.
Wydawało się, że para podzieliła się radosną nowiną podczas sobotniego przyjęcia z okazji Halloween, kiedy Zoe została sfotografowana z olśniewającym diamentem na palcu serdecznym.

Według doniesień „Gra o tron” pomogła zbliżyć zakochanych, a źródło dodało: „Jason nie może powstrzymać się od przypisywania sobie uznania za ich zaręczyny”.

Kontynuowali: „Zoe postrzega Jasona jako ojca, a Jasona i… [her biological  father] W pobliżu znajduje się także Lenny Kravitz. To bardzo nowoczesna sytuacja rodzinna.

„Powitanie Channinga w ich rodzinie to najlepsza rzecz w historii, ponieważ on już uważa go za rodzinę”.

Według wtajemniczonych cała rodzina jest „podekscytowana” i nie może się doczekać „epickiego” ślubu.

Spekulacje na temat zaręczyn Channinga i Zooey pojawiły się po raz pierwszy w weekend, kiedy przyłapano aktorkę z dużym pierścionkiem, gdy ona i jej chłopak wychodzili z imprezy Halloween u Kendall Jenner.

Następnie wiele źródeł potwierdziło tę wiadomość ludzie w tym tygodniu.

Pierwsze plotki o tym, że nowo „zaręczona” para spotyka się na początku lata 2021 roku, kiedy obsadziła Zoe Channing w swoim reżyserskim debiucie P***y Island.

READ  Eurowizja 2023: Mistyfikacja phishingowa w hotelu wymierzona w fanów konkursu piosenki
Według doniesień 43-letnia gwiazda Magic Mike niedawno się oświadczyła i od tego czasu 34-letnia aktorka Batmana jest widywana z nowo wysadzanym klejnotami palcem serdecznym (widać)
Ogromny diament o szlifie poduszkowym osadzony na oszałamiającym pasku w kolorze różowego złota z pewnością nie był naturalnym dodatkiem do jej stroju inspirowanego horrorem „Dziecko Rosemary” z 1968 roku.

Oboje mieli wcześniej role głosowe w filmie Lego Batman z 2017 roku, ale byli wtedy w osobnym związku.

Channing przez 10 lat był żonaty z aktorką Step Up Jenną Dewan. W 2013 r. powitali córkę Everly, a w 2019 r. rozwiedli się. Później spotykał się z brytyjską piosenkarką Jessie J.

Zoe wyszła za mąż za aktora Karla Glusmana w 2019 roku, ale 18 miesięcy później ogłosiła rezygnację.

Zoe mówiła o Channingu w wywiadzie dla Mężczyźni Roku GQ 2022 Case, chwaląc go jako „cudownego człowieka”.

Jasona Momoę
Jasona Momoę
Jason i jego pasierbica pozostają blisko siebie pomimo rozstania z matką

„Rozśmiesza mnie i oboje naprawdę kochamy sztukę, rozmawiamy o sztuce i zastanawiamy się, dlaczego robimy to, co robimy” – powiedziała.

Jeśli chodzi o to, co lubią razem robić, powiedziała: „Lubimy oglądać film, analizować go, rozmawiać o nim i rzucać sobie nawzajem wyzwania”.

Powiedziała również, że zakochała się w nim ze względu na to, jak „miły” i troskliwy był dla niej, kiedy pracowali razem na planie.

„Bez względu na to, czy chodziło o zrobienie mi herbaty, nalanie drinka, biczowanie kogoś czy cokolwiek innego, był moim prawdziwym obrońcą, po prostu wspaniałym i miłym” – wyjaśniła.

„Myślę, że jeśli uda wam się zrobić coś takiego razem, będzie to dobry test” – kontynuowała. „I wyszliśmy silniejsi”.