Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak wygląda prawdziwy Mark Kerr u boku The Rocka w filmie biograficznym The Smashing Machine?

Jak wygląda prawdziwy Mark Kerr u boku The Rocka w filmie biograficznym The Smashing Machine?

Zaangażowanie nadchodzącego filmu w ożywienie wiernego przedstawienia Kerra ma sens, ponieważ „The Smashing Machine” opiera się na dokumencie HBO z 2002 roku pod tym samym tytułem. W tym filmie Kerr stara się pogodzić karierę w mieszanych sztukach walki (MMA) z uzależnieniem od narkotyków, które ostatecznie wysłało go na odwyk.

reklama

Prawdziwy Kerr urodził się w Toledo w stanie Ohio w grudniu 1968 roku, a jego rodzina przeniosła się na jakiś czas do Iowa, zanim wrócił do rodzinnego miasta. Przyszły zawodnik UFC studiował na Uniwersytecie Syracuse w Nowym Jorku, gdzie został mistrzem Division I i spędził pierwszą połowę lat 90. zbierając różne wyróżnienia. Po tym, jak nie udało mu się dostać do olimpijskiej drużyny zapaśniczej w 1996 roku, Kerr rozpoczął przechodzenie do mieszanych sztuk walki, rywalizując w Brazylii, zanim otrzymał zaproszenie na turniej wagi ciężkiej na UFC 14.

Kerr wygrał ten turniej, a także następny na UFC 15, poprawiając swój ostatni rekord w UFC na 4-0. Następnie Kerr zdecydował się rozpocząć rywalizację o mistrzostwo Pride Fighting w Japonii, gdzie spędził większość swojej kariery.

reklama

Nadchodząca rola w „The Smashing Machine” będzie ważna dla Johnsona, ponieważ będzie to jego pierwsza wyprawa na terytorium czołowych aktorów dramatycznych. Obsadzenie Johnsona w roli Kerra ma sens, biorąc pod uwagę podobieństwa między zawodnikami MMA i zawodowymi zapaśnikami. Jeśli Johnson okaże się wystarczająco przekonujący jako zawodnik z problemami, może to poprowadzić jego karierę do bardziej dramatycznych ścieżek po rozczarowaniu „Czarnym Adamem” z 2022 roku.

Oprócz krótkiego występu w zeszłym roku Johnson zrobił sobie przerwę od aktorstwa filmowego, choć pojawił się w ostatnim sezonie „Young Rock”. W międzyczasie The Rock powrócił do WWE na początku tego roku, obejmując stanowisko w zarządzie TKO, przygotowując się jednocześnie do meczu na WWE WrestleMania 40 w kwietniu.

READ  Gwiazda Gavina i Stacey, Ruth Jones, krytykuje Gwyneth Paltrow za traktowanie jej na planie „niczym”