Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stranger Things sezon 5: Bracia Duffer pokazują fanom nadzieję na powrót Eddiego Monsona

The Dziwne rzeczy Książka wyjaśniała, w jaki sposób zdecydowali, kto umrze w sezonie 4.

Sezon 4 niedawno zakończył się drugim tomem odcinków wydanym w piątek (1 lipca).

Widzowie oglądali nowe raty milionami, a serial kontynuuje swój rekordowy bieg na Netflix.

Odcinki nie pojawiły się bez złamanego serca – a twórcy Matt i Ross Dover dekonstruują teraz powody, dla których ci, którzy to zrobili, zostali zabici, rozbijając fanów w tym procesie.

*Po spojlerach – zostałeś ostrzeżony*

Ostatni odcinek był świadkiem śmierci Eddiego Monsona, który został wprowadzony w czwartym sezonie, odcinek pierwszy.

Eddie, grany przez Josepha Quinna, poświęcił się, by uratować Hawkinsa – ale brutalna ironia jego poświęcenia polegała na tym, że mieszkańcy Hawkins wierzyli, że jest mordercą, i uczynili jego życie koszmarem w okresie poprzedzającym jego śmierć.

Od czasu wyemitowania finału fani prosili Eddiego o wielki powrót w sezonie 5. Jednak w nowym wywiadzie na szczęśliwy smutny zmieszany Podcast, Dover Brothers wypalił tę spekulację.

W rzeczywistości powiedzieli, że zawsze planowali zabić Eddiego, kiedy stworzyli jego postać.

Eddie Monson (Joseph Quinn) scena śmierci w Stranger Things

(Netflix)

Matt Dover przyznał: „Postrzegaliśmy Eddiego jako postać skazaną na porażkę”. Nawet filmując drugą stronę tego, gdzie przeżył tę ostateczną bitwę, nie ma też wspaniałego życia czekającego na Eddiego po prawej stronie, więc został naprawdę zaprojektowany od samego początku jako postać skazana na zagładę – w przeciwieństwie do kogoś takiego jak Bob [Sean Astin’s character, who died in season two]co było szokiem dla zwiększonego ryzyka.

„W tym przypadku Eddie przez cały sezon był skazany na zagładę”.

Dodał: „Oczywiście, jeśli zabijesz kogoś, na kim nikt się nie przejmuje, nie przyniesie to efektu, więc celem było sprawienie, by Eddie był naprawdę sympatyczną postacią i aby publiczność się w nim zakochała. aby zobaczyć, jak daleko zaszedł, pomyślałem: „O rany, to wywoła reakcję”.

Ross Dover kontynuował: „Zawsze był tragiczną postacią. Nie było dla niego innego łuku. Skończyłby w więzieniu – wyobrażanie sobie, że będzie w Milwaukee na jego ukończenie, niestety nigdy nie było jego wynikiem”.

Gdzie indziej, w przedostatnim odcinku sezonu 4, dr Martin Brenner, powracający bohater Matthew Modine, zostaje zamordowany.

Matt Dover wyjaśnił: „Dlaczego naprawdę chcieliśmy sprowadzić go z powrotem? [is that] Czuliśmy, że Jedenastka nigdy nie pogodziła się ze swoim związkiem z nim. Zwłaszcza w odcinku VIII, ona i Brenner idą do niej i mówią, co ma na myśli.

Dr Matthew Modine Martin Brenner ginie w czwartym sezonie Stranger Things

(Netflix)

„Chcieliśmy też pokazać, że Brenner nie jest czarno-białym złoczyńcą – chcieliśmy przynajmniej dać mu szansę, by spróbował przekazać Jedenastu swoje uzasadnienie i ostatecznie tego nie zaakceptować”.

Podczas gdy sceny śmierci wprawiły widzów w szok, członkowie obsady wydają się mieć różne opinie. Millie Bobby Brown i Noah Schnapp, którzy ostatnio grają Jedenastkę i Willa zadzwonił poza przedstawieniem Za niezabicie żadnych oryginalnych postaci – komentarze od Dover Brothers Od tego czasu odpowiedziała na.

Tymczasem twórcy serialu również się podzielili Jeden wielki sposób, w jaki planują, aby ostatni sezon był zupełnie inny od czwartego.

Dziwne rzeczy Dostępne do strumieniowego przesyłania w serwisie Netflix. Oczekuje się, że ostatni sezon zostanie wydany w 2024 roku.

Znalazles niezależnyPrzegląd sezonu 4 tutajI wszystko, co wiemy o piątym i ostatnim sezonie tutaj.

READ  Wielka Brytania szuka lokalnych polskich raperów