Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Stacey Solomon opowiada, jak została oszukana przez budowniczych kowbojów, kiedy uruchomiła swój nowy program „zrób to sam” po tym, jak zwróciła się do niej Reese Witherspoon.

Stacey Solomon opowiada, jak została oszukana przez budowniczych kowbojów, kiedy uruchomiła swój nowy program „zrób to sam” po tym, jak zwróciła się do niej Reese Witherspoon.

Stacy Solomon ponownie przybywa na ratunek, obejmując nieznajomych i pomagając im uporządkować życie.

„Chcę płakać razem z nimi” – mówi Królowa Dżungli, finalistka X Factor, która rozpoczęła nową karierę jako przyjaciółka potrzebujących.

Wydali oszczędności całego życia. Ludzie, którzy dla nich wykonywali pracę, po prostu wstali i wyszli.

Widzieliśmy, jak ratuje ludzi z chaosu w hitowym programie Sort Your Life Out, wysyłając ich rzeczy na podłogę magazynu, gdzie Stacey pomaga im zdecydować, co zatrzymać, a czego się pozbyć – ze wszystkimi łzami i związane z tym emocje.

Ale teraz została porwana przez legendę Hollywood – która za chwilę opowie o niej więcej – aby wzięła udział w szkoleniu i prowadziła nowy serial zatytułowany Renovation Rescue, mający na celu pomoc osobom porzuconym przez pracowników budowlanych, a ich niedokończone domy zostały zniszczone.

„Skończył je ktoś, komu naprawdę ufają” – mówi ciepły i zabawny, ale bardzo konkretny 34-latek.

Stacey Solomon występuje w nowym serialu zatytułowanym Renovation Rescue, w którym pomaga osobom porzuconym przez budowniczych, a ich niedokończone domy zostały zniszczone.

Stacey uśmiecha się, robiąc sobie selfie z mężem, aktorem Joe Swashem, i pięciorgiem dzieci

Stacey uśmiecha się, robiąc sobie selfie z mężem, aktorem Joe Swashem, i pięciorgiem dzieci

„To ogromny szok dla ich systemu i szok, który sprawia, że ​​czują, że coś takiego może się zdarzyć w każdym miejscu ich życia”. Mówię im: „Całkowicie rozumiem, dlaczego tak się martwisz, że zrobisz to ponownie, miałeś taki trudny okres”.

„Widzę, jak napięcie schodzi z ich ramion: wreszcie ktoś ich słucha, są zrozumiani i doceniani. Nie czują się już idiotami.

Stacey jest idealna do tej roli, ale zatrudniła ją nie kto inny jak Reese Witherspoon, nagrodzona Oscarem aktorka, której prowadzona przez kobiety firma producencka stoi za Big Little Lies i The Morning Show, a obecnie rozpoczyna swój pierwszy projekt w Wielkiej Brytanii.

„O mój Boże, co za wspaniałe uczucie, gdy ktoś mnie o to pyta” – mówi radośnie Stacey. „Szczerze pomyślałam: «Skąd mnie w ogóle znasz?» „I do dziś nie wiem, jak mnie znaleźli. Po prostu powiedzieli, że mnie szukają. Może niektórzy z jej badaczy i jej zespołu widzieli ten program. Cóż, myślę, że musieli cokolwiek o mnie wiedzieć”.

Bądź szczery w mediach społecznościowych

Stacey Solomon ma prawie sześć milionów obserwujących na Instagramie, więc podążając za portalem fotograficznym księżnej Walii, Weekend zapytał ją o sekrety utrzymania popularności.

„Szczerze uważam, że w mediach społecznościowych powinnaś robić wszystko, co jest dla ciebie autentyczne. Ludzie to doceniają. Jeśli na twoją autentyczność nakładają się urocze filtry, o ile mówisz o tym szczerze, nie sądzę, żeby ludzi to obchodziło”.

„Prawda jest taka, że ​​korzystam z mediów społecznościowych w przerwie, aby porozmawiać z ludźmi o podobnych poglądach w społeczności, którzy mają takie same wartości i zainteresowania jak ja. Nie oceniam treści innych osób.

„Dopóki zachowasz przejrzystość, nie rozumiem, dlaczego to ma znaczenie. Kogo obchodzi, co robią inni? Niech to będą oni. „

READ  Holly Willoughby: Mężczyzna oskarżony o rzekomy spisek dotyczący porwania

Czy dziewczyna z Dagenham i gwiazda Legalnej Blondynki spotykają się teraz razem?

„Ha! Nie, właściwie jej nie spotkałem. Napisała wiadomość, w której wyraziła swoją podekscytowanie. Mamy nadzieję, że skontaktujemy się z nią za pośrednictwem FaceTime w dniu zakończenia programu. Wydaje się być zbyt zajęta zmienianiem świata dla kobiet w naszej branży, więc nie ma problemu, wypuszczę ją, bo nie przyjechała do Bradford, żeby zobaczyć, jak kręcimy odcinek!

Reese Witherspoon być może nie widziała, jak młoda Stacey zajęła trzecie miejsce w programie „X Factor” w 2009 r. ani nie wygrała „Jestem gwiazdą” w następnym roku, ale może być jedną z 5,9 miliona osób, które śledzą ją na Instagramie lub kupują jej bestsellerową książkę „Tap” . Sprzątać.

A łowcy talentów w Reese’s będą równie zdumieni, jak my wszyscy, sortując Twoje życie.

W Renovation Rescue pomożesz parom uporządkować bałagan i zdobędziesz umiejętności – takie jak malowanie, dekorowanie, podstawowe prace hydrauliczne i murarskie – potrzebne do samodzielnego wykonania tego zadania i odzyskania kosztów.

„Nie zrozumcie mnie źle, zawsze będą zawody wymagające specjalistów. Sama nie potrafię zbudować domu” – mówi Stacy, której ojciec nauczył ją umiejętności majsterkowania, gdy była małą dziewczynką.

„Jest wielu świetnych sprzedawców, ale trudno ich znaleźć, a jeśli nie wiesz, czego szukać, możesz wydać dużo pieniędzy i nigdy nic nie dostać w zamian, co jest bardzo druzgocące .'

Stacey nadal mieszka w Essex, ale obecnie ma wart 1,2 miliona funtów wiejski dom o nazwie Pickle Cottage, w którym mieszka z mężem, aktorem i prezenterem Joe Swashem oraz pięciorgiem dzieci, Zacem i Leightonem z poprzednich związków, Rexem i Rose. I Belle, której wiek waha się od 15 do roku.

Czy sama miała kłopoty ze złymi budowniczymi? „Tak, wiele lat temu, w poprzednim domu, chcieliśmy z mężem zamienić nasz domek w małe biuro. Zapłaciliśmy połowę z góry, a oni przyjechali i zbudowali trzy czwarte ceglanego muru.

Nigdy więcej ich nie widzieliśmy. Nic nie możesz zrobić. Myślisz: O mój Boże, jak mogłem być tak głupi? Nie jestem głupi. Jestem bystrą dziewczyną. Nie chodzi o utratę pieniędzy, ale o skutki psychologiczne, ponieważ tracisz pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Stacey ujawniła, że ​​padła ofiarą oszustwa związanego z budownictwem kowbojskim, w wyniku którego stała się ofiarą oszustwa

Stacey ujawniła, że ​​padła ofiarą oszustwa związanego z budownictwem kowbojskim, w wyniku którego „utraciła pewność siebie i poczucie własnej wartości”

Tak wielu z nas boryka się z podobnymi problemami, że Stacey uważa, że ​​szkoły powinny uczyć umiejętności ich unikania.

„Nie sądzę, że nasz system edukacji odpowiednio przygotowuje nasze dzieci do wyjścia w świat na poziomie praktycznym. Samo posiadanie podstawowego wykształcenia w zakresie pracy fizycznej oznacza, że ​​znacznie mniej osób skończy pracę.”

Na poziomie osobistym Stacey zauważyła, że ​​jej pasja do sortowania, sprzątania i organizowania wzrosła dzięki sposobom, w jakie radzi sobie z lękiem.

Pytam ją, jak to się wydarzyło w jej życiu, a ona odpowiada, że ​​urodziła syna Zacha, gdy miała zaledwie 18 lat i powinna zdawać maturę w swojej nowoczesnej ortodoksyjnej szkole żydowskiej w Barkingside.

READ  Za kulisami spekulacje na temat tego, dlaczego Drew McIntyre w gniewie opuścił galę WWE Survivor Series

„Byłam dzieckiem i nie czułam, że jestem śmiertelniczką, że mogę skoczyć z klifu i wszystko będzie dobrze. Potem urodziłam Zacha i poród był bardzo bolesny i od razu zdałam sobie sprawę, że jestem człowiekiem i pomyślałem: „W każdej chwili mogę umrzeć”. Jestem śmiertelny. I to mnie bardzo niepokoiło”.

Chcę być mamą zajmującą się domem, uprawiać warzywa i uczyć

Nadal odczuwa strach przed śmiercią, ale jaki to ma związek z umową? „Ostatecznie są rzeczy, na które całkowicie nie masz wpływu. Radzę sobie z nimi, kontrolując rzeczy, na które mam wpływ: więc jeśli chcę mieć pewność, że moja bielizna jest złożona w określony sposób i dzięki temu czuję się dobrze w porządku.”

„Nie mam wpływu na to, czy dożyję 100 lat, więc wolę skupiać się na mniejszych rzeczach”.

Czy teraz, gdy ma kochającego męża, piękny dom, pięcioro zdrowych dzieci i kwitnącą karierę, nie martwi się wcale?

'NIE. Im jesteś starszy, tym bardziej się tym interesujesz. Nie sądzę, że presja wcale nie maleje, a wręcz wzrasta. Czy kiedykolwiek przestaniesz? „Nie wiem, dopóki nie będziesz starszą panią, a dzieci odwiedzą cię w domu opieki i powiedzą: «Dzięki za wszystko, mamo», a ty powiesz: «Wow, udało ci się».

Stacey Solomon została sfotografowana z ogromnym uśmiechem na twarzy, gdy została koronowana na Królową Dżungli w 2010 roku

Stacey Solomon została sfotografowana z ogromnym uśmiechem na twarzy, gdy została koronowana na Królową Dżungli w 2010 roku

Stacey radzi sobie obecnie inaczej.

„Chciałem zapanować nad swoim niepokojem, ale teraz myślę: «No dobrze, jak mogę to zaakceptować jako część mnie?»”. Lęk może być pomocny. Jeśli martwisz się śmiercią, możesz być bardziej czujny o swoje zdrowie, możesz sprawdzić swoje piersi i zrobić różne rzeczy. Co powinieneś zrobić. Możesz zadać też inne pytania. „Jak to może mnie zainspirować do odzyskania kontroli?” Czy mogę wykorzystać swój strach przed zatrudnieniem budowlańca samemu nauczyć się tych umiejętności?

To niezwykle pozytywne, więc jak się tam dostałeś?

Próbowałem różnych terapii. Terapia poznawczo-behawioralna była naprawdę pomocna, ponieważ zapewniła mi narzędzia pozwalające powstrzymać niepokój zamieniający się w manię, ale dla mnie chodzi o to, aby nie bać się się na tym oprzeć. Czego się boję? Jakie jest prawdopodobieństwo, że tak się stanie? Następnie pytamy: „Co mogę dzięki temu zyskać?”

Niepokój wciąż ją zaskakiwał. „Mogę bawić się z dziećmi i myśleć: co będzie, jeśli już nigdy nie będę mógł się z nimi bawić?” Ogromną pomocą jest zmuszanie się do bycia obecnym w tej chwili i mówienie: „Chcę tu być”. Żyję. Teraz się ze mną bawią. ciesz się tym.

Jej szczerość jest rozbrajająca, ale jednym z powodów jej awansu jest to, że pomimo sławy nadal wydaje się pokorna. 'Mam nadzieję!' Nie jestem obcokrajowcem! Ona też potępia samą siebie.

„Mam na sobie trykot i jest naprawdę niewygodny. Wszystkie dziewczyny na TikToku go noszą i wyglądają naprawdę fajnie, bo sięgają przez spodnie, ale sięgają aż do tyłka!” Wybuchnęła głośnym śmiechem.

READ  „Nieuczciwa” decyzja fanów SLAM o sprowadzeniu nowego zawodnika do półfinału po tym, jak zawodnik został zmuszony do wycofania się z powodu kontuzji.

Czy nie jest trochę trudno prowadzić wojnę z bałaganem, gdy wokół biegają małe dzieci?

„Ciągle sprzątam, ale nie w takim stopniu, w jakim to dyktuje nam życie. Czasem po tym, jak pięcioro dzieci przez niego przeszło, dom będzie wyglądał jak dom wszystkich innych. Ale czasami, gdy mnie nie będzie, zadzwonię do przyjaciół i rodzinę i zapytaj: „Co robisz jutro?” „Czy możesz przyjść i mi pomóc? Wszystkie ręce na pokład”.

Rodzina jest w centrum życia Stacey Solomon, a ona twierdzi, że akcja ratunkowa to wzmocniła.  Na zdjęciu: para w grudniu 2022 r

Rodzina jest w centrum życia Stacey Solomon, a ona twierdzi, że akcja ratunkowa to wzmocniła. Na zdjęciu: para w grudniu 2022 r

Jej matka i ojciec mieszkają w pobliżu, podobnie jak jej siostra Gemma oraz matka i siostry Joego. „Jestem naprawdę szczęśliwa, że ​​opieka nad dziećmi pochodzi od naszych rodzin, co uwielbiam. Nie wiem, czy czułabym się winna, chodząc do pracy, gdyby tak nie było.

Czy myślisz o posiadaniu większej liczby dzieci? „Chciałbym jeszcze jednego!” Ale jestem naprawdę zmęczony. Miałem trójkę dzieci, które były ze sobą bardzo blisko. Mam czterolatka, dwulatka i roczniaka, co jest wspaniałe, ale wyczerpujące.

Uśmiecha się do siebie. 'Ale to lubię. Moją ulubioną rzeczą na świecie jest bycie matką. Niektórzy pytają: „Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące kariery za pięć lat?” A ja chcę być mamą goszczącą w domu. Chcę popracować w domu, uprawiać warzywa i wykonywać wszystkie prace szkolne. Kocham go.'

Ona i Joe układają swoje pamiętniki tak, aby jeden był zawsze w domu, a drugi pracował. „Nie mogę mieć pełnoetatowej opieki nad dziećmi, pracować na pełny etat i jednocześnie na pełen etat gospodynią domową. Doba nie ma wystarczającej liczby godzin, więc musimy podzielić obowiązki domowe”.

To realistyczne. „Nie wstydzę się powiedzieć, że czasem mój dom jest całkowicie czysty, bo właśnie przez to przeszłam. A czasem to wieś. Nie uwierzyłbyś, że zajmuję się sortowaniem domów! Ale to ważna część życia , żeby ludzie mogli zobaczyć i poznać. Nawet jeśli jest to Chaos, myślę, że jest doskonały.

Rodzina jest w centrum życia Stacey Solomon, a ona twierdzi, że akcja ratunkowa to wzmocniła.

Dzięki temu pokazowi dowiedziałam się, co naprawdę czyni dom domem. Ludzie, których spotykam, przechodzą przez okropne sytuacje i tym, co ich łączy, nie jest to, co jest napisane na ścianach ani to, jak ładne i schludne są rzeczy, ale to, kim są jako całość.

„Zdecydowanie pomagamy im po drugiej stronie, ale w końcu wciąż żyją i nadal są przy sobie. To jest to, co naprawdę się liczy”.

  • Program Saving Stacey Solomon’s Regeneracja zostanie pokazany na Channel 4 na początku kwietnia.