Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dunia Coles mówi, że graczowi nie zależy na pieniądzach

Weteran Dane Coles, All Blacks, mówi, że pieniądze nie są największym zmartwieniem czołowych graczy w NZ Rugby Planowana umowa z Silver Lake.

Kontrowersyjna umowa dotycząca inwestycji prywatnych Związku zawodników rugby jeszcze nie udało się przezwyciężyć impasu, Pomimo 26 federacji hrabstw jednogłośnie zagłosowało w czwartek za wnioskiem o wartości 387 milionów dolarów.

Coles, który był jednym z wielu czołowych graczy, w tym kapitanem All-Blacks Samem Kanye, który wyraził obawy dotyczące umowy w styczniowym przemówieniu, powiedział, że związek zawodników stawia interesy graczy na pierwszym miejscu.

Dane Coles mówi, że gracze nie wykonają swojej pracy, jeśli nie będą zadawać pytań i odważnie rozmawiać z nowozelandzkim rugby.

Mark Kolb / Getty Images

Dane Coles mówi, że gracze nie wykonają swojej pracy, jeśli nie będą zadawać pytań i odważnie rozmawiać z nowozelandzkim rugby.

„Gdyby chodziło o pieniądze, powiedzielibyśmy tak, proste i proste – ale nie chodzi o pieniądze” – powiedział Coles Newshub.

Czytaj więcej:

* Co? Nie sprzedamy dużo, ale możemy sprzedać części gry narodowej

* Gdzie byłby ranking NZ w rugby, gdyby była to firma notowana na NZX?

* NZ Rugby odnotowało stratę w wysokości 34 milionów dolarów rocznie z powodu ograniczeń Covid-19

* Umowa z Silver Lake: sekretarz sportu Grant Robertson namawia graczy rugby z Nowej Zelandii, aby „ dalej rozmawiali ”

„Chodzi o to, aby zostawić grę w dobrych rękach, mieć świetlaną przyszłość tak bardzo, jak to tylko możliwe, dbać o wszystkich i nie sprzedawać jej części.

„To poważna decyzja. Zawsze wiedzieliśmy, gdzie leży decyzja rugby w Nowej Zelandii (sic!). Oni są naprawdę zainteresowani tym, co jest sprawiedliwe.”

„To jednak bardzo ważna decyzja. Możemy się temu przyjrzeć [on] Za 100 lat mówią: „Dlaczego podjęliśmy taką decyzję?” Albo możemy spojrzeć wstecz 100 lat wstecz i powiedzieć: „Cieszymy się, że podjęliśmy tę decyzję”.

„[It’s] „Coś, co może działać, coś, co może nie działać” – powiedział Coles Neuphopowi.

READ  Główny stadion Auckland otrzyma nową nazwę
Silver Lake chce mieć udział w All Blacks, ale gracze potrzebują trochę przekonania do proponowanej umowy.

Fiona Goodall / Getty Images

Silver Lake chce mieć udział w All Blacks, ale gracze potrzebują trochę przekonania do proponowanej umowy.

„Związek zawodników ostatnio trochę się przekonał, że musimy w pewnym sensie„ zamknąć usta i zawrzeć umowę ””, ale nie będziemy wykonywać swojej pracy, jeśli nie będziemy zadawać pytań i odważnie rozmawiać z Nowozelandzkie rugby o tym, co się dzieje ”.

NZR czeka na wylogowanie z NZRPA, ale problemy pozostają nierozwiązane i wygląda na to, że ich rozwiązanie zajmie trochę czasu.

Powiedział Rob Nicole, prezes NZRPA Rzeczy Mediacja między NZR a NZRPA nie zostanie wznowiona przez kilka tygodni.

„Zgodziliśmy się zawiesić spotkania w sprawie negocjacji zbiorowych / mediacji na kilka tygodni, aby umożliwić nam ponowne nawiązanie kontaktu z odpowiednimi interesariuszami.

„Między nami musimy zdefiniować, jak będzie wyglądał zespół kolektywny po tym roku, aby gracze mogli odpowiedzieć na prośbę NZR o wyrażenie zgody na proponowaną umowę z Silver Lake”.