Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fani MEGHAN Markle byli zachwyceni, że „dostała sprawiedliwość, na jaką zasługiwała” w ogromnej reklamie telewizyjnej

Fani MEGHAN Markle byli zachwyceni, że „dostała sprawiedliwość, na jaką zasługiwała” w ogromnej reklamie telewizyjnej

BBC ogłosiło, że nadawca nabył wszystkie dziewięć sezonów przebojowego dramatu prawniczego „W garniturach”, a fani Meghan Markle są zachwyceni tą wiadomością.

Nowa reklama Meghan Markle ma powód do uśmiechu(Obrazy Getty'ego)

Fani Meghan Markle są zachwyceni księżną po ogłoszeniu, że BBC nabyło wszystkie dziewięć sezonów serialu „W garniturach”.

Megan zagrała Rachel Zane w przebojowym dramacie prawniczym, zanim opuściła serial w siódmym sezonie. Garnitury stały się dostępne w serwisie Netflix w zeszłym roku, co doprowadziło do ogromnego wzrostu popularności i w ciągu jednego tygodnia stało się najchętniej oglądanym serialem giganta streamingowego.

BBC ogłosiło teraz, że odebrało także program od NBCUniversal Global TV Distribution. Fani są zachwyceni tą wiadomością, gdyż wielu wskazuje na talent aktorski Meghan jako powód tej decyzji.

Najnowsze wiadomości, polityka, sport i branża rozrywkowa z USA znajdziesz na stronie Amerykańskie lustro.

Przeczytaj więcej: Książę Harry i Meghan Markle mają „znacznie większe zmartwienia” niż rodzina królewska

Meghan Markle zyskała rzeszę fanów po występie w serialu „W garniturach”.(Bank zdjęć NBCU/NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images)

„To oczywiście zasługa Meghan Markle, odniosła sukces jako aktorka” – napisała jedna osoba na X, znanym wcześniej jako Twitter, a inna dodała: „Uwielbiam ten garnitur, zwłaszcza dla księżnej”.

Trzeci fan napisał: „Moja królowa. Każdy Brytyjczyk posiadający telewizor płaci za mnie Meghan. Na sprawiedliwość, na którą zasługuje. Nawet jeśli nie oglądasz „W garniturach”, twoje pieniądze trafią do księżnej”. Inna osoba zgodziła się: „Będą patrzeć, a Meghan dostanie więcej pieniędzy!” W ten sposób możesz nadal zwyciężać kłamców i trolli!”

Inny fan zastanawiał się, ile Meghan, księżna Sussex, zarobi na garniturze, pisząc: „Czy ktoś ma pojęcie, ile Meghan, księżna Sussex, zarobi na zasiłku? Mam nadzieję, że to cholerna fortuna”.

READ  Gwiazda GB News, Dan Wootton, mówi, że padł ofiarą „polowania na czarownice” w związku z zarzutami, że oferował pieniądze za obrazy o charakterze seksualnym