Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Król Karol chce od Harry’ego i Meghan Markle tylko jednego, podczas gdy książę „ścieli swoje łóżko”

Król Karol chce od Harry’ego i Meghan Markle tylko jednego, podczas gdy książę „ścieli swoje łóżko”

Mówi się, że książę Harry jest „zdeterminowany”, aby pozyskać ojca po tym, jak nie mógł się z nim spotkać podczas jego burzliwej wizyty w Nigerii w zeszłym tygodniu, twierdzi źródło.

Mówi się, że Harry i Meghan są zdeterminowani gościć króla Karola(AFP za pośrednictwem Getty Images)

Mówi się, że książę Harry pragnie załatać konflikty z ojcem po tym, jak nie spotkał się z nim podczas jego niedawnej wizyty w Wielkiej Brytanii, ale król Karol po prostu „chce spokoju i ciszy w ostatnich latach swojego życia”, według informatora.

Źródła podają, że król Karol zawsze będzie miał dla Harry’ego szczególne miejsce w jego sercu, jednak nie interesują go żadne dramaty i pragnie w spokoju spędzić ostatnie lata życia. Znawca powiedział The Mirror: „Harry pościelił łóżko. Jestem za ochroną waszego pokoju, a jeśli to młody człowiek powoduje dramat, to wyrazy uznania dla króla Karola za zapewnienie mu przestrzeni, której potrzebuje do rozwoju. Król Karol po prostu chce mieć spokój w swoich schyłkowych latach, więc nie chce się kłócić.

W celu uzyskania komentarzy „The Mirror” skontaktował się z Pałacem Buckingham i Sussex. Harry niedawno wrócił do domu w Kalifornii po krótkiej podróży do Nigerii z żoną Meghan Markle. Podczas wizyty Meghan była wzruszona, gdy otrzymała wyjątkowy prezent dla Archiego i Lilibet. Wcześniej wyznała, jak bardzo tęskniła za przebywaniem z dala od dzieci w Dniu Matki, co sprawiło, że ten moment był jeszcze bardziej wzruszający.

Dostaje Więcej najnowszych plotek, wiadomości, rozrywki i sportu z rodziny królewskiej z The Mirror

Książę Harry jest zdeterminowany, aby odzyskać przychylność ojca po tym, jak nie spotkał się z nim podczas podróży do Wielkiej Brytanii – ale może to być trudniejsze, niż mu się wydaje(Obrazy Getty’ego)

Podczas głośnej podróży po Afryce księżna Sussex Meghan zaniemówiła serdecznym gestem 13-letniej Grace Busari. Mała dziewczynka, córka szefa biura CNN w Nigerii i starszego redaktora, podarowała Meghan podczas jej wizyty u księcia Harry’ego dwa pięknie wykonane pluszowe misie.

Z innych królewskich wiadomości wynika, że ​​księżna Kornwalii Camilla podjęła odważny krok w obliczu trwającego dramatu z księciem Harrym. Ogłosiła własny festiwal pełen gwiazd, którego celem będzie zbieranie pieniędzy na cele charytatywne tego lata.

READ  Podsumowanie i reakcje Smackdown: Nadchodzi mężczyzna

Charlesa i Camillę widziano 31 marca podczas nabożeństwa wielkanocnego w zamku Windsor(Obrazy Getty’ego)

Ogłoszenie nadeszło podczas podróży Harry’ego do Londynu, gdzie ujawniła plany imponującego festiwalu literackiego, w którym wystąpią tak wybitni przyjaciele, jak Helena Bonham Carter.

Pomimo kontrowersji, jakie wywołała książka księcia Harry’ego „Spare”, w której otwarcie wyraził swoje uczucia do macochy, Camilla zachowała dostojne milczenie. Książę Sussex nie wahał się opublikować swoich pierwszych wspomnień, dzieląc się szczerymi spostrzeżeniami na temat życia w murach pałacu.