Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tina O'Brien, która przeżyła traumę, wzięła urlop, aby dojść do siebie po tym, jak została zaatakowana podczas próby przerwania ulicznej bójki z udziałem nastoletnich dziewcząt przed jej domem wartym milion funtów.

Tina O'Brien, która przeżyła traumę, wzięła urlop, aby dojść do siebie po tym, jak została zaatakowana podczas próby przerwania ulicznej bójki z udziałem nastoletnich dziewcząt przed jej domem wartym milion funtów.

  • Szefowie ITV wspierają aktorkę „wstrząśniętą”

Tina O'Brien została zwolniona z pracy po tym, jak została zaatakowana przed swoją rezydencją wartą milion funtów, co wywołało u niej traumę.

Aktorkę z Coronation Street ciągnięto za włosy i bito podczas siłowania się z jednym z młodych mężczyzn podczas bójki w zeszły piątek.

Tina, która gra Sarę Barlow w popularnym serialu, próbowała obronić swój dom w Bramhall w Stockport przed niesprowokowanym atakiem.

Według doniesień zamężna matka dwójki dzieci otrzymuje wsparcie od szefów ITV, którzy udzielili jej „pełnego wsparcia” po szokującej walce.

Powiedział przyjaciel słońce 40-latek „był naprawdę wstrząśnięty” i powiedziano mu, aby wziął tydzień wolnego na powrót do zdrowia.

Tina O'Brien, która gra Sarah Barlow w popularnym serialu mydlanym, była zdruzgotana incydentem, ale szefowie ITV udzielili jej pełnego wsparcia.
Aktorkę z Coronation Street ciągnięto za włosy i bito podczas siłowania się z jednym z młodych mężczyzn podczas bójki w zeszły piątek.
Rzecznik Tiny (na zdjęciu) powiedział, że aktorka Coronation Street zgłosiła incydent policji

Aktorka uciekła z domu, gdy w piątek 15 marca około godziny 20:00 na jej cichej ulicy wybuchła bójka.

Na początku materiału uzyskanego przez The Sun widać Tinę, ubraną w czarno-biały top w paski i różowe spodnie do joggingu, próbującą uspokoić napięcie między dwiema młodymi kobietami.

Przeczytaj więcej: Gwiazda Coronation Street Tina O'Brien dzwoni na policję po tym, jak została zaatakowana przed swoim wartym milion funtów domem w wyniku przerażającej bójki uchwyconej na wideo przez nastolatki

Słychać, jak jeden z nich mówi: „Dotknąłem mojej matki”.

Słychać, jak Tina namawia jedną z dziewcząt, aby zwolniła uścisk drugiej, mówiąc: „Puść… przestań”. Zostaw to, powiedziałem tylko stop. Zostaw to.

Na nagraniu nadal widać, jak nastolatki kopią się nawzajem, a potem Tina wbiega, by przerwać bójkę.

Para zmaga się ze sobą oraz z Tiną, która na krótko zamyka dziewczynę w głowę.

Widziano, jak dziewczyny ciągnęły je za włosy i biły.

Potem angażuje się dziewczyna o blond włosach, krzycząc: „Kim do cholery jesteś?” [think you] Faktycznie, dotknij mojej matki!

To zapoczątkowało kolejny mecz zapaśniczy pomiędzy nastolatkami, w którym gwiazda Coronation Street została złapana w środku.

READ  „Aquaman” część 2 zarobił w przedsprzedaży 4,5 miliona dolarów

Materiał jest następnie wycinany, a po odtworzeniu ukazuje kłótnię aktorki z trzema dziewczynami.

W czwartkowy wieczór źródło powiedziało The Sun: „Dziś rano Tina poszła prosto na spotkanie ze swoimi menadżerami w Corrie.

Powiedziała im, że to ona jest tutaj ofiarą, a oni to zaakceptowali. Uważają również, że to wydarzenie wyrządziło jej traumę, dlatego okazali jej wiele współczucia.

Matka dwójki dzieci mieszka w cichej ślepej uliczce z mężem Adamem Croftsem, córką Scarlett i synem Beau (na zdjęciu razem w Alton Towers)
Tina po raz pierwszy pojawiła się na Coronation Street w 1999 roku i od tego czasu dwukrotnie zagrała Sarah Barlow (na zdjęciu z Helen Worth w roli Jill Platt)

Aktorka, która pojawiła się także w Waterloo Road i Strictly Come Dancing, próbowała „rozwalić sprawę”, podało źródło.

Powiedzieli: „Kiedy zobaczysz ją na Coronation Street, za milion lat nie pomyślisz, że będzie zamieszana w coś takiego, zwłaszcza w tak publicznym miejscu”.

Dodali, że Tina, która dwukrotnie zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki w konkursie Inside Soap Awards, „stawiała się sama”.

Źródło podało: „Tina miała problemy w pobliżu swojego domu i przy tej okazji wyszła, aby spróbować sobie z nimi poradzić”.

„Niektóre dziewczyny podróżowały jej drogą i były blisko jej domu, więc miała wrażenie, że broni siebie i swojego domu”.

Rzecznik aktorki powiedział The Sun: „Tina padła ofiarą niewyjaśnionego zdarzenia przed swoim domem i zgłosiła to policji”.

Uważa się, że oprócz matki dwojga dzieci skontaktowała się z policją także krewny jednego z dzieci.

Gwiazda telenoweli żyje teraz w strachu przed odwetem po walce i zwiększa bezpieczeństwo w domu, który dzieli z mężem Adamem Croftsem – osobistym trenerem – i dwójką ich dzieci.

Uważa się, że oprócz matki dwojga dzieci skontaktowała się z policją także krewny jednego z dzieci.

Rzecznik policji Greater Manchester powiedział: „Funkcjonariusze badają doniesienia o napadzie, który miał miejsce 15 marca między 20:00 a 21:00 w Stockport”.

Matka jednej z nastoletnich dziewcząt biorących udział w bójkach twierdziła, że ​​grupa szukała kłopotów po kłótni o chłopca. Twierdziła również, że Tina stanęła w obronie swojej córki.

„Tina była bardzo odważna, wkraczając. Tina jest młoda i opowiadała się za moją córką, więc jestem jej bardzo wdzięczny” – powiedziała.

READ  „Otwierają się nowe drzwi”: Keith Richards twierdzi, że artretyzm zmienił sposób, w jaki gra na gitarze | Keitha Richardsa

„Na nagraniu słychać jej głos, jest przerażona. To też nie do niej podobne, a poza tym jest naprawdę dobrą osobą”.

„Podziękowałam jej i zrobiłabym to samo, gdyby to był mój dom”.

Pomimo twierdzeń aktorki, że jej ulicę nękają zachowania aspołeczne, sąsiedzi gwiazdy Coronation Street opowiedzieli o swoim szoku po tym, jak aktorka została zaatakowana podczas nagranej na wideo bójki przed jej domem.

Twierdzą, że dom gwiazdy nie był w przeszłości celem antyspołecznych zachowań, a niektóre biorące udział w konkursie dziewczyny sądzą, że zostały pobite podczas wcześniej umówionej bójki.

Sąsiad Derek Crooks, lat 71, powiedział: „To było prawdziwe zaskoczenie, kiedy zobaczyłem to wideo. Tina jest śliczna i nie było tu żadnego problemu, na pewno nie dziewczyny ani chłopcy atakowali jej dom.

Aktorka, która pojawiła się także w Waterloo Road i Strictly Come Dancing, próbowała „zerwać związek”, gdy nastolatki zwróciły się przeciwko niej, jak podało źródło The Sun.
Sąsiedzi byli zszokowani scenami rozgrywającymi się przed domem aktorki i opisali okolicę jako cichą

„Jest tu bardzo cicho i to jedna z atrakcji mieszkania tutaj.” Nie mamy takich problemów jak walka na ulicy.

Nic nie wskazuje na to, że pani O'Brien odegrała jakąkolwiek rolę w zorganizowaniu bójki.

Inna sąsiadka powiedziała: „To szokujące, gdy Tina się drapie, ponieważ nigdy wcześniej nie było tu żadnych problemów z nastolatkami.

„Plotka głosi, że te dziewczyny pochodzą z trudniejszych rejonów Stockport. To musiała być zorganizowana walka.”

Uważa się, że aktorka Corrie zgłosiła zdarzenie w ślepej uliczce policji w Greater Manchester.

Tina, mama dwójki dzieci, opuściła wczoraj dom wcześnie rano i udała się do studia ITV w Salford Quays, gdzie powiedziała swoim szefom, że przeżyła traumę z powodu przemocy na zewnątrz jej domu.

Jej mąż Adam Crofts (38 l.) nie chciał rozmawiać na temat walk ulicznych, w których brała udział jego żona.

Rzeczniczka Tiny odmówiła komentarza.

Tina regularnie bywała w Corrie od 1999 do 2007 roku, po czym odeszła, aby zająć się innymi projektami, takimi jak Waterloo Road. Wróciła do Cobbles w 2015 roku.

READ  Pałac: Królowa nie uczestniczy w nabożeństwie z okazji Dnia Wspólnoty Narodów | królowa