Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda Ex-Line of Duty ujawnia, że ​​wciąż są oskarżani o bycie H.

służba Spoilery podążają za finałem szóstego sezonu.

służba W końcu ujawniła czwartą tożsamość H w finale szóstego sezonu, objawienie, które podzieliło fanów tak samo (jeśli nie bardziej). Gra o tron Wniosek. Ku zaskoczeniu niektórych widzów nie był to nieuchwytny szef policji Philip Osborne.

Ale to nie powstrzymało widzów od dalszego podejrzewania Osbourne’a, ponieważ aktor Owen Till, który go grał, ujawnił, że wciąż jest regularnie oskarżany o bycie H.

Oczywiście, jeśli obejrzałeś najnowszy odcinek programu BBC, będziesz o tym wiedział To DSU Ian Buckells (Nigel Boyle) został ujawniony jako H. Szukasz AC-12. Ale niektórzy fani nie zaakceptowali tego jako ostatecznej odpowiedzi na zagadkę.

BBC

Związane z: byłam służba Finał 6 sezonu?

„Teraz wstawiam się za sobą w sklepach, gdzie ludzie mówią »Wiem, że jesteś H«” – powiedział Till. Radio Times.

A ja mówię: „Nie, nie, nie, nie, zaczekaj chwilę, wszyscy wiemy, kim jest teraz H”, a oni na to: „Nie, nie, nie, nie mogę w to uwierzyć ani przez chwilę, nie ma mowy, żeby ona” bym mógł to zrobić. Ale twoja postać była oryginalna.

„I pamiętają to od samego początku. Był facetem, który naprawdę schrzanił Steve’a Arnotta (Martin Compston), zadzierał z nim, znęcał się nad nim i dlatego wskoczył do AC 12, wyskoczył z broni palnej”.

Till mówił również o swoim podziwie dla showrunnerki i scenarzystki Jade Mercurio, nazywając go „autorem telewizji” i chwaląc to, co udało mu się zrobić z krótkim fragmentem materiału nakręconego przez Tilla, podczas gdy Osborne przemawiał na konferencji prasowej szóstego sezonu.

Philip Osborne, Wykonywanie obowiązków

BBC

Związane z: służba Gwiazda będzie „ze złamanym sercem”, aby nie wrócić

„Dobry Mercurio cieszył się dużym szacunkiem, kiedy kręciłem przez zaledwie dwa dni” – powiedział aktor. „Powiedział: „Słuchaj, potrzebuję cię tylko na dwa dni”, stojąc na schodach i wygłaszając publiczne oświadczenie o tych facetach, a ja odpowiedziałem: „Tak, jasne.

READ  Ponowne wydanie „Dead Space” może przywrócić zawartość wyciętą z oryginalnej gry

„Więc dopiero później poznałem całą historię, jak bardzo się palił. Ale cieszę się, że mogę być jej częścią – to wielki problem, gdy ludzie przychodzą do ciebie na ulicy”.

Obecnie nie jest jasne, czy otrzymamy więcej odcinków popularnego dramatu kryminalnego, więc wszyscy będziemy musieli ponownie cierpliwie czekać na możliwe wieści o przyszłości serialu.

Dyrektor ds. treści BBC, Charlotte Moore, powiedziała w oświadczeniu Że “nie może się doczekać rozmowy z zespołem na temat tego, dokąd zmierzamy i jaka może być przyszłość serialu”, więc obejrzyj tę przestrzeń…

służba Seria 1-6 dostępna na BBC iPlayer, Pudełka DVD i Blu-ray są również dostępne w sprzedaży.


W tym miesiącu Digital Spy Magazine liczy 50 największych osobistości telewizyjnych LGBTQ+ od czasu zamieszek w Stonewall. Przeczytaj teraz każdy numer z Tylko miesięczny bezpłatny okres próbny w Apple News+.

Zainteresowany cotygodniowym biuletynem Digital Spy? Udział Aby wysłać go prosto do skrzynki odbiorczej – i nie zapomnij dołączyć Zobacz tę grupę na Facebooku Do codziennych rekomendacji telewizyjnych i dyskusji z innymi czytelnikami.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

READ  Premiera smartfona OnePlus Nord 2 5G w Indiach potwierdzona 22 lipca 2021 r.; Oczekiwane ceny, funkcje i specyfikacje