Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pomocnik All Blacks David Havili jest dobrze znanym początkującym pomocnikiem z Rieko Ioane

Mistrzostwa Rugby: Drużyna All Blacks kontra Argentyna. gdzie: Stadion Orangetheory, Christchurch. Kiedy: sobota, 19:45 zasięg bezpośredni: Sky Sports 1, aktualizacje na żywo rzeczy. Reguła: Nika Amashukeli (Gruzja)

Współpraca pomocników Davida Haviliego i Rieko Ioane może wkrótce przerodzić się w coś, czego All Blacks szukali od dawna.

Haveli z pewnością tak sądzi po występie przeciwko Springboks w Johannesburgu, gdzie są W połączeniu, aby pomóc All Blacks uzyskać 35-23 chrupanie skóry głowy.

— Jasne — powiedział Haveli. „Myślę, że możemy czerpać z tego dużo pewności. Weszliśmy na mecz o wysokie stawki i była tam duża presja. „

Pomoc All Blacks była przedmiotem nieustannej debaty od czasu odejścia Maa Nonu i Conrada Smitha po Mistrzostwach Świata w 2015 roku.

Wypróbowano wiele kombinacji, a gracze przychodzili i odchodzili, w tym Sonny Bill Williams, Ryan Crotty i Ngani Laumape, ale nie znaleziono długoterminowych par.

Nie pomogły mu kontuzje weteranów Antona Lennerta Browna i Jacka Goodhue’a, trener Ian Foster sam w zeszłym sezonie próbował pięciu setów.

Po tym, jak Haveli odpadł w pierwszych dwóch testach tego roku przeciwko Irlandii, Quinn Tobaya i Ewan zapewnili sobie pierwsze pęknięcie sezonu.

Pomocnik All Blacks David Haveli zadebiutuje w ten weekend po raz czwarty z rzędu w koszulce z numerem 12.

Joe Allison / Getty Images

Pomocnik All Blacks David Haveli zadebiutuje w ten weekend po raz czwarty z rzędu w koszulce z numerem 12.

Ale od tamtego czasu trwa występ Haveliego i Ewana i sprawi, że para wystartuje cztery razy z rzędu, kiedy w sobotni wieczór w Christchurch zmierzy się z Argentyną.

„To była absolutna przyjemność grać z Rexem, po prostu widzisz, co może zrobić na boisku, po prostu daj mu trochę czasu i przestrzeni, jest sportowcem światowej klasy” – powiedział Haveli.

Mając na uwadze ciągłość przed przyszłorocznym Pucharem Świata, Foster podkreślił swoją chęć rozpoczęcia osiedlania się w grupach przed sezonem.

w tym tygodniu, W końcu po raz pierwszy wymienił niezmienionego, 15. zawodnika w swoich 27 testach, kierując drużyną.

„Jeśli wrócisz, dużo mówiłem w tym roku o tym roku, a celem była próba uzyskania bardziej złożonego biznesu. Jest wiele powodów, dla których prawdopodobnie nie możemy tego zrobić w takim stopniu, w jakim być może pierwotnie planowałem, ale dobrze jest móc to zrobić teraz” – powiedział Foster.

„W tej chwili wybieramy drużynę w tej chwili i ciężar spoczywa na graczach, którzy wychodzą do tego parku, aby osiągnąć poziom, który ta drużyna musi osiągnąć, a jeśli nadal to robią, trudno jest je zmienić ”.

Po dokonaniu tylko jednej zmiany – Stephen Perovita zastąpił kontuzjowanego Bjorna Barretta – w tym tygodniu powtórzono dopiero trzeci raz XV od czasu, gdy Steve Hansen przejął All Blacks w 2012 roku – 133 mecze wcześniej.

Atak All Blacks nie był w tym sezonie wybitny, a był szczególnie intensywny podczas podwójnej porażki z Irlandią i zapewnionej porażki z RPA 26:10 na Mbombela.

All Blacks Rieko Ioane Center grozi otwarciem Springbox w Johannesburgu w tym miesiącu.

Lee Warren / Getty Images

All Blacks Rieko Ioane Center grozi otwarciem Springbox w Johannesburgu w tym miesiącu.

Jednak z nowym trenerem ofensywnym Joe Schmidtem na pokładzie i pewną bardzo potrzebną ciągłością, poza rozgrywającym Will Jordan wierzy, że spójność rośnie.

„Myślę, że mamy teraz pięć lub sześć meczów w sezonie, więc grupy zaczynają rosnąć od miejsca, w którym byliśmy w irlandzkiej serii, więc dobrze, że drużyna, która się nie zmieniła, że ​​możemy przejść przez to samo znowu rzeczy” – powiedział, dodając, że przybycie Schmidta nie wskazuje na poważne zmiany metodologiczne.

„To tylko wiele drobiazgów. Bardzo szczegółowo opisuje, jak radzi sobie z rzeczami. Nic drastycznie innego, ale tylko rzeczy dotyczące linii biegowych, jakości pickupa. Nie sądzę, że to ogromne zmiany strukturalne, ale drobiazgi przejść długą drogę, aby odnieść większy sukces. W tej dziedzinie ”.

READ  Ronnie O'Sullivan nakazuje fotografowi odejście podczas przegranej w Wielkiej Brytanii | Snooker