Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

5 najlepszych sposobów na szybkie zdobycie XP w Minecraft przed aktualizacją 1.17 Jaskinie i klify

Punkty doświadczenia zawsze były cennym zasobem w Maine Craft. Dzięki PD gracze mogą naprawiać przedmioty, nakładać potężne zaklęcia, zmieniać nazwy wizytówek i nie tylko.

W grze Minecraft gracze mogą zdobywać XP na wiele różnych sposobów. Wytapianie przedmiotów i zabijanie mobów to powszechne sposoby na zdobywanie punktów doświadczenia. W tym artykule przedstawiono niektóre z najlepszych sposobów na zdobywanie punktów doświadczenia w grze Minecraft.

Najlepsze sposoby na zdobycie XP w Minecraft

#5 – Klasyczna wieża mafii

Klasyczna wieża mafii Jest jedną z pierwszych osób, które rozpoczęły pracę na farmie mafii w Minecraft. Chociaż ten projekt jest dość stary, farma wież mobów wciąż jest niesamowitą farmą XP. Gracze mogą zbudować klasyczną wieżę mobów, aby zdobyć PD, cenne łupy mobów, takie jak łuki, strzały, kości, zaklęty sprzęt i nie tylko.

Ta farma narusza naturalny mechanizm odradzania się mobów w grze Minecraft, aby generować wrogie moby. Gdy poziom światła spadnie poniżej siedmiu, zaczną się pojawiać wrogie tłumy. W klasycznej wieży mobów ogromna ciemnia generuje wrogie moby, które spadają z tuby do pokoju śmierci.

#4 – Złap AFK

Farma rybna AFK to tani sposób na zdobywanie punktów doświadczenia w grze Minecraft. Przed 1,16 W najnowszej aktualizacji gracze mogą zdobyć przydatne przedmioty, takie jak zaklęte księgi i siodła. Gracze w starszych wersjach mogą nadal korzystać z tej wersji, aby zdobywać łupy i PD.

YouTuber Xisumavoid udostępnił przewodnik krok po kroku, jak założyć farmę rybną AFK. Niestety dla graczy ta kompilacja produkuje tylko ryby i XP. teraz

#3 – Farma mobów oparta na generatorze

Generatory to jedne z najrzadszych bloków w Minecrafcie. Te nieosiągalne bloki pojawiają się w lochach, szybach kopalnianych, zamkach i fortecach. Spawn będzie generował tłumy, gdy gracz będzie w pobliżu.

READ  HTC Vive Pro 2 ujawnił: najpotężniejszy zestaw słuchawkowy VR?

Wykorzystując swój naturalny mechanizm, gracze mogą tworzyć farmy XP. Dzięki automatycznemu dotknięciu gracze mogą stworzyć farmę auto AFK XP w grze Minecraft.

#2 – Handel w wiosce

Wieśniacy to jeden z najlepszych mobów w grze Minecraft. Dając im profesje, gracze mogą handlować wieloma cennymi przedmiotami, takimi jak diamentowa broń, narzędzia, szmaragdy, jedzenie i nie tylko.

Podczas handlu wieśniacy upuszczają również mnóstwo kul PD. Ponieważ wieśniacy codziennie resetują swoje transakcje, gracze mogą liczyć na to, że wieśniacy zdobędą poziomy doświadczenia.

#1 – Złota Farma

Dzięki wysokiemu wskaźnikowi rozmnażania świń zombie w podziemiach, gracze mogą stworzyć farmę Gold + XP w Minecrafcie. Kiedy gracz zrani świnię zombie, wszystkie pobliskie świnie zombie zaczną go atakować.

Korzystając z ich naturalnego zachowania, gracze mogą łatwo zwabić ich w śmiertelną pułapkę i zabić, aby zdobyć PD i Udać się W Minecrafcie.


Zastrzeżenie: Ten artykuł odzwierciedla poglądy autora.