Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Jedna z najlepszych recenzji”: krzyżowcy głęboko szukają rozwiązań po szoku

Super Pacific Rugby: Krzyżowcy kontra siła

gdzie: HBF Park, Perth

Kiedy: Sobota, 21:45

zasięg bezpośredni: Sky Sports 1, aktualizacje na żywo rzeczy.

Halfback Bryn Hall przetrwał tak niewiele poprawek po grze, jak te, które przeszli krzyżowcy w ostatnich dniach.

Trener Scott Robertson Obiecałeś nie oszczędzać W ślad za Ich kiepska strata 24-21 z Waratahami w SydneyTo, co nastąpiło później, było szczere, otwarte i wciągające.

Hull, który jest teraz na szóstym roku w Crusaders, nazwał to jednym z „najlepszych wyników”, choć uczciwym, po tym, jak po raz pierwszy przegrali trzy mecze w sezonie pod rządami Robertsona.

Błędy bez przymusu, słaba dyscyplina, złamane faule i nieudane procesy. Wszystko było tam do zobaczenia.

Czytaj więcej:
* Sam Cane jest codzienną możliwością dla szefów, gdy dzieci oglądają
* Ex-All Blacks wspiera Jona Avoę w przedłużeniu kariery zawodowej w rugby do czterdziestki
* Oceny mocy Super Rugby: Jeden tydzień fan nie równa się odrodzeniu w Aussie

Jednak to, co szczególnie mocno uderzyło Halla, to pytania o początek drużyny, która przegrywała 14:0 w pierwszej kwarcie i 17:0 w pierwszej połowie.

„Słuchaj, przegrywamy mecze, przegrywaliśmy mecze w przeszłości, ale kiedy pytasz o nasz start i naprawdę tam byliśmy, i mamy tego rodzaju [mindset] Pytania… To boli jako gracz” – powiedział Hall.

Odpowiedzi szukają krzyżowcy podczas przegranej 24-21 z Waratą, w której otrzymali czerwoną kartkę, żółtą kartkę i próbę karną.

AAP / www.photosport.nz

Odpowiedzi szukają krzyżowcy podczas przegranej 24-21 z Waratą, w której otrzymali czerwoną kartkę, żółtą kartkę i próbę karną.

„Myślę, że dla nas to jest rodzaj cech, z którymi żyjemy, a których nie mamy. To prawdopodobnie najbardziej boli. „

Zaskoczyło go również komentarz kapitana dozorcy Cody’ego Taylora, który krótko po ostatnim gwizdku na Leichhardt Oval w sobotni wieczór powiedział, że Waratas chcą tego bardziej.

„I to uczciwe, to uczciwe komentarze. Jeśli spojrzysz na te pierwsze 20 lub 30 minut, naprawdę nie możesz tego kwestionować” – powiedział Hall, dodając, że zespół powoli startował w ostatnich pięciu lub sześciu meczach.

„Może to nas boli, mamy standard, którym chcemy sprostać, a na prawej piersi mam motto, według którego żyjemy…”

Waratahowie świętowali swoje niespodziewane zwycięstwo nad krzyżowcami w Sydney w ostatni weekend.

Jeremy Ng/Getty Images

Waratahowie świętowali swoje niespodziewane zwycięstwo nad krzyżowcami w Sydney w ostatni weekend.

Z czterema pozostałymi meczami – dwoma w Australii i dwoma w kraju – przed meczami nagłej śmierci, to właśnie wtedy 12-krotni mistrzowie zaczynają napinać mięśnie i nabierać rozpędu.

Trzecie miejsce w rankingu, sześć punktów za the Blues, którzy są na szczycie tabeli, ich bieg do domu przeciwko Force rozpoczyna się w Sobotni wieczór w Perth.

Hall, obserwując, jak boleśnie pchają the Blues, tylko po to, by wyjść wkrótce po zdobyciu 26 etapów po śmierci, powiedział, że gracze wyszli z przeglądu z dobitką, chętni do naprawienia kilku fauli przeciwko drużynie, która w przeszłości powodowała ich problemy w Perth.

„Myślę, że sztab szkoleniowy wykonał naprawdę świetną robotę z liderami wyższego szczebla pod względem odpowiedzialności, będąc w stanie zobaczyć, jak się poprawiamy i zmieniamy się w przyszłości” – powiedział.

Krzyżowcy zwolnili tempo przed Waratah w Sydney w sobotę.

Jeremy Ng/Getty Images

Krzyżowcy zwolnili tempo przed Waratah w Sydney w sobotę.

„Wokół niego było dużo zainteresowania i pasji, ale jednocześnie było wiele rozwiązań. I to jest dla nas świetne, ponieważ teraz możemy wyjść na zewnątrz, zdjąć te wszystkie rzeczy i zacząć na boisku i robić to, co my potrzebować.”

Podczas gdy krzyżowcy czekają na losy śluzy Hamish Dalziel, który otrzymał czerwoną kartkę za wysoki strzał na skrzydle Waratas Michael Huber, który obejmuje technikę interferencji.

Trener obrony, Tamati Ellison, powiedział, że gdy Dalziel dołączył do kolegi z drużyny, Scotta Barretta, wśród trzech Crusaderów zwolnionych do tej pory w tym sezonie, dotyczy to szczególnie ich wielkich mężczyzn.

„Jeśli nie trafią w stopę, a napastnik upadnie, trudno będzie się z tego wycofać, gdy przyspieszysz wejście. Dlatego naprawdę ważne jest, aby mieli otwarte oczy i utrzymywali niską wysokość uderzenia” – powiedział.

READ  Carrington wygrywa ekscytującą decyzję regatową przeciwko Fisherowi