Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Asystent Axed All Blacks, John Plumtree, łączy siły z ekipą szkoleniową Manawatū NPC

Asystent Axed All Blacks, John Plumtree, łączy siły z ekipą szkoleniową Manawatū NPC

Po wyrzuceniu z pracy All Blacks, John Plumtree połączył siły z Manawatū Turbos NPC.

Aaron Gilons/Photosport

Po wyrzuceniu z pracy All Blacks, John Plumtree połączył siły z Manawatū Turbos NPC.

Asystent trenera Axed All Blacks, John Plumtree, był powiązany z NPC Manawatū. i wolne.

Zaledwie dwa dni później Został zwolniony cztery tygodnie temu z funkcji trenera ofensywnego kadry narodowejPlumtree rozmawiał przez telefon z trenerem Turbos Peterem Russellem, aby zaoferować swoje usługi.

Ma 57 lat i mieszka w Wellington, ale łączy go wieloletni związek z Russellem, co utorowało mu drogę do bezpośredniego powrotu do biznesu.

Plumetre trenował Wellingtona (2001-2006), kiedy Russell poprowadził Marist St. Patts do tytułów klubowych i był kapitanem Wairarapa Bosch. Następnie Plumetre przeniósł się do Sharks w Natal w czasie, gdy asystent trenera Hawks Bay Russell był w Highlanders, a następnie wystąpił na imprezie Hurricanes w pierwszym roku Russella w Turbos w 2019 roku, a para zawsze była w kontakcie.

Czytaj więcej:
* Trener Black Ferns, Wayne Smith, traci szanse pomimo porażki Wallarosa
* Jak Joe Schmidt może pomóc przywrócić dni chwały wszystkim czarnym?
* Sobotnie opakowanie NPC: Taranaki z zaskoczenia w Canterbury

„Zadzwonił do mnie, aby sprawdzić, czy mógłby pomóc wyeliminować rozproszenie z ostatnich dwóch lub trzech tygodni” — powiedział Russell. „Chciał wrócić na trawę i trenować, bo to jego pasja.

„Byłbym cholernym idiotą, gdybym tego nie zrobił [take up his offer].

Trener Manawatu Peter Russell powitał Johna Plumtree z otwartymi ramionami.

Fiona Goodall / Getty Images

Trener Manawatu Peter Russell powitał Johna Plumtree z otwartymi ramionami.

„To właśnie robisz jako trenerzy. Już przez to przechodziłem. Nie tylko siedzisz w domu użalając się nad sobą, po prostu musisz sobie z tym poradzić, a jedynym sposobem, by sobie z tym poradzić, jest powrót ponownie konia, bez względu na poziom, który osiągnąłeś.”

Dołączając do All Blacks w 2020 roku jako część nadchodzącego składu Iana Fostera, Plumetre, podobnie jak reszta personelu, ma przedłużony kontrakt do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, zanim zostanie zwolniony i będzie ofensywnym trenerem Bradem Moore’em. Zmiana od tego czasu sprawiła, że ​​Jason Ryan przejął kontrolę nad atakującymi i przyniósł natychmiastową poprawę.

READ  Crusaders zamykają Jimmy'ego Hannaha i przyspieszają jego debiutancki sezon

Plumtree dołączył do Turbos po raz pierwszy w piątek, ale nie będzie obecny na niedzielnym meczu z Hawke’s Bay w Palmerston North, zamiast tego robi notatki z domu.

Bez ustalonej roli jako takiej, jego dodatek obraca się wokół bycia mentorem dla Russella, asystentem trenera Grega Fleminga i głównym trenerem Scottem Lewisem, chociaż zaczął od razu pracować z pewną pracą defensywną dla drużyny Manawato 0-3, która zdobyła 174 punkty podczas pierwsze trzy mecze dla nich w tym sezonie.

„Nie gwarantował niczego przez następne dwa tygodnie, ale przychodził tylko w razie potrzeby i obserwował z daleka” — powiedział Russell.

rzeczy

Trener All Blacks Ian Foster dla prezydenta rugby NZ Marka Robinsona pokazał swoje wsparcie i zauważył, że media straciły jego rodzinę jako czytelników i widzów.

Plumetri będzie nieobecny przez dwa tygodnie w połowie września, chociaż w krótkim okresie nadchodzącego meczu Turbos z Waikato w piątek wieczorem może przenieść się i zostać przez dwa dni.

Cokolwiek Plumtree ma do zaoferowania, Russell cieszy się, że on, jego pracownicy i gracze mogą korzystać z „wielu własności intelektualnej, którą może wnieść”.

„Jesteśmy naprawdę, naprawdę szczęśliwi, że mamy go na pokładzie z takimi możliwościami” – powiedział.

„To naprawdę pozytywne dla nas i dla naszego poziomu rugby, że ktoś taki jak on wraca do naszego środowiska”.

I pomimo ciężkiego upadku z łaski w wyniku utraty pracy w wyniku historycznej porażki All Blacks w domowej serii z Irlandią, opisał również nastroje Plumtree jako „bardzo dobre”.

Jest też wdzięczny za tę możliwość. Po prostu chce trenować. Chce po prostu kontynuować i wspierać tam, gdzie może. To jest wspaniałe.”