Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Narasta gniew, gdy Netflix anuluje „Cień i kość” i odrzuca „Sześć wron”

Narasta gniew, gdy Netflix anuluje „Cień i kość” i odrzuca „Sześć wron”

Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy burzę „Netflix odwołuje ukochany program”, ale usługa przesyłania strumieniowego natknęła się na rozwścieczenie kolejnej rzeszy fanów anulowanie Od Shadow and Bone i Killing Hope w spin-offie Six of Crows.

Posunięcie to zostało ogłoszone wraz z szeregiem innych programów, takich jak Glamorous, Agent Elvis, Farzar i Captain Fall. Jako powód podano „skutki strajków” i wstrzymanie produkcji na siedem miesięcy, ale fani nie wierzą w te wyjaśnienia i, jeśli to prawda, uważają, że nadal jest to wina studiów za stworzenie warunków, które doprowadziły do ​​strajków na pierwszym miejscu.

Autorka Shadow and Bone, Leigh Bardugo, powiedziała, że ​​jest „bardzo smutna i bardzo rozczarowana” odwołaniem. Na Instagramie napisała notatkę, w której potwierdziła, że ​​nie będzie trzeciego sezonu ani spin-offu Six of Crows, który zakończy serial Grishaverse na platformie Netflix. I oczywiście, ze względu na przedwczesne odwołanie, istnieje mnóstwo kwestii, które na zawsze pozostaną nierozwiązane poza księgami, nad czym fani ubolewają w mediach społecznościowych.

Dla mnie jest to część schematu anulowania przez Netflix seriali fantasy w stylu YA, w których często występują młode kobiety. Widzieliśmy to wielokrotnie w serialach takich jak First Kill, Cursed, The Society, The Order, Fate: The Winx Saga, Warrior Nun i wielu innych. Uważam, że Shadow and Bone to naprawdę dobry serial w porównaniu z wieloma innymi serialami i stanowi naprawdę świetny dodatek do biblioteki Netflix. Ale teraz będzie to kolejna część cmentarza usług niedokończonych serii. Jest mnóstwo takich, które zginęły wcześnie, ale pozostały w bibliotece, aby odkryć je przyszli widzowie, którzy po raz kolejny będą rozczarowani, że sprawa zakończy się po prostu nierozwiązana.

Naturalnie pojawiły się już wezwania do innych usług przesyłania strumieniowego w celu ratowania Shadow and Bone. Biorąc jednak pod uwagę klimat panujący obecnie w branży streamingowej, gdzie wszyscy próbują wydostać się z gór długów i obciąć koszty, wydaje się to bardzo mało prawdopodobne. Shadow and Bone został prawdopodobnie anulowany w pierwszej kolejności jako dość drogi serial z dużą ilością efektów wizualnych i jeśli nie masz ogromnej liczby widzów, Netflix uzna, że ​​nie uzasadniasz tej ceny.

READ  Najnowsze wieści o Meghan Markle – apel poematu na 40. urodziny księżnej został zignorowany po tym, jak rodzina królewska znalazła się na liście wpływowych kobiet w Vogue

Oczywiście fani mają powody do zmartwienia. Stracić nadzieję na kiedykolwiek trzeci sezon to straszna rzecz I Bardzo potrzebny spin-off dla któregokolwiek z nich, a cała sprawa jest martwa. Obwinianie strajków nic nie pomaga. Będziemy śledzić dalszy rozwój sytuacji w tej krążącej sprawie, ale przy obecnym stanie branży nie wstrzymywałbym oddechu.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.