Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Odzyskiwanie YouTube po awariach zasilania, poprawkach dotyczących paska bocznego i przesyłania strumieniowego

Odzyskiwanie YouTube po awariach zasilania, poprawkach dotyczących paska bocznego i przesyłania strumieniowego

Jeśli zalogowałeś się dzisiaj do YouTube, być może zauważyłeś, że coś jest nie tak na stronie głównej: na pasku bocznym, który umożliwia dostęp do takich rzeczy jak Subskrypcje kanałówI popularne filmyoraz „biblioteka” przechowująca pliki Obejrzyj później listę Brakuje historii wideo (chociaż możesz uzyskać dostęp do niektórych stron, klikając zawarte przez nas linki). Według doniesień użytkowników na Twitterze we wtorek problemy nękały witrynę przez kilka godzin.

Niektórym użytkownikom uniemożliwiono również przesyłanie filmów do telewizora Smart TV lub oglądanie transmisji z konsoli do gier.

Menu Konto, które umożliwia przełączanie się między kontami, zarządzanie ustawieniami i przeglądanie kanału, również jest wyłączone. Użytkownicy nadal mogą oglądać filmy z Twojej strony głównej lub wyszukiwania, ale osoby, które chcą dokładnie zarządzać swoim doświadczeniem w YouTube lub twórcy, którzy nie są zalogowani na właściwe konto, mają problemy z korzystaniem z tej witryny.

YouTube nie dał jeszcze pełnej jasności, chociaż liczba skarg użytkowników najwyraźniej spadła. Około 16:30 czasu wschodniego firma napisał post Powiedz, że są świadomi problemu i pracują nad jego rozwiązaniem. Około 19:50 ET, firma aktualizacja tematu Aby powiedzieć, że problemy są „w pełni rozwiązane”, a użytkownicy powinni mieć możliwość „zalogowania się i przełączania między kontami oraz korzystania z menu konta i paska nawigacyjnego we wszystkich usługach (YouTube, YouTubeTV, YouTube Music, YouTube Studio) i urządzeniach. W oryginalnym poście firmy wspomniano również o problemach: przesyłaniu na telewizory lub konsole do gier, korzystaniu z funkcji YouTube Studio i błędach „Brak połączenia internetowego”, które przerywają odtwarzanie wideo.

READ  W polskim ekosystemie startupowym pojawił się pierwszy jednorożec

Podczas przerwy w działaniu aplikacja YouTube nadal umożliwiała użytkownikom dostęp do ich subskrypcji i późniejszych list do obejrzenia.

Aktualizacja 12 kwietnia, 19:58 ET: Aktualizacja dodana przez Google.

Aktualizacja 12 kwietnia, 19:46 ET: Zaktualizowano, aby odzwierciedlić, że problem z zaciemnieniem został rozwiązany.