Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Badanie pokazuje, że kierowcy BMW są „trudni”

Ankieta przeprowadzona wśród 2000 osób wykazała, że ​​BMW jest niestety najmniej atrakcyjną marką samochodową.

Nil Peugeot

Ankieta przeprowadzona wśród 2000 osób wykazała, że ​​BMW jest niestety najmniej atrakcyjną marką samochodową.

Nowe badanie z Wielkiej Brytanii wykazało, że BMW jest najlepszą marką w sytuacjach związanych z pokonywaniem zakrętów.

porównanie złomu samochodowego Rozmawiałem z 2000 osób, aby dowiedzieć się, co ich wyłącza i włącza, jeśli chodzi o zasiadanie za kierownicą.

BMW wyłoniło się jako marka samochodowa, która czyni ludzi bardziej niż potencjalnym partnerem, następnie Fiaty i Skody, a Mercedes okazał się największym sukcesem.

Fiat jest niedaleko BMW, powiązany ze Skodą i Smartem.

Damien O’Carroll/Personel

Fiat jest niedaleko BMW, powiązany ze Skodą i Smartem.

Według badania, 8% uznało, że marka ma stereotypy na temat niebezpiecznej i samolubnej jazdy, która jest wyłączona. Fiat, Skoda i Smart uplasowały się na drugim miejscu z 7%, podczas gdy Audi, kolejny niemiecki producent stereotypowo uważany za faworyta przez agresywnych kierowców, również znalazło się w pierwszej dziesiątce.

Czytaj więcej:
* Samochody autonomiczne mogą stać się salonami przyszłości
* Grupa ubezpieczeniowa twierdzi, że opinia publiczna uważa, że ​​autopilot Tesli jest bezpieczniejszy niż jest teraz
* Hałas zautomatyzowanej jazdy powoduje poważne zamieszanie u kierowców

Tymczasem Mercedes-Benz pokonał Porsche i Lamborghini, zdobywając tytuł najbardziej udanej marki samochodowej, a 14% znalazło bardziej atrakcyjnego partnera z Mercedesem w swoim garażu.

Najwyraźniej Mercedes-Benz to najlepsza marka do posiadania, jeśli jesteś na scenie randkowej.

dostarczony

Najwyraźniej Mercedes-Benz to najlepsza marka do posiadania, jeśli jesteś na scenie randkowej.

Jeśli chodzi o pokonywanie zakrętów, ktoś mrugający reflektorami, aby podziękować innemu użytkownikowi drogi, został ujawniony jako zachowanie, które ludzie uważają za najbardziej atrakcyjne na drogach z obecnym lub potencjalnym partnerem, przy czym 15% przyznało, że znajduje to z kolei na. Chociaż zaleca się podniesienie ręki zamiast migania reflektorami w celu wyrażenia podziękowania, pokazuje to, że dobre maniery mogą zajść daleko!

Bycie przyjaznym dla środowiska ma również swoje plusy – 11% właścicieli samochodów elektrycznych uważa je za atrakcyjne, a śpiewanie podczas jazdy było ekscytujące dla jednego na dziesięciu respondentów.

Z drugiej strony, jazda pod wpływem alkoholu była pierwszym odwróceniem sytuacji, a 45% osób stawiało ją ponad wszystko inne. Procent powinien być prawdopodobnie wyższy, ale to na inny dzień.

Nie musimy mówić, że jazda pod wpływem jest zła, ale też nieatrakcyjna.

123rf

Nie musimy mówić, że jazda pod wpływem jest zła, ale też nieatrakcyjna.

Następna była niebezpieczna jazda (42%), a następnie korzystanie z telefonu podczas jazdy (38%).

Jednak są pewne dziwne części wyników. Badanie wykazało, że jazda z jedną ręką na kolanach drugiej osoby jest ekscytująca, a następnie powiedziano, że jest to również bieg z obiema rękami na kierownicy… a jazda z ograniczeniem prędkości jest gorętsza niż wyprzedzanie wolniejszych pojazdów.

Więc powinieneś jechać klepiąc nogę pasażera od czasu do czasu, zanim szybko chwyć kierownicę obiema rękami i wyprzedzaj powolnych kierowców, ale tylko z ograniczeniem prędkości w swoim automatycznym samochodzie, ponieważ brzmi to bardziej atrakcyjnie niż manualnie.

READ  James Shaw przyznaje, że rządowe planowanie klimatyczne jest „nierówne”