Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Axolift przenosi się do Polski |  Vertikal.net

Axolift przenosi się do Polski | Vertikal.net

23.02.2024

Włoski producent podnośników niskopoziomowych Axolift wyznaczył firmę Multi AWP na swojego dystrybutora w Polsce.

Firma będzie dystrybuować pełną gamę produktów Axolift na terenie całego kraju, a oficjalna premiera linii produktów nastąpi w przyszłym tygodniu podczas Warsaw HVAC Expo. Więcej szczegółów znajdziesz w wydarzeniach vertikal.net.
Firma z siedzibą w Białymstoku w północno-wschodniej Polsce nie tylko sprzedaje sprzęt firmom leasingowym, ale także wspiera je w zakresie finansowania, leasingu oprogramowania i wsparcia serwisowego.
Multi AWP został stworzony przez Lucjana Bogdanto na początku 2021 roku w celu dystrybucji Sinoboom, AlmaCrawler, gąsienicowych podnośników nożycowych i transporterów. Od tego czasu dodał podnośniki koszowe z platformą oraz podnośniki akumulatorowe JMG i Dry Cell.

Platforma Axolift w akcji

Dyrektor generalny i współwłaściciel Krzysztof Miszko powiedział: „Współpraca z Axolift to ważny kamień milowy w naszych planach rozwoju. Od jakiegoś czasu analizujemy rynek low-endów i jesteśmy przekonani, że produkty Axolift idealnie wpasowują się w nasze portfolio. Polski rynek zaczyna obejmować produkty tworzące bezpieczniejsze środowisko pracy i nadszedł właściwy moment na wprowadzenie Axolift na polski rynek.

„Nie możemy się doczekać premiery Axolift na nadchodzącym Warsaw HVAC Expo jeszcze w tym miesiącu.”

Krzysztof Myszków

Dyrektor Generalny Gromet / Axolift, Massimo Grossel, dodał: „Rozszerzenie naszej rosnącej sieci dealerów w Polsce to kolejny ważny krok dla Axolift w realizacji naszych ambitnych celów rozwojowych na rok 2024. Firma Multi AWP stała się wiodącym dostawcą sprzętu dostępowego na rynku polskim i o zasięgu ogólnokrajowym sieć partnerów serwisowych Możliwość zapewnienia wysokiej jakości i szybkiej obsługi na całym polskim rynku.Nie mogę się doczekać tego nowego projektu i rozwoju tej współpracy, aby stać się wiodącym dostawcą dostępu niskiego poziomu w Polsce.

„Obydwie firmy wspólnie tworzą podwaliny pod rozwój rynku branży paletowej w Polsce i potwierdzają swoje zaangażowanie w zapewnianie klientom najwyższego poziomu usług, produktów i bezpiecznych warunków pracy.”

READ  Południowokoreański producent akumulatorów litowo-jonowych inwestuje w Polsce