Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Podejrzany o zabójstwo Davida Amesa mieszka na upragnionej ulicy północnego Londynu, która była kiedyś domem aktora

Podejrzewany o morderstwo David Ames mieszka na upragnionej ulicy w północnym Londynie, na której niegdyś mieszkał Roger Lloyd Buck, który grał wyzwalacza w Tylko głupcy i konie.

  • NSAuger Lloyd Buck mieszkał na wysadzanej drzewami drodze przez 27 lat, aż do swojej śmierci w 2014 roku
  • Lider Partii Pracy, Sir Keir Starmer, również mieszka na odległych ulicach modnego Kentish Town
  • Droga, która znajduje się w dzielnicy Camden w Londynie, jest określana jako „spójna”.
  • W sobotę dwóch policjantów stało w wartym 1,5 miliona funtów domu komunalnym rodziny Ali


Podejrzany Ali Harbi Ali mieszka na poszukiwanej ulicy w północnym Londynie, gdzie mieszka również krytyk restauracji Giles Corinne.

Wysadzana drzewami droga, na której nieruchomości sprzedają się za około 2 miliony funtów, była niegdyś domem dla zmarłego aktora Only Fools And Horses Rogera Lloyda Bucka, który mieszkał tam przez 27 lat, aż do swojej śmierci w 2014 roku.

Lider Partii Pracy sir Keir Starmer, który wczoraj złożył wieniec dla sir Davida Amisa na miejscu jego morderstwa w Les-en-Seas, mieszka kilka ulic dalej.

Jest także zastępcą z okolicy, w której Ali mieszka ze swoim ojcem w ich mieszkaniu należącym do rady. Droga, wypełniona wiktoriańskimi domami w zabudowie szeregowej, jest określana jako „żywa” i „spójna”. Znajduje się w londyńskiej dzielnicy Camden.

Droga w dzielnicy Camden w Londynie jest ożywiona aktywnością policji od piątku, kiedy policja przybyła, aby przeszukać nieruchomość (na zdjęciu powyżej)

Inne godne uwagi nazwiska z bliskimi tytułami to były redaktor Guardian Alan Rusbridger i nieżyjąca już sekretarz pracy Tessa Joel.

READ  Animation Globe przedstawia Loving Vincent - Polska

Na ulicy pokazano film Sapphire z 1959 roku, opowiadający o morderstwie młodej kobiety i demaskującym napięcia na tle rasowym w stolicy, z udziałem Fenelli Fielding.

Jest aktywna w działalności policji od piątku, kiedy policja przyjechała przeszukać nieruchomość.

Rodzina wynajmuje dwa ostatnie piętra od władz lokalnych, ale mieszkanie na parterze jest własnością prywatną.

„Nie wiedzieliśmy, że mieszka tam żaden ojciec” – powiedział jeden z mieszkańców ulicy.

Jeśli o mnie chodzi, to piękna rodzina. Dawno temu doszło do incydentu, w który zamieszany był jeden z braci i policja, ale ostatnio nic się nie stało.

Widzieliśmy tam policję wczoraj po południu i cały dzień przyjeżdżali i wychodzili z domu.

Mieszkańcy zgłaszali, że widzieli zespoły funkcjonariuszy, niektórzy w rękawiczkach, wchodzących i wychodzących z domu w piątek i wczoraj (policja przed domem Ali Harbi Ali, na zdjęciu powyżej)

Mieszkańcy zgłaszali, że widzieli zespoły funkcjonariuszy, niektórzy w rękawiczkach, wchodzących i wychodzących z domu w piątek i wczoraj (policja przed domem Ali Harbi Ali, na zdjęciu powyżej)

W sobotni wieczór dwóch funkcjonariuszy policji było strzeżonych przed posiadłością Ali Family Council o wartości 1,5 miliona funtów

W sobotni wieczór dwóch funkcjonariuszy policji było strzeżonych przed posiadłością Ali Family Council o wartości 1,5 miliona funtów

„Funkcjonariusze bardzo dokładnie przeszukali dom, a niektórzy z nich poszli także do tylnego ogrodu, na wypadek gdyby coś zostało wyrzucone z górnych okien”.

„Mieszkamy na ulicy od ponad 20 lat i byli tu cały czas, odkąd chłopcy byli bardzo młodzi” – dodał mieszkaniec.

Inna mieszkanka powiedziała, że ​​nie widziała żadnych uzbrojonych oficerów biorących udział w nalocie i że nie było żadnego włamania.

Powiedziała: „Przez całą noc wchodzili i wychodzili funkcjonariusze w garniturach kryminalistyki. To przyzwoity obszar i nie widać na tej ulicy zbyt dużej aktywności policji.

Szeregowe wiktoriańskie domy na ulicy, niedaleko Hampstead Heath, są warte nawet 2,4 miliona funtów.

Mieszkańcy drogi od 20 lat organizują dużą letnią imprezę, opisaną jako „przyjazne i żywe wydarzenie”, które łączy całą społeczność, aby cieszyć się dniem wspaniałych zajęć, w tym pysznym domowym obiadem, zajęciami dla dzieci i celida.

Miejscowi zgłaszali, że widzieli zespoły oficerów, niektórzy w rękawiczkach, wchodzących i wychodzących z domu w piątek i wczoraj.

Jeden z sąsiadów, który prosił, aby nie podawać nazwiska, powiedział: „Policja była w domu i na zewnątrz przez cały dzień. Widziałem funkcjonariuszy w nieoznakowanych pickupach w rękawiczkach i wchodzących mężczyzn w cywilnych ubraniach. Po drodze zostali zatrzymani”.

Nie znałem mężczyzny, który tam mieszkał i nigdy go nie widziałem. Nie mogę uwierzyć, że ktoś na tej ścieżce byłby powiązany z tym przerażającym atakiem.

Reklamy