Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Claudia Winkleman wyjawia, kim naprawdę chciała być zdrajczynią, podczas gdy prezenter BBC ujawnia, w jaki sposób wybierano uczestników po szokującym zwycięstwie Harry'ego.

Claudia Winkleman wyjawia, kim naprawdę chciała być zdrajczynią, podczas gdy prezenter BBC ujawnia, w jaki sposób wybierano uczestników po szokującym zwycięstwie Harry'ego.

Claudia Winkleman od początku serialu ujawniła, kim naprawdę chciała być zdrajczynią, ujawniając, w jaki sposób wybierani byli tajni uczestnicy.

W piątkowym finale drugiej serii Harry Clarke zgarnął do domu nagrodę pieniężną w wysokości 95 150 funtów po pokonaniu innych graczy w ekscytującym finale.

23-letni brytyjski kapral rywalizował z 20 innymi uczestnikami, którzy w ramach intensywnej gry psychologicznej rywalizowali w słynnym zamku o wygraną aż do 100 000 funtów.

Współpracująca z gwiazdą Molly Pearce błędnie wierzyła, że ​​jest lojalny w nadziei, że para podzieli się pieniędzmi, po czym ujawnił, że przez cały czas był niewierny, co oznaczało, że odszedł ze wszystkimi pieniędzmi.

Ale zakończenie mogło być zupełnie inne, gdyby 52-letnia gospodarz Claudia postawiła na swoim i miała pełny wpływ na to, kto w pierwszej kolejności został wybrany na zdrajców.

Claudia Winkleman od początku serialu ujawniła, kim naprawdę chciała być zdrajczynią, ujawniając, w jaki sposób wybierani byli tajni uczestnicy.
W piątkowym finale Series Two Harry Clarke zgarnął do domu nagrodę pieniężną w wysokości 95 150 funtów po pokonaniu innych graczy w ekscytującym finale.

W piątek podczas spin-offowego programu BBC Two The Traitors: Uncloaked powiedziała o obsadzie zdrajców na początku serialu: „Nie obsadzam siebie, obsadzam niesamowitych producentów i te rozmowy, które przeprowadziłam, są bardzo ważne.” Dłużej, niż się wydaje na ekranie. „Są przekonujący”.

O tym, kogo by wybrała, dodała: „Naprawdę chciałam zrobić z Diane zdrajcę, mogę to powiedzieć na głos”.

Ona na to: „Wyobrażasz sobie mnie jako zdrajcę?”

Finał serialu Zdrajcy przeszedł do historii, stając się najczęściej oglądanym odcinkiem w historii – w piątkowy wieczór obejrzało go 6,9 miliona widzów.

Seria osiągnęła średni poziom 5,5 miliona widzów i 33,5% udziału – co czyni go najchętniej oglądanym programem ostatniego tygodnia – po zwycięstwie Harry’ego Clarke’a.

Hitowy program BBC, prowadzony przez Claudię Winkleman, uzyskał ponad dwukrotnie większą liczbę wyświetleń w porównaniu z ostatnim serialem w 2022 r., który miał 3,1 mln wyświetleń.

Tymczasem spin-off The Traitors: Uncloaked miał 3,1 miliona widzów z oceną 2.Udział 6,6%, osiągając maksimum 3,2 mln.

READ  Anatomia upadku: francuski thriller zdobywa Złotą Palmę na Festiwalu Filmowym w Cannes

Harry zgarnął do domu nagrodę pieniężną w wysokości 95 150 funtów po pokonaniu innych graczy w ekscytującym finale.

Ale zakończenie mogło być zupełnie inne, gdyby 52-letnia prowadząca Claudia postawiła na swoim i miała pełny wpływ na to, kto w pierwszej kolejności został wybrany na zdrajców, mówiąc, że wybrałaby Diane (na zdjęciu).
Ostatni odcinek „Traitors” przeszedł do historii, stając się najchętniej oglądanym odcinkiem w historii Wielkiej Brytanii, a w piątkowy wieczór obejrzało go oszałamiające 6,9 ​​miliona widzów.

23-letni brytyjski kapral rywalizował z 20 innymi uczestnikami, którzy w ramach intensywnej gry psychologicznej rywalizowali w słynnym zamku o wygraną aż do 100 000 funtów.

Współpracująca z gwiazdą Molly Pearce błędnie wierzyła, że ​​jest lojalny w nadziei, że para podzieli się pieniędzmi, po czym ujawnił, że przez cały czas był niewierny, co oznaczało, że odszedł ze wszystkimi pieniędzmi.

Po przekonaniu Molly, że jest lojalny przez cały program, jest zdezorientowana, gdy zastanawia się, czy pod koniec meczu głosować na Gaza, czy na Harry'ego.

Jednak Molly pozostała wierna swojej przyjaźni, zmieniając w ostatniej chwili imię na swojej tablicy z Harry na Jazz tylko po to, by odkryć rozdzierającą serce prawdę, że Harry był zdrajcą.

Ogarnięta emocjami Molly wybuchła płaczem, krzycząc: „O mój Boże”, po czym wybiegła ze studia.

Gratulując Harry'emu, Claudia oświadczyła: „Udało ci się, Harry. Rozegrałeś grę swojego życia. Rozegrałeś niezwykłą grę… 95 150 funtów!” W wieku 22 lat pokonałeś wszystkich, jesteś naszym zwycięzcą!

„Nogi mi się trzęsą, o mój Boże!” powiedział Harry, przytłoczony. Właśnie wygrałeś 95 000 funtów! To jak płacz i tak dalej.

„To Molly jest powodem, dla którego tu jestem. Muszę odzyskać jej zaufanie. Nie wiem, czy to możliwe, ale dam z siebie wszystko, obiecuję”.

Hitowy program BBC, prowadzony przez Claudię Winkleman, zgromadził ponad dwukrotnie liczbę widzów w porównaniu z pierwszym serialem w 2022 r. (jako pięciu finalistów; (LR) Evie, Harry, Andrew, Shaz, Molly)

Harry zgarnął do domu nagrodę pieniężną w wysokości 95 150 funtów po pokonaniu innych graczy w ekscytującym finale

Współpracująca z gwiazdą Molly Pearce błędnie wierzyła, że ​​jest wierny w nadziei, że para podzieli się pieniędzmi

Claudia krzyknęła: „Harry, udało ci się, rozegrałeś grę swojego życia, rozegrałeś niezwykłą grę wartą 95 150 funtów!” W wieku 22 lat pokonałeś wszystkich, jesteś naszym zwycięzcą!

Po przekonaniu Molly, że był lojalny przez cały czas, modelka z niepełnosprawnością znalazła się w stanie bolesnego zamieszania, gdy zastanawiała się, czy głosować na Jazza, czy na Harry'ego i zakończyć grę
Jaz do końca utrzymywał swoje podejrzenia co do Harry'ego, uznając go za zdrajcę podczas ostatecznego wygnania, jednak zarówno Molly, jak i Harry głosowali na niego.

„Moja rodzina wie, że jestem dobrym facetem. Jeśli chodzi o wszystkich innych, jeśli nie uważacie mnie za dobrego człowieka, obiecuję, że jestem”.

„Przyjechałem tu po moją rodzinę i moich bliskich, oni są moją motywacją, dzięki nim żyję i nie mogę się doczekać, aż będę mógł do nich zadzwonić i powiedzieć: «Właśnie wygrałem 95 tys.». ! Bardzo mnie podnieca.

READ  Camilla detronizuje księcia Andrzeja i zostaje pułkownikiem Gwardii Grenadierów

„Czuję, że mogę oddychać, bo znowu jestem sobą, znowu jestem Harrym… Bardzo to zbagatelizowałem, przyjechałem tutaj i było tam 22 niesamowitych ludzi i od początku byłem zdrajcą. Skończyłem z tym.” Bycie niegrzecznym i złym, bo to był wyższy poziom!

Aby uczcić oszałamiające zwycięstwo swojego chłopaka, Anna Maynard zamieściła na Instagramie zdjęcie siebie i Harry'ego na planie dzisiejszego odcinka Uncloaked.

Zdjęcie podpisała: „Mój zwycięzca BEYOND jest z ciebie dumny @harryclarky, po czym udostępnił zdjęcie, na którym Harry całuje ją w policzek.

Molly spędziła ostatnie minuty meczu we łzach, wahając się między oddaniem ostatniego głosu na Harry'ego lub Jazza.

Chociaż pierwotnie spisała Harry'ego, zmieniła zdanie na Jazz po szepczeniu do Harry'ego: „To nie ty?” Odpowiedział: „Nie, to nie tak”.

Wyczerpany Harry powiedział: Nogi mi się trzęsą, o mój Boże! Właśnie wygrałeś 95 000 funtów! To jak płacz i tak dalej

Molly spędziła ostatnie minuty meczu zalana łzami, wahając się między oddaniem ostatniego głosu na Harry'ego a Jaz, i była wyraźnie zdruzgotana po tym, jak okradziono ją z nagrody pieniężnej.

Ogarnięta emocjami Molly wybuchła płaczem, krzycząc: „O mój Boże”, po czym wybiegła ze studia i nigdy więcej jej nie widziano.

Po wyjściu z planu Molly po raz ostatni spojrzała na Harry'ego i krzyknęła: „Kurwa!”

Wcześniej w odcinku Evie została wygnana przez innych uczestniczek, pomimo jej niezłomnej obrony lojalności.

Andrew również padł ofiarą niesamowitej taktyki Harry'ego, ponieważ również został wyrzucony po tym, jak wszyscy trzej pozostali gracze głosowali na niego.

Broker ubezpieczeniowy próbował zrzucić winę na Harry'ego, ale ten uniknął oskarżenia, a próba dźgnięcia Harry'ego w plecy zraniła go w stopę.

Aby uczcić oszałamiające zwycięstwo swojego chłopaka, Anna Maynard zamieściła na Instagramie zdjęcie siebie i Harry'ego na planie dzisiejszego odcinka Uncloaked