Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bezpłatna impreza „Wahs Under the Stars” odbędzie się w Eden Park

Bezpłatna impreza „Wahs Under the Stars” odbędzie się w Eden Park

Kibice, którzy przegapili bilety na obowiązkowy mecz finałowy Warriors z Newcastle Knights w ten weekend, nadal mogą cieszyć się wzruszeniem, ponieważ mecz będzie wyświetlany na „super ekranie” w Eden Park.

Bramy stadionu, nazwane „Wahs Under the Stars”, zostaną otwarte w sobotę o 17:00 w Eden Park, aby kibice mogli obejrzeć mecz.

Organizatorzy zalecają zabranie ze sobą koców i rzeczy do siedzenia, jednak krzesła nie mogą chronić „świętej murawy” w Eden Park.

„W Eden Park rozegrały się jedne z najbardziej historycznych momentów w historii sportu i jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością ożywienia meczu finałowego NFL na naszym dużym ekranie, aby fani w każdym wieku mogli kibicować swojej ulubionej drużynie podczas gry Warriors”. powiedział dyrektor generalny Eden Park Nick Sunter.: „O rycerzach”.

„Na miejscu pojawią się ciężarówki z żywnością i napojami, oferujące różnorodne opcje, które zaspokoją gusta wszystkich”.

Wydarzenie jest bezpłatne, a bilety będzie można nabyć za pośrednictwem Ticketmaster od jutrzejszego poranka.

Ogłoszenie nadeszło po tym, jak rozgrywający Warriors, Shaun Johnson, „robi dobre postępy” po tym, jak w zeszłym tygodniu doznał kontuzji łydki.

Wczoraj Johnson został powołany do meczu przeciwko Knights po tym, jak w zeszłym tygodniu opuścił swój pierwszy mecz finałowy NRL od 2018 roku.

Nieobecność Johnsona w meczu z Panthers była mocno odczuwalna, gdy Warriors przegrali 32-6 z mniejszymi premierami w Penrith.

Po meczu trener Andrew Webster wyraził pewność, że Johnson wróci w tym tygodniu, co Warriors powtórzyli w dzisiejszym oświadczeniu.

„Shawn poczynił duże postępy w tym tygodniu dzięki różnym scenariuszom treningowym. Dziś rano dobrze trenował samodzielnie” – powiedzieli Warriors.

„Jutro Sean nie będzie trenował z zespołem, aby umożliwić mu jak najlepsze przygotowanie do sobotniego meczu”.

READ  Mężczyźni z Wellington Phoenix szukają odpowiedzi u sędziego głównego po wycie VAR