Genialny blues zmiażdży bordowy, aby wygrać serial o kraju pochodzenia

Trener Nowej Południowej Walii, Brad Fitler, wezwał swój zespół, aby wykorzystał swoją dominację i dążył do najbardziej jednostronnego wyniku w historii ich ojczyzny po tym, jak ich drugi mecz zniszczył Queensland.

The Blues odłożyli wyjątkowy tłum na mecz Suncorp Stadium, a ich linia obrony ponownie okrążyła Maroons w zwycięskiej serii 26-0 w niedzielę wieczorem.

Josh Ado-Car strzelił dwa gole, kapitan James Tedesco grał kluczowym obrońcą, a Latrell Mitchell zdobył próbę przejęcia jako jeden z kilku dużych zagrań w pierwszej połowie, które nadały ton temu meczowi.

Był to pierwszy bezbramkowy turniej Queensland w Brisbane i zanotował rekordową porażkę 50-6 z podopiecznymi Paula Greena w Townsville.

A teraz skumulowany wynik 76-6 opuszcza zespół Wetlera Z dużym polem manewru w trzecim meczu 14 lipca, aby pokonać poprzednią najlepszą 62-punktową przewagę NSW w wygranym 3-0 w serii 2000.

Linia obrony Blues ponownie przebiegła po ringach wokół Maroons w wygranym 26:0 meczu w Brisbane w niedzielę wieczorem.

Ian Hitchcock / Getty Images

Maroons mieli serię zwycięstw w zeszłym sezonie, ale The Blues są teraz trzeci z ostatnich czterech, patrząc na ciągły okres dominacji.

– To był fantastyczny zespół – powiedział trener Brad Fitler o drużynie z 2000 roku, którą przejął.

„Więc (być na dobrej drodze, aby to powtórzyć) jest to znak wzajemnego szacunku … (zamiatanie) nie jest łatwe. Oni (Queenslanders) mieli tylko jeden (w ciągu ośmiu lat).

„Może to być (okres dominacji), ale wiele rzeczy musi na ciebie działać”.

Została szybko wyprzedzona przez kontuzję gracza pierwszego zespołu Maroons, Reese Walsha, w sobotę z powodu obaw kwalifikacyjnych, które doprowadziły do ​​tego, że jego zastępca, Ronaldo Mulitalo, wycofał się w dniu meczu.

READ  „Nikt nie odpowie na nasze wezwania”: cisza FA nakłada rękę na Wellingtona Phoenixa
Ulotka bluesa Josh Ado Carr, po prawej, został uratowany przez swojego kolegę z drużyny Camerona Murraya po strzeleniu gola na Suncorp Stadium.

Bradley Canaris / Getty Images

Z pewnością nie zawracała sobie głowy The Blues, ponieważ przetrwali intensywne pierwsze 10 minut, a następnie skorzystali ze zmęczonego stada Maroons, któremu nie pomogła ich chaotyczna linia obrony.

Nowa Południowa Walia zdobyła trzy gole i ponownie zbombardowała w decydującym 21-minutowym okresie, by zniszczyć Queensland, a następnie desperacko powstrzymała najlepszy wysiłek Maroons, gdy ich atak wyschnął w drugiej połowie.

– Teraz bardzo boli, ale musimy się tego pozbyć (ponieważ) oblizują usta 3-0 – powiedział kapitan Maroons, Daly Sherry Evans.

„Mam tylko nadzieję, że pozytywną podszewką dzisiejszego wieczoru jest to, że rozbudzi w nas coś, co pcha nas do biegu.

„Wystarczająco trudne jest to, że wygrali serię, nie mówiąc już o (potencjalnie wygranej) 3-0”.

Maroons wyglądali na zagubionych, gdy zerkali na pasmo niebieskich, a ich atak był bezbarwny i powolny, gdy Cherry-Evans i Cameron Munster usiłowali się ustabilizować.

Gracze Bluesa świętują swoje głośne zwycięstwo w Brisbane, które przypieczętuje serię o ojczyźnie jednym testem gry.

To też ich kosztowało, Valentin Holmes pchnął podanie, które trafiło na palcach Mitchella, który pokonał prawie 90 metrów, aby awansować 12-0.

Był to trzeci wielki mecz Mitchella w imponującej pierwszej połowie. Rozgrywający wciągnął Holmesa z powrotem do bramki, aby zdobyć powtórkę i rozebrał Kyle’a Feldta w grze, która doprowadziła do pierwszej próby Adu Carra.

Z napastnikami Queensland zmęczonymi na nogach lub już na ławce, bramka została całkowicie otwarta, gdy Addo-Carr ponownie spadł po 32 minutach.

Tom Trbojevic wyszedł na prowadzenie 18-0, a Cameron Murray stracił kolejną złotą okazję w pierwszej połowie.

READ  Maddie Gordon schodziła z boiska, gdy Central Palace pokonało Southern Steel 62-38
Pokonanie 26:0 u siebie było za dużo dla rozgrywającego Maroons, Daleya Sherry Evansa po ostatnim gwizdku.

Za kontuzjowanego Harry’ego Granta w prostytutce z Queensland, Andrew McCullougha zastąpił na krótko przed przerwą Ben Hunt, podczas gdy rozgrywający Dane Gagaye zmarnował siedem wślizgów w pierwszej połowie.

Druga próba Addo Car wywołała dzikie świętowanie z 10 minutami przed końcem, gdy Queensland stało się piątym zespołem w historii Origin, który nie zdobył gola.