Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Duet „Daredevil” powraca w filmie „Echo”podziwiać

Byłe gwiazdy „Daredevil”, Charlie Cox i Vincent Donofrio, ponownie wcielą się w swoje role w nadchodzącym serialu Marvel Studios „Echo”, który jest obecnie kręcony w Atlancie.

Serial podąża za Mayą Lopez (Alaqua Cox), która po raz pierwszy pojawiła się w serialu Disney+ „Hawkeye”. W programie D’Onofrio powrócił również do roli Kingpina, którą grał w serialu Netflix „Daredevil”, który działał jako zastępczy ojciec Mayi.

W międzyczasie Cox na krótko ponownie wcielił się w rolę Matta Murdocka/Dardeville’a w zeszłorocznym „Spider-Man: No Way Home”. Mówi się, że „Echo” będzie zawierać wątek, w którym Daredevil będzie szukał na podkaście dawnego sojusznika Planeta tygodnia Raportowanie, że sojusznikiem jest Jessica Jones, grana przez Kristen Ritter w jej serialu Netflix.

Echo podąża za Mayą, podczas gdy jej życie w Nowym Jorku jest ścigane przez przywódcę gangu i wraca do rodzinnego miasta, aby ponownie połączyć się z jej rdzennymi amerykańskimi korzeniami. Zane McClarennon, Chask Spencer, Tanto Cardinal, DeVere Jacobs, Cody Lightning i Graham Greene zagrają w serialu, który zostanie wyemitowany w przyszłym roku.

źródło: THRREAD  Dua Lipa dzieli się uroczymi zdjęciami z przeszłości i jest zmuszona odwołać trasę Future Nostalgia