NRL 2021, Melbourne Storm, Sydney Roosters i Bellamy są zachwyceni, że Grant i Smith pracują ramię w ramię

Trener Melbourne Storm, Craig Bellamy, uważa, że ​​umiejętność wykorzystania Harry’ego Granta i Brandona Smitha obok na wpół wyimaginowanego może mieć kluczowe znaczenie dla jego drużyny w tym sezonie.

Grant poprowadził burzę do zwycięstwa 20-4 nad Roosters w piątkowym meczu wagi ciężkiej na AAMI Park, ale Smith również miał swoje chwile, gdy duet dobrze grał w tej samej drużynie tylko po raz drugi w tym sezonie.

Skład Granta lśnił podczas staromodnego konkursu między dwiema najlepszymi stronami ostatniej dekady, gdy elegancka prostytutka podjęła dwie próby i strzeliła jeden ze swoich goli, aby pomóc Stormowi w czwartym zwycięstwie w 2021 roku.

Storm prowadził 4: 0 po słabej pierwszej połowie, ale po przerwie gra odbiła się od gwiazdy Queensland Origin.

Grant miał rękę w czterech rzutach do Jahroma Hughesa i Ryana Papenhusena, zanim dostrzegł lukę i dośrodkował do własnej próby w 68. minucie, by zdobyć znakomity singiel.

„Harry był dla nas świetny w zeszłym tygodniu i znowu jest wspaniały” – powiedział Bellamy.

„ Ale myślałem, że Brandon grał dla nas ciężko dziś wieczorem i wykonali naprawdę dobrą robotę w pierwszych 20 minutach drugiej połowy, kiedy szli obok siebie.

„Nasza poprawa może wynikać z połączenia tych dwóch mężczyzn z resztą zespołu, zwłaszcza kręgosłupem i myślę, że przed tym zespołem są dobre czasy.”

Bellamy powiedział, że nie spieszy się z podjęciem decyzji, jak najlepiej wykorzystać Granta i Smitha przez pozostałą część sezonu, ponieważ ich partnerstwo wciąż jest na wczesnym etapie.

Harry Grant wciąż się poprawia

Bellamy powiedział: – Kiedy Brandon zaczyna, przyćmiewasz Harry’ego, ale możemy to wymienić.

„Ponieważ Brandon wykonuje świetną robotę również w swojej innej (naprzód) roli, bierzemy ten tydzień po tygodniu.

– Nadal pracują nad swoimi setami na każdą sesję treningową i każdy mecz. Harry rozegrał tylko cztery mecze podczas burzy i opuścił wiele treningów z powodu kontuzji po próbie.

READ  Tenis: jak Tiger Woods zainspirował niesamowity otwarty powrót Sereny Williams w USA

„Lubisz myśleć, że te grupy będą coraz silniejsze, im więcej trenują i więcej grają”.

Opisywany jako pojedynek najlepszych obrońców w meczu, Papenhusen był ostatnim śmiechem Jamesa Tedesco z próbą 106-metrową, gdy premierzy napięli mięśnie przed hałaśliwym tłumem.

Tedesco nie miał zbyt wielu okazji, by pochwalić się swoim atakującym towarem, a 68-procentowy wskaźnik ukończenia w 80 minut utrudnia potężnemu atakowi Kogutów umieszczenie jakichkolwiek punktów na planszy.

Papenhuyzen pokonuje jakąś zmęczoną obronę koguta

Tricolors nie trafili w punktację Bretta Morrisa, który późno wycofał się ze zwarcia łydek, a straty Siosiua Taukeiaho (żebra) i Jareda Waerea-Hargreaves (ramię) w drugiej połowie tylko zwiększyły ich problemy.

Te zespoły przez lata organizowały kilka klasycznych rozgrywek, ale trudno jest ograniczyć początkowe 40 minut do tej kategorii, ponieważ obrona dominowała i obie strony popełniły nietypowe błędy.

Papenhuyzen wywołał panikę w obozie Storma, kiedy opuścił boisko na test HIA w piątej minucie i pod jego nieobecność Cameron Munster spudłował prostego rzutu karnego, który dałby gospodarzom prowadzenie.

Victor Radley dał Sinowi strzałem wysoko na burzowego Potwora wyjątkową przewagę, ale jedyne punkty, które udało im się zdobyć na tablicy, to dwa rzuty karne, które Papenhusen prowadził 4: 0 pod koniec pierwszej połowy.

Jakaś późna ocena z Tedesco

Coś musiało zostać wprowadzone w drugiej połowie i to był świetny kawałek pół-iluzji Granta, który załatwił sprawę.

Debiutant roku 2020 dał przepustkę, którą były kapitan Cameron Smith byłby dumny, mogąc wystawić Hughesa w próbie otwarcia meczu i prowadzić 10-0.

Zaledwie siedem minut później Storm miał drugie miejsce, a Brandon Smith wywalczył ostatnią piłkę przy okazji, dzięki czemu solidny Papenhuyzen mógł zdominować passę po swojej siódmej próbie w sezonie.

Następnie zostawił Grantowi rozliczenie obu punktów dla właścicieli ziemi, kiedy wyruszył z fałszywej połowy.