Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jestem gwiazdą ogłasza zbycie najnowszego

Jestem gwiazdą ogłasza zbycie najnowszego

Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd! Następują spoilery.

jestem sławny ujawnił ostatniego zawodnika do wyeliminowania, z Chrisa Moylesa Zostaje szóstym kolegą z obozu, który opuszcza las.

Na zakończenie dzisiejszego odcinka (24 listopada) gospodarze Mrówka i grudzień Poszedł do obozu, żeby powiedzieć Chrisowi, żeby się spakował, a koordynator radiowy poszedł w jego ślady Charlenei Scarletti sędziai chłopiec Jerzy i Babatunde w odjeździe.

Rozmawiając z Antem i Decem po powrocie do studia, Chris ujawnił, że wie, że „będzie następny”, żartując, że został uznany za „mniej popularnego niż Matt Hancock”.

ITV

Związane z: jestem sławnyWyjścia z obozu podkreślają trwający problem

„Jestem jedynym, który opuścił program z większymi zmartwieniami” – zażartował do Anta i Deca, odnosząc się do swoich trudności z próbami. „To wielki zaszczyt i przywilej to zrobić. Nie docenię w pełni Australii, dopóki nie wyjdę” – powiedział.

Zapytany o próby, Chris szczerze mówi o swoich porażkach, mówiąc: „Nie jestem stworzony do takiego stylu życia. Jestem facetem, który boi się wszystkiego – lepiej pasuję do stacji radiowej”.

Pod koniec odcinka kieruje Mike’a, Jill i Owena na mecz finałowy, mówiąc, że chciałby, aby którykolwiek z nich wygrał koronację.

Wcześniej w odcinku Chris i Owen biorą udział w najnowszym procesie Bushtuckera, „The Savage Sorting Office”, a ich zadaniem jest wrzucanie gwiazdek do skrzynki pocztowej po złapaniu ich z sześciu oddzielnych pojemników.

Chris Moyles, Jestem gwiazdą 2022

ITV

Związane z: jestem sławnyAnt i Dec składają skargę dotyczącą naruszenia zasad

Oczywiście sprawy nie były takie proste, ponieważ Owen musiał kierować gwiazdami, wisząc w uprzęży. Dźwig był obsługiwany przez Chrisa z zasłoniętymi oczami, który co 30 sekund był porażony prądem.

Ponieważ Chris chciał odpokutować swoją jednogwiazdkową ofertę na początku serii, obaj chcieli odnieść sukces, ale piorun uderzył dwa razy, gdy Owen miał trudności ze skalibrowaniem swojego celu.

READ  Kady McDermott z Love Island detronizuje ulubieńca fanów

Gdzie indziej Jill i Shane kończą „Deals on Wheels”, ten ostatni odnosi również sukcesy w wyzwaniu „Outback Factory” wraz z Mattem i Mikiem, a obóz wygrywa śniadanie na ciepło.

jestem sławny Emisja na ITV1 i ITVX.