Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Raport z ostatniego meczu – Spirit vs Rockets 20. mecz 2022

Rakiety Trent Wygrana 127 do 4 (Monroe 67*, Kohler-Cadmore 41) londyński duch 122 (McDermott 30, Rashid Khan 3-25) sześć bramek

Trent Rockets Spin Kings Raszid Khan A Szczyt Patel Wystrzelili swoją stronę na szczyt tabeli Stu Mężczyzn, wygrywając sześć bramek z London Spirit na Trent Bridge.
Wracając do swojej ostatniej gry w setkach, Khan zdobył trzy najlepsze trafienia w czystym kręgle na 25 kręgli. Patel (2 vs. 29) dostaje furtkę Owena Morgana (27 z 16 piłek) i Ben McDermott (30 z 25 piłek), ponieważ obaj grozili dużymi wynikami. Zablokuj drewno Również pod wrażeniem liczb ekonomicznych 2 za 23, z Rockets Bowling Spirit za 122.
W odpowiedzi Colin Munro67 nie pochodzi z 37 piłek, a 41 to wzmacniacz zaufania z 28 piłek z Tom Koehler Cadmore Wystarczyło zabrać rakiety do domu z zapasem 21 piłek. Wynik dodaje ducha pierwszej porażce w sezonie i stawia Rockets na doskonałej pozycji, aby zakończyć sezon na szczycie.
Przygotuj się na duszę, weź lot jak Daniel Bell Drummond (24 z 15 piłek) przykuło uwagę sześcioma z rzędu w pierwszym secie 10. Duch został już stracony przez dobrze utrzymanego Adama Rossingtona, ale w rozgrywce 41:1 mogli być szczęśliwsi.

Kolejne 25 piłek wyprodukowałoby tylko 20 przebiegów przy utracie dwóch bramek, ponieważ oparł się atakowi Bowling Rockets. Bill Drummond odszedł jako pierwszy, błędnie zapisując kręgle Sama Cooke’a. Niedługo potem dołączy do niego Dan Lawrence, rzucony przez głupkowatego Khana, by pozostawić Soul w trudnej sytuacji.

Drużyna gości musiała szybko i szybko się odbudować, jeśli miała osiągnąć obronny agregat. Morgan odebrał telefon, uderzając Steena w następną grupę Khana. Ale kiedy spróbował tej samej sztuczki na 64. piłce przeciwko oszałamiającemu Patelowi, został złapany na środku pola, pozostawiając 86. ducha na 4.

READ  Trener Francji bagatelizuje obawy przed wirusem przed finałowym pojedynkiem mistrzostw świata z Argentyną

Wyczuwszy moment przekręcenia śruby, kapitan Louis Gregory rzucił piłkę do Chana i rzucił ją. Afgańczyk wrzucił Kierona Pollarda i Jordana Thompsona do pięcioosobowej grupy, która wstrząsnęła tylko dwa razy. Po trzech piłkach Patel usunął McDermotta, a furtka dalej spadała. Londyńczycy stracili ostatnie pięć bramek do zaledwie 27 strzałów.

Rozmowa zespołu Morgana z pewnością sugerowałaby, że wcześnie zdobyli pierwsze gole Rakiet, a jego zespół właśnie to zrobił. Pierwszym było szczęście, a nie projekt. David Malan, któremu zabrakło pierwszej piłki w rundzie, jego partner Hales wyglądał nieśmiało, gdy jego kolega z drużyny szedł bez konfrontacji. Hals wrócił, by przeprosić wcześniej, niż chciałyby Rockets, ponieważ został złapany w połowie meczu przez Bowling Ellis, gdy ukończył Powerplay 33 za 2.

Udział Halesa Kohlera-Cadmore’a przyniósł jej zmarszczkę. Kupiony na aukcji za 125 000 funtów gracz z Yorkshire potrzebował wycięcia, aby dopasować się do wyższej ceny. Udowodnił swoją wartość, ponieważ partnerstwo z Monroe przyniosło 85 z 51 piłek i wszyscy odnieśli zwycięstwo. Fani Rockets będą mieli ostatni wielki ryk, gdy Gregory sześciobramkowy finisz zakończy grę i postawi swoją drużynę na szczycie ligi.