Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto nasze pierwsze spojrzenie na Liama ​​Hemswortha z Wiedźmina w roli Geralta z Rivii

Oto nasze pierwsze spojrzenie na Liama ​​Hemswortha z Wiedźmina w roli Geralta z Rivii

Po tym, jak na początku tego miesiąca wyciekło kilka zdjęć, mamy teraz pierwsze oficjalne spojrzenie na Liama ​​Hemswortha w roli Geralta z Rivii w 4. sezonie serialu „Wiedźmin” Netflixa.

Nowe zdjęcie wraz z krótkim fragmentem materiału filmowego przedstawia byłego aktora Igrzysk Śmierci z siwymi włosami Geralta i odpowiednio nastrojowym wyglądem.

Najpierw te ujęcia, które możecie zobaczyć poniżej. Zespół Netflix zdecydował się na „mocny, ale wyciszony” klimat w tym klipie, który pokazuje Hemswortha przemierzającego mglisty krajobraz z koniem Geralta Roacha, po czym odwraca się, by spojrzeć w stronę kamery.

Wiedźmin Sezon 4 – Pierwsze spojrzenie. Obejrzyj na YouTube

„Jego wygląd był rozwijany przez ponad rok, więc ekscytujące jest wreszcie podzielenie się oficjalnym spojrzeniem na Liama ​​Hemswortha w roli Geralta z Rivii” – powiedziała showrunnerka Wiedźmina Lauren S. Hissrich. Elektroniczna wojna.

„Zarówno obsada, jak i ekipa byli zdumieni pasją, energią i wcieleniem, jakie Liam wniósł do tej postaci od pierwszego dnia – kudłatą brodą, charakterystyczną blizną, wszystkim! Świetnie się bawimy podczas kręcenia 4. sezonu i nie możemy się doczekać, aby powitać fanów w tę podróż z nami.”

Na wszelki wypadek oto nowe zdjęcie z 4. sezonu Wiedźmina:


Źródło obrazu: Netflixa

Po raz pierwszy ogłoszono, że Hemsworth dołączy do obsady 4. sezonu Wiedźmina w 2022 r., kiedy były aktor Geralta, Henry Cavill, ogłosił, że „rzuca ręcznik”. [his] Medal i [his] „Miecze”.

„Jak to ma miejsce w przypadku największych postaci literackich, przekazuję pochodnię z szacunkiem dla czasu, jaki spędziłem w roli Geralta i z podekscytowaniem, widząc, jak Liam mierzy się z tym najbardziej fascynującym i pełnym niuansów człowiekiem” – napisał wówczas Cavill.

Hemsworth wcieli się w łowcę potworów w czwartym, piątym i ostatnim sezonie serialu. Nie będzie jedyną nową twarzą na planie, gdy wyemitowany zostanie kolejny sezon. Do obsady w roli Regisa dołącza także gwiazda Matrixa, Laurence Fishburne. Tymczasem Danny Woodburne został ogłoszony jako krasnoludzki przyjaciel Geralta, Zoltan Chivay.

READ  Alison Hammond wygląda na szczuplejszą niż kiedykolwiek, gdy ma na sobie elegancki dwuczęściowy strój w kolorze królewskiego błękitu