Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Meghan Markle „płacze” po „nieuczciwej krytyce” w związku z jej ważnym posunięciem w karierze |  mój |  Aktualności

Meghan Markle „płacze” po „nieuczciwej krytyce” w związku z jej ważnym posunięciem w karierze | mój | Aktualności

Twierdzono, że MEGHAN Markle „płacze” z powodu „nieuczciwej krytyki” jej nowej marki lifestylowej, American Riviera Orchard.

Księżna Sussex zaprezentowała swoje najnowsze przedsięwzięcie biznesowe w marcu, początkowo drażniąc fanów kilkoma szczegółami na temat marki. W seksownym filmie nakręconym przedstawiającym ją i rezydencję księcia Harry’ego w Montecito Meghan gotuje w kuchni i spaceruje po terenie luksusowego rodzinnego domu.

Wkrótce stało się jasne, że Megan będzie sprzedawać szeroką gamę artykułów, w tym przybory kuchenne, artykuły gospodarstwa domowego, oleje, masła orzechowe, dżemy, przetwory, zapachy do domu i wyposażenie.

Jednak początkowe emocje związane z nową marką księżnej szybko opadły, a ponieważ Meghan nie przekazała żadnych dalszych informacji na temat oficjalnej premiery American Riviera Orchard, zaczęła przygotowywać się do dużej kampanii PR, która miałaby poprawić jej wizerunek przed premierą. Królewski ekspert i autor Tom Quinn sugeruje, że Meghan byłaby bardzo zdenerwowana letnią reakcją na artykuł American Riviera Orchard, zwłaszcza w świetle krytyki, z jaką spotkała się w związku z swoim nowym dżemem.

Powiedział Daily Mirror: „Jedynym problemem jest nowa internetowa marka Meghan, America Riviera Orchard. Meghan płakała, kiedy marka została wypuszczona na rynek, a jej nowy dżem był powszechnie wyśmiewany, ponieważ był zbyt drogi i niczym specjalnym”.

„Teraz osiągnęła punkt, w którym wierzy, że wszystko, co zrobi, zostanie niesprawiedliwie skrytykowane. Podobnie jak jej mąż ma poczucie, że ludzie niesprawiedliwie ją krytykują, i nie może zrozumieć, dlaczego ludziom nie podoba się jej praca”.

Twierdził, że Meghan nie była przygotowana na jakąkolwiek potencjalną krytykę, jaką może spotkać, gdy ogród American Riviera Orchard zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku. Tom dodał: „Jest szczególnie wrażliwa na wszelką krytykę jej luksusowego stylu życia w Stanach Zjednoczonych. Jej zdaniem należy to podziwiać, a nie krytykować”.

READ  Autor Fight Club chwali chińską wersję filmu: „Super cudownie!” | Kino