Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Peruvita zadebiutuje na ławce, gdy Bewden Barrett odpadł z All Blacks

Gwiazda bluesa Stephen Perovita ma zadebiutować w All Blacks w ten weekend po tym, jak został włączony do niezmienionego składu Iana Fostera w meczu z Argentyną.

Wydaje się, że Perofeta był odbiorcą Boden Barrett „trafił” na treningu na początku tygodnia Z jego kolegą z drużyny Blues w 23. dniu meczu, co pozwoliło mu dwukrotnie zdjąć z ławki najlepszego gracza na świecie jako potencjalną osłonę zarówno w obronie, jak i w pierwszej piątce.

„Rozgrzał się naprawdę dobrze, był bardzo imponujący za kulisami” – powiedział Foster o Pyruvita.

„Nadarzyła się okazja – była możliwość, że będzie to w przyszłym tygodniu, ale w tym tygodniu cała grupa jest z tego powodu podekscytowana”.

W małej aktualizacji sytuacji Barretta, All Blacks ujawnili, że kontuzja pierwszej piątki dotyczyła jego szyi i pozostawiła go „niedostępnego” do selekcji w tym tygodniu.

Foster później dodał, że Barrett czuł się „twardo” po wypadku, ale „na Międzynarodowym Lotnisku Hamad nie było żadnych problemów” i jego powrót będzie „dzień po dniu”.

Ale poza włączeniem Peruvity, Foster nie cofnął się przed zwycięską formułą, która pomogła mu uratować pracę w RPA, jednocześnie zachowując resztę zespołu, który pokonał Springboks 35-23.

Czytaj więcej: Cheika mówi, że Foster będzie odgrywał „kochającą” rolę pomimo presji

„Jestem bardzo zadowolony z pracy całego zespołu – jest wielu graczy, którzy naprawdę chcą mieć trochę czasu, ale uważam, że ta grupa wykonała świetną robotę, więc jest to dla nich świetna okazja, aby wyjść ponownie ,” powiedział.

Po raz pierwszy w erze Fostera ten sam XV został nazwany inicjatorem testów back-to-back.

Pumy, które wracają na Kiwi Beaches po raz pierwszy od 2018 roku, chcą wykorzystać swój ostatni wynik przeciwko Wallabies, którzy pokonali ich solidnie 48-17 w San Juan, a trener Michael Cheika dokonał tylko trzech zmian w swoim XV starcie.

READ  NRL 2022: Kraj pochodzenia, New South Wales Blues, Perth, Origin 2, Penrith Panthers, masowe zmiany, premiery

„Najnowsza forma Argentyny sprawia, że ​​jest to test, na który warto czekać” – powiedział Foster. „Fakt, że turniej rugby jest tak niewiarygodnie prawdziwy, oznacza, że ​​ten test jest dla nas niezbędny”.

All Blacks vs Argentyna, sobota 27 sierpnia, Christchurch, 19:45

wszyscy czarni: 15. Jordi Barrett, 14. Will Jordan, 13. Rico Ewan, 12. David Haveley, 11. Caleb Clark, 10. Richie Muonga, 9. Aaron Smith, 8. Ardi Savia, 7. Sam Kahn [C]6. Shannon Frizzell, 5. Scott Barrett, 4. Sam Whitelock, 3. Tyrell Lomax, 2. Samisoni Taukiahoe, 1. Ethan de Groot

Rezerwy: 16. Codie Taylor, 17. George Bower, 18. Fletcher Newell, 19. Tupou Vaa’i, 20. Akira Ioane, 21. Finlay Christie, 22. Stephen Perofeta*, 23. Quinn Tupaea

Argentyna: 15. Juan Cruz Mallía, 14. Emiliano Boffelli, 13. Matias Moroni, 12. Matias Orlando, 11. Lucio Cinti, 10. Santiago Carreras, 9. Gonzalo Bertranou, 8. Pablo Matera, 7. Marcos Kremer, 6. Juan Martín González Samso, 5. Tomás Lavanini, 4. Matías Alemanno, 3. Joel Sclavi, 2. Julian Montoya [C]1. Thomas Gallo

Rezerwy: 16. Santiago Socino, 17. Maico Vivas, 18. Eduardo Bello, 19. Guido Petti, 20. Santiago Grondona, 21. Tomas Copelle, 22. Tomas Albornoz, 23. Santiago Cordero