Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jamie Dornan ucieka do wiejskiej kryjówki po „wyśmiewaniu” „Pięćdziesięciu twarzy Greya” |  Jamiego Dornana

Jamie Dornan ucieka do wiejskiej kryjówki po „wyśmiewaniu” „Pięćdziesięciu twarzy Greya” | Jamiego Dornana

Jamie Dornan uciekł do wiejskiej kryjówki, gdy krytycy ocenili jego występ Pięćdziesiąt odcieni szarościAktor ujawnił. Pusty dom – zaoferowany mu przez reżysera Sama Taylor-Johnsona i jej męża, aktora Aarona – pozwolił mu uniknąć „szyderstw”, które pojawiły się po premierze filmu w 2015 roku.

„Ukrywałam się” – przyznaje Loren Laverne w obszernym i „bardzo emocjonalnym” wywiadzie, który odbył się w ten weekend.

Gwiazda telewizji strajkuje turysta I upadek mówi Laverne, prowadząca BBC Radio 4 Płyta CD Bezludna WyspaSOn i jego żona, artystka i muzyk Amelia Warner, wraz z pierwszym dzieckiem, Dulcie, ukrywali się, dopóki reakcje nie ucichły. „Wyszedłem dzięki recenzjom, które zmieniły moją karierę upadek „I nominacje do nagrody BAFTA i całe tego rodzaju szaleństwo… a potem prawie mnie wyśmiano” – Dornan mówi Lavergne.

Dornan (41 l.) przyznaje, że ogromny sukces kasowy filmu w dużym stopniu złagodził ten cios, ale rozbieżności w odbiorze krytycznym były trudne do zniesienia. „Oni [the Taylor-Johnsons] Dostańmy się do ich miejsca na wsi i ukryjmy się tam na chwilę, odetnijmy się na chwilę od świata, a potem wyjdźmy na drugą stronę.

Jamie Dornan jako Christian Grey w filmie Pięćdziesiąt twarzy Greya z 2015 roku , który zebrał słabe recenzje, ale odniósł sukces kasowy. Obraz: Funkcje Focus/Funkcje Allstar/Focus

Rentowność filmu, który zarobił ponad 1 miliard funtów i powstał na podstawie bestsellerowego thrillera L Jamesa, sprawiła, że ​​szybko przygotowano kontynuacje.

„To była dziwna rzecz, ponieważ potem powiedziałeś: «OK, jest tu trochę sarkazmu, a mimo to robię jeszcze dwa z nich w ramach kontraktu» – i wiem, że w przyszłości będzie więcej tego sarkazmu, ” Dornan mówi. „A jednak, ponieważ właśnie otrzymałem niezwykle pochlebne recenzje mojej najnowszej pracy, nie będzie wielu, o których nie wspomniałem Pięćdziesiąt odcieni. W wielu recenzjach czytamy: „Jest świetnie, ale pamiętajmy, że chwilami nie było wspaniale”. Daj nam szansę!

READ  Eurowizja 2024: wyniki losowania półfinałowego

Aktor z Irlandii Północnej Laverne powiedział, że nie żałuje przyjęcia roli Christiana Greya, wyjaśniając, że być może na początku stał się twardszy z powodu śmierci swojej matki Lorny, pielęgniarki, gdy miał 16 lat, oraz traumy związanej z utratą czterech osób jego bliskich przyjaciół. Niedługo potem w wypadku drogowym.

Gwiazda grająca Tatę w filmie Kennetha Branagha z trudem powstrzymuje łzy BelfastPamięta, jak jego ojciec Jim, słynny położnik, który zmarł podczas pandemii, jako pierwszy przekazał mu wiadomość, że jego matka jest śmiertelnie chora, siedząc w rodzinnym samochodzie po meczu rugby, i jak siostry nadal pomagały mu przetrwać kryzys . Strata. „Jestem wdzięczny, że powiedziano mi to bezpośrednio w ten sposób” – mówi. „To zabawna rzecz. Czasami czuję się winny, mówiąc to, ale jest wiele rzeczy, których o niej nie pamiętam. Nie spodziewaj się, że cokolwiek z tego zostanie mi odebrane”.