Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ekspert medyczny „This Morning” i młodsza o 10 lat gwiazda, dr Uchenna Okoye, niestety zmarła po „nagłej chorobie” w wieku 53 lat, która wyniszczyła jej młodą córkę i jej rodzinę.

Ekspert medyczny „This Morning” i młodsza o 10 lat gwiazda, dr Uchenna Okoye, niestety zmarła po „nagłej chorobie” w wieku 53 lat, która wyniszczyła jej młodą córkę i jej rodzinę.

Autorzy: Geraint Llewellyn i Owen Tonks dla Mailonline i Olivii Jones

16:50 18 września 2023, aktualizacja 18:46 18 września 2023

Dzisiejszego poranka ekspert medyczny, dr Uchenna Okoye, niestety zmarła po „nagłej chorobie” w wieku 53 lat, pozostawiając jej córkę i rodzinę zdruzgotaną.

Stomatolog kosmetyczny kilkakrotnie pojawił się w programie ITV, udzielając widzom porad w domu. Jest także stałym gościem programów „10 lat młodszych w 10 dni”, „Świt” i „Śniadanie BBC”.

W rozdzierającym serce oświadczeniu opublikowanym na koncie Oceany na Instagramie podano, że w piątek 15 września zachorowała w domu i wkrótce potem zmarła. Jej rodzina nie podała przyczyny śmierci.

Brzmiało ono: „Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszej ukochanej i szanowanej dentystki kosmetycznej, dr Uchenny Okoye, która zmarła w piątek 15 września 2023 r. po chorobie domowej”.

„W tej chwili prosimy o modlitwę za jej małą córeczkę, jej rodzinę, personel London Smiling Dental Group i jej przyjaciół, którzy zmagają się z jej stratą.

RIP: Dzisiejszego poranka ekspert medyczny, dr Uchenna Okoye, niestety zmarła po „nagłej chorobie” w wieku 53 lat
Stomatolog kosmetyczny kilkakrotnie pojawił się w programie ITV, udzielając widzom porad w domu. Została tu sfotografowana o świcie

„Prosimy o uszanowanie życzeń rodziny Oceana dotyczących prywatności w tym niezwykle trudnym czasie.

„Błyskotliwość Oceaneny wpłynęła na życie wszystkich, których spotkała, i katapultowała ją do sławy w „Make up 10 Years Younger”, a następnie „10 Years Younger in 10 Days”, gdzie jej pasja i współczucie wyskoczyły z ekranu.

„Jej głęboka wiedza na temat stomatologii i niesamowite podejście do gabinetu sprawiły, że przez ostatnie 20 lat stała się rzecznikiem prasowym wszelkich kwestii stomatologicznych oraz popularną współpracowniczką radia, telewizji i kobiecego dziennikarstwa konsumenckiego” – kontynuowała.

Programowi telewizyjnemu szybko napłynęły wyrazy uznania, a jeden z fanów napisał: „To jest tak druzgocące… przesyłam wiele miłości jej rodzinie”.

Inny napisał: „Przykro mi to czytać. Uwielbiałem Uchennę. Naprawdę nie mogę przetrawić tej okropnej wiadomości”.

Trzeci skomentował: „Piękna Uchenna!” Latarnia morska w branży, która szybko stała się przyjacielem wielu z nas. Bardzo ciepły, hojny i zabawny.

READ  John Bishop wycofuje się z występów po rozdzierającej serce tragedii rodzinnej

„Składam kondolencje rodzinie i przyjaciołom”.

Inny obserwator napisał: „Niszczycielska wiadomość. Wyrażam wyrazy współczucia i modlitwy do jej rodziny”.

Oświadczenie zamieszczone na stronie internetowej Uchenny opisuje, jak 15 września zachorowała w domu i niestety zmarła

„Wszystkim będzie nam brakować Twojej zaraźliwej energii i ciepła”.

Inna osoba podzieliła się słowami: „Jestem absolutnie zszokowana tą druzgocącą wiadomością! Jeszcze nie mogę w to uwierzyć”.

Była najmilszą, najpiękniejszą osobą, jaką kiedykolwiek znałem. Spoczywaj w pokoju, składam kondolencje rodzinie i córeczce.

Wiadomość nadeszła zaledwie kilka dni po tym, jak Holly Willoughby i This Morning złożyły hołd gościowi Matty’emu Locke’owi po jego nagłej śmierci w wieku 19 lat.

Holly i współprowadzący Dermot O’Leary pochwalili „naprawdę wyjątkowe” i „piękne” organy studyjne.

„Uroczy” nastolatek regularnie pojawiał się w programie, aby recenzować odkurzacze, na punkcie których miał obsesję od drugiego roku życia, kiedy dostał swoją pierwszą zabawkę, Henry’ego Hoovera.

Ten niezwykle popularny młody człowiek był także członkiem Partii Pracy, a niedawno mówił o swojej dumie z bycia radnym w swoim rodzinnym mieście Maghull w Merseyside.

Dzieląc się tą wiadomością na początku poniedziałkowego programu, Dermot powiedział: „Członek rodziny This Morning, Matty Luke – być może pamiętacie Matty’ego – niestety zmarł w ten weekend”.

Smutna wiadomość: Holly Willoughby i Dermot O’Leary przeprowadzili emocjonalną pogawędkę z „cudownym mężczyzną” i „bardzo kochanym” członkiem zespołu Mattym Locke’em

ŚMIERĆ: Matthew Locke, lat 19, znany jako Matty, niestety zmarł nagle w wieku 19 lat.

Pasja: Matty miał „zaraźliwą pasję” do narzędzi i od drugiego roku życia był zafascynowany odkurzaczami

„Był bardzo lubianym członkiem naszego zespołu i nigdy nie przestał wnosić do naszego studia radości i nie tylko dzięki zaraźliwej pasji do narzędzi i technologii” – dodał Willoughby. To było naprawdę wyjątkowe.

O’Leary mówił dalej: Tak, niech go Bóg błogosławi. Jego miłość do odkurzaczy zaczęła się, gdy miał zaledwie dwa lata, kiedy dostał swoją pierwszą zabawkę, Henry’ego.

„Potem został politykiem i aktywistą oraz uwielbianym członkiem tego programu. To cudowny człowiek”.

„Wszystkim nam tutaj będzie brakowało Matthew i składamy najszczersze kondolencje jego rodzinie. Wczorajsza wiadomość była bardzo smutna i szokująca” – podsumował Willoughby.

Matty regularnie pojawiał się w „This Morning” od najmłodszych lat, także w wieku 15 lat, gdzie miał odcinek przedstawiający najlepsze kopyta, jakie można kupić tego lata za pieniądze.

READ  Urodziny Arjuna Rampala: Wspaniałe zdjęcia aktora z „lakierem do paznokci”, które sprawią, że będziesz się ślinić

Prywatna szkoła dzienna Merchant Taylors Boys’ School, płacąca 4569 funtów za semestr, w Crosby w Liverpoolu, podzieliła się wówczas na swojej stronie internetowej jego występem w programie.

Matty obok Holly Willoughby i byłego prezentera Phillipa Schofielda. Pojawił się w serialu jako 15-latek w segmencie, w którym recenzowano najlepszy poduszkowiec do kupienia

Wiadomość o śmierci byłego ucznia prywatnego potwierdził jego przyjaciel i poseł do parlamentu Sefton Central Labour, Bill Esterson. Napisał w X: „Wiele osób będzie zdruzgotanych wiadomością o śmierci @CllrMLock”.

Mattei ostatni raz opublikował post na swojej stronie na Facebooku w kwietniu, w którym opowiadał o tym, jak od czasu swojego wyboru „zaczął działać na rzecz interesów i priorytetów Magul i mieszkańców”.

W wieku trzynastu lat Matty zebrał w swojej kolekcji 150 odkurzaczy.

Odkurzaczami zainteresował się, gdy miał dwa lata, kiedy dostał swoją pierwszą zabawkę, „Henry”. W wieku pięciu lat kręcił się w domu rodzinnym.

Mówił wtedy, że sprząta, naprawiając stare maszyny i sprzedając je, jednocześnie naprawiając wszystkie odkurzacze dostępne na rynku.

„Pamiętam, że na czwartym lub piątym roku miałem ogólny pomysł, jak to rozebrać i sprawdzić, jak to obsługiwać, i wtedy rozpoczął się montaż” – powiedział.

„Zacząłem znajdować maszyny, zdobywać części i móc je złożyć, aby zbudować nowy odkurzacz.

Coraz bardziej interesuję się zdobywaniem rzadkich maszyn.

„Uwielbiam sposób, w jaki pracują i widzę, jak można je ulepszyć. Uwielbiam patrzeć, jak poczyniły postępy na przestrzeni lat – różne maszyny wykonują różne zadania.

„Jego rodzina przyszła do studia i była bardzo dumna, że ​​zamienił hobby z dzieciństwa w karierę” – powiedział dziś rano. „Będziemy za nim tęsknić”.

„Dostaję je w serwisie eBay lub na stronach sprzedaży na Facebooku. Znajduję je w kontenerach i ludzie zaczęli zostawiać je za moimi tylnymi drzwiami.

„Niektóre Henry’e mają 40 lat. Lubię je naprawiać, ale jeśli nie da się ich naprawić, zrobię dobry z dwóch poduszkowców.

„Moja kolekcja to głównie marki Henry i Dysons. Mam oryginały wykonane z metalu i bakelitu. Moja kolekcja liczy już setki.

„Wszyscy są w moim warsztacie w ogrodzie, gdzie wykonuję wszystkie naprawy odkurzaczy”.

Spędzał około dziesięciu godzin tygodniowo na naprawie zepsutych odkurzaczy i szacuje, że naprawił około 500 i sprzedał 300 maszyn.

Pieniądze, które zarobił na sprzedaży maszyn stacjonarnych, ponownie zainwestował w kolejne zepsute odkurzacze.

READ  Oto nasze pierwsze spojrzenie na Liama ​​Hemswortha z Wiedźmina w roli Geralta z Rivii

Dodał: „Świetnie sprawia mi radość pozyskiwanie ich z takich miejsc, jak place budowy, gdzie jest pełno gipsu, ponieważ mogę je oczyścić, sprawić, że będą pięknie wyglądać i doprowadzić do naprawdę dobrego standardu”.